Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ta gra to lekki wypasik (full wypasik to GTR :wink: ), dobry na odreagowanie od prawdziwych simów, a samochody z napędem na tył to super sprawa i na 100% nie dla maniaków NFS. Tu wymagana jest pełna koncentracja i bo każdy błąd mści się bezlitośnie, trzeba reagować szybko i bardzo precyzyjnie. Na początku są problemy, ale po kilku godz. zabawy dochodzi się do perfekcji, a wtedy każda wygrana to prawdziwa radocha i satysfakcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Heh,juz sobie poradzilem,tzn dzieki Mess'owi.Trza zdefiniowac reverse a w defaultowych ustawieniach jest niezdefiniowane.Jak mozna przeoczyc taki blad ?? Niy da sie go naprawic,ale to glupie przeoczenie programistow podobne do tego w simsach,gdzie sie nie da budowac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wymagan, wlasnie zainstalowalem na drugim kompie.

 

D1200/ECS mobo/512DDR@233/R9550

 

dalem 800x600 i detale na maxa w dol i chodzi bardzo, ale to bardzo plynnie, przy czym wyglada naprawde milo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam ze ukazal sie malo oficjalny patch ktory zapobiega problemowi w jednym miejscu:) ale oczywiscie nie polecam :P

 

ogolnie jeszcze do gierki dluzej nie usiadlem bo męcze san andreas aczkolwiek mimo waszego scepcytyzmu stawiam ta gre duzo wyzej od nfsu2 ... (od jedynki nie bo jedynka jakby nie patrzec byla pierwsza i jakas taka lepsza:P)

pochawalcie sie furami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mi jednak i tu Was zdziwie ale to prawda - 95% bardziej podoba sie Street Racing Syndicate.Po NFS jedyna samochodowka jaka wyszla ostatnio,ktora mi naprawde przypadla do gustu,tylko nie wiem co zrobic po przejsciu klilkaset wyscigow.Jak odslonic reszte.Pewnie,niektorzy by mi chcieli pomoc,ale pewnie wiekszosc nie lubi tej co mnie ultra strasznie dziwi,ale ok.Dla mnie jak cos robia japoncy to gra musi byc dobra obojetnie co by to bylo.Podajcie chociaz 1 tytul japonski (nie liczac tego),ktory Wam sie nie podobal.Sory za lekki OT,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacman, super mario :wink: :D nie no tak naprawde to nie grałem w japońskie gierki ale denerwuje mnie to że GT 1,2,3,4 sa wyłącznie na konsole :cry:

 

Żeby nie robić OT to się zapytam, czy Juiced już można kupić ? :]

 

 

P.S SRS sux i to mega kicha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera miodzio, ale jako stary fan serii NFS (i jak to mowicie: "trzymania strzalki do przodu" :D) nie za bardzo radze sobe z autami tylnonapedowymi (trzeba zaznaczyc ze ze slabymi bo ok 250KM, strach pomyslec co bedzie z mocniejszymi :blink: )

 

Czy ktos moglby z łaski swojej opisac metody wchodzenia w zakrety takowymi autami? Probowalem juz zwalniac przed skretem,puszczac gaz, skrecac, jak wyjdzie na prosta dawac gazu (metoda pewna ale trace MNOSTWO czasu). Probowalem tez wchodzic na gazie skrecajac kolami i co chwile kontrujac - efekt jest nawet dobry ale czasem auto oczywiscie uderza w bande (po wewn. stronie) bo nie moge wyjsc z poslizgu (gdziekolwiek bym nie skrecal, jedyna rada to puszczenie gazu a co za tym idzie trace na czasie)

 

Niech Bog w dzieciach wynagrodzi osobie ktora mi ulatwi troche jazde RWD...

 

Aha no i ktos pytal gdzie jest save...

Tutaj:

C:\Documents and Settings\(NAZWA_UZYTKOWNIKA\Dane aplikacji\THQ\Juiced\

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochawalcie sie furami :)

1503325[/snapback]

as you wish :D

 

mam ich bardzo duzo, wiec wybiore te co lubie najbardziej 8).

 

to moje ulubione autko do 299hp, zaraz za nim corrado:

 

Dołączona grafika

 

na to lubie popatrzec:

 

Dołączona grafika

 

to moj ulubiony samochodzik :D :

 

Dołączona grafika

 

to drugi ulubiony :D :

 

Dołączona grafika

 

a to najmocniejsze co mam, ale strach tym jezdzic :P :

 

Dołączona grafika

 

 

 

w tej chwili to najlepsza wyscigowka na pc dla mnie, drugie miejsce srs, trzecie u2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od paru godzin pykam w tą gre i musze powiedzieć że potwornie trudna :D głównie z powodu tego jak ktoś powiedział ultrarealistycznego prowadzenia :] bez kierownicy ciężko się jeździ a jak ktoś nie ma wprawy to tak czy siak szlak go trafi :] nie narzekam na grafe bo nie to jest ważne ale jest pare niedociągnięć ( kitowo zrobione światła - patrz Ford Focus :] otoczenie miejscami niedorobione ) niestety nie moge sprawdzić tej gry w full jakości bo mam jedynie Celerona zwykłego i płyte shuttle z chipsetem Intel 845 :blink: :blink: :mur: :mur: nie patrzcie tak na mnie :] to nie ja to wybierałe i na dodatek byłem mały glut :D A i jeszcze jedno, troche mało tych zderzaków tam jest :D 3 rodzaje i ma sie to do każdej bryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się prowadzi ? Chyba żartujesz :) Mi tam w Juiced wygodniej się jeździ na klawiaturze niż na kierze. Jeśli chcesz cos w czym naprawde trudno się jeździ to moze GPL, GTR, itd. ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

wie ktos jak wyciagnac z gierki muze ? :>

1509019[/snapback]

