Skocz do zawartości
forestes

co lepsze r9500: BUILD BY ATI, czy HERKULES ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam może troszki banalne pytanie... ale czy takowe jest okaże się niebawem, otóż planuję zakupić w najbliższych dniach radka 9500. Ogólnie z tego co widzę zainteresowany jestem tymi dwoma wersjami tej karty:

 

Hercules (ATI oem) Radeon 9500 64MB TV-out DVI-out

http://sklep.tweak.pl/index.php?js=1&kod=GRATI9564TD

 

oraz

Radeon 9500 `build by ATI` 64 MB DDR DVI + TV (AGP x8, 3.0 ns) bulk

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9863

 

Z tego co widzę oba modele mają identyczne parametry, ale mimo wszystko muszą się czymś różnić (poza nazwą): może któryś z nich lepiej daje się przetaktować, istnieje mniejsze ryzyko, że po odblokowaniu potoków nie ujrzę na ekranie tzw. "artefaktów" wiem, że to będą raczej minimalne różnice, ...nie daje mi to spać :)

Może ktoś miał okazje mieć oba modele w swoich łapach, lub gdzieś czytał bądź słyszał i może mi doradzić, bo nie daje mi to spać :)

Z góry dzięki za wszelkie posty w mojej sprawie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem kupic 9500 i tak myslalem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Herca ze sklepu na miescie czy bulid by Ati, i na zadna z nich sie nie zdecydowalem, a wychaczylem moment gdy w komputroniku bylo kila sztuk 9500pro za 699zl. 3.0ns :) na twoim m0cu poczekalbym z zakupem grafiki (no chyba ze 9500pro znajdziesz) az wejda nowe uklady ati r400i rv400, w tedy ceny pojda na lep na szyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialem kupic 9500 i tak myslalem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Herca ze sklepu na miescie czy bulid by Ati, i na zadna z nich sie nie zdecydowalem, a wychaczylem moment gdy w komputroniku bylo kila sztuk 9500pro za 699zl. 3.0ns :) na twoim m0cu poczekalbym z zakupem grafiki (no chyba ze 9500pro znajdziesz) az wejda nowe uklady ati r400i rv400, w tedy ceny pojda na lep na szyje.

Mam w takim razie pytanie do Ciebie, jak długo trzeba jeszcze czekać na te r400 i rv400 ??? (w polsce), bo wiadomo do nas zawsze z opóźnieniem wszystko dochodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe ukłądy ATI rozeslalo jakies 2 tygodnie temu, wydaje mi sie, ze w polowie lutego odbedzie sie premiera, to u nas bedzie poczatkiem marca, heh troszku trzeba by czekac :? , decyzja nalezy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forestes -Z tego co słyszałem i czytałem(no i doświadczyłem) to "build by ATI".

Ale wybór należy do Ciebie 8)

 

na twoim m0cu poczekalbym z zakupem grafiki (no chyba ze 9500pro znajdziesz) az wejda nowe uklady ati r400i rv400, w tedy ceny pojda na lep na szyje.

:arrow: -a więc gdybyś miał wybierać to byś czekał aż wejdą te układy, żeby taniej kupić? 8)

A jak wejdą to byś pewnie czekał na PCIexpress, żeby jeszcze taniej było :lol:

Z twoim podejściem to nie zdziwiłbym się jakbyś niedawno kupił sobie do kompa gf4mx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...