Skocz do zawartości
Gerwaz

Który zestaw głośników?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić zestaw 5.1 do 350 zł. I ani grosza więcej.

Oto moje typy:

-MediaTech Rhapsody 5.1 MT-344

-MediaTech Rumba 5.1 MT-343

-Creative InspireTM P580 5.1 retail.

 

W szczególności co sadzicie o Media Tech, czy warto się nimi zajmować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o głośniczki to MediaTech zdecydowanie odpada i nie ma nawet co porównywać

Z tymi mediatech to chyba jakiś żart  Gorszych głośników nie ma !! Zresztą zobacz jakie myszki...

heh, co do myszek to nie wiem jak inne modele ale mam MetiaTecha MT108 i za 50 zetów w Auchan'ie to dobry wybór, wcześniej miałem mysze A4-TECH WOP-35 i po pół roku mi padła :evil: i to nie tylko mi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Creativa - najlepszy wybór z Twoich propozycji.Pamiętaj tylko o jednym ,że w razie uszkodzenia mechanicznego lub jakiego kolwiek z Twojej winy firma Creativ nie zapewnia serwisu pogwarancyjnego !!! Szukałem dobre 2 tygodnie głosnika do suba i nic - kazali mi do Irlandji dzwonic bo ponoć tam jest siedziba główna:) Smieszne to troche ale prawdziwe więc jeśli masz małe dzieci w domu lub psa kota lub inne zwierzaki to jak kupisz creativa to radze załatwić sobie betonową maskownice:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie musze dokonać podobnego wyboru, chodzi mi o głośniki do małego pokoiku(2x4m)

I nie wiem czemu tak od razu jedziecie po Mediatechu. Mieliście taki sprzęt? bo ja się poważnie nad nimi zastanawiam.

ZAMBRA 5.1; RUMBA 5.1; PARTITA 2.1

Kolega ma te pierwsze i jakość dźwięku naprawde nie jest najgorsza. troche przy ciche ale przynajmniej nic nie trzeszczy.

I powiedzcie czy do takiej małej kanciapy nie lepsze byłyby 2.1? Mają ładnie grać i to jest dla mnie najważniejsze. Bo nawet nie wiem gdzie bym choroba porozstawiał te 5..1 na takiej przestrzeni małej.

Bo w sumie jeszcze myśłe nad CREATIVE'a P580 5.1.

A może coś innego polecicie?

POmóżcie dokonać wyboru. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...