Ja do kazdej gry,z ktorj chce wyciagnac muze uzywam yamaha station.Najlepszy program.Zamienia w czasie rzeczywistym wszystko na wavy,tylko w opcjach nagrywania trza ustawic na stereo mix.Pozniej wciskam nagrywanie,obcinam sobie poczatek i koniec rejestratorem dzwieku,a nastepnie przerabiam cdxem na mp3.W ten sposob zrobilem sound tracki do:

Super frog,Apidya,Silent Hill 2,Need for Speed 2 Special Edition,Need for Speed Underground 1 i 2,American McGee's Alice oraz pojedyncze utworki z gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się prowadzi ? Chyba żartujesz :) Mi tam w Juiced wygodniej się jeździ na klawiaturze niż na kierze. Jeśli chcesz cos w czym naprawde trudno się jeździ to moze GPL, GTR, itd. ? :)

1508662[/snapback]

Ja nigdy nie żartuje oprucz tych momentów kiedy żartuje :wink: samochody przy zbyt mocnym skręcie mają duże tendencje do nadsterowności a wyjechanie z bandy to niestety przymus wrzucenia wstecznego który bardzo słabo działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem okazje zagrac w to "cudo" :) Wrażenia jak narazie jak najbardziej pozytywne. Jeździ się szybko i łatwo - arcade w b.dobrym wydaniu. Grafika może nie najwyższych lotów ale jak dla mnie wystarcza w zupełności - autka ładnie się świecą a na otoczenie i tak nie zwracam większej uwagi :twisted: Ale.... oczywiście nie obyłoby sie bez minusów - i tu mam pytanie - czy ta gra u was również wygląda tak jakby troche "niewyraźnie"? Wszystko jest nieco rozmazane, i wydaje mi się że dopiero po wyłączeniu opcji blur i sunflares czy cos takiego auta mają prawidłowe rysy/kontury.

Na koniec chciałbym powiedzieć co jest największą zaletą tej gry:otóż są to małe wymagania sprzętowe :D Na moim kompie śmiga mi całkiem miło na 800x600 i bynajmniej nie na niskich detalach :twisted: i niech mi ktoś tu tylko powie że fx5200u to zła karta! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie miałem okazje zagrac w to "cudo" :) Wrażenia jak narazie jak najbardziej pozytywne. Jeździ się szybko i łatwo - arcade w b.dobrym wydaniu. Grafika może nie najwyższych lotów ale jak dla mnie wystarcza w zupełności - autka ładnie się świecą a na otoczenie i tak nie zwracam większej uwagi :twisted: Ale.... oczywiście nie obyłoby sie bez minusów - i tu mam pytanie - czy ta gra u was również wygląda tak jakby troche "niewyraźnie"?  Wszystko jest nieco rozmazane, i wydaje mi się że dopiero po wyłączeniu opcji blur i sunflares czy cos takiego auta mają prawidłowe rysy/kontury.

Na koniec chciałbym powiedzieć co jest największą zaletą tej gry:otóż są to małe wymagania sprzętowe :D Na moim kompie śmiga mi całkiem miło na 800x600 i bynajmniej nie na niskich detalach :twisted: i niech mi ktoś tu tylko powie że fx5200u to zła karta! ;)

1512054[/snapback]

Poczekaj aż wejdziesz do corvetty :wink: Z resztą pisałem że ja mam Celerona ( jak to nie wystarczy to 1700 mHz ) u mnie to wszystko ma tak koszmarne właściwości że w 3dmark 2003 miałem 1000pkt na styk no może 1007 :mur: :mur: :mur: BTW gram i gram i gram juz 137 wyscigów i końca nadal nie widać :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze  :blink:  B)

1514078[/snapback]

 

Nie to nie jest dobrze :D

 

ja juz ponad 300 przejechalem, mam najlepsze fury w kazdej klasie, a konca dalej nie widac  :lol:

1514190[/snapback]

Już chyba wiem jak to działa :) i to dzięki tobie B) Wejdź sobie w zakładke respekt i tam bedziesz miał napisane ile masz już procent, ja mam 88% Są tam jeszcze jakieś X i V :) ale nie wiem co to znaczy :D HELP niewiele mi mówi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche fantazji człowieku :wink:

 

Opcje --> Game --> pierwsza opcja --> yes, no

 

Gotowe

 

Klawisze zmienia sie tak że masz np. przycisk N ( trzeba wyszukać na liście ) klikasz na niego dwa razy i z listy po lewej stronie wybierasz opcje jaka ma być mu przypisana.

 

Jeszcze jakieś pytania ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam najlepsze fury w kazdej klasie,

Wiec moze poradz jakie auta i z jakimi ulepszeniami, sa najlepsze w danej klasie?

 

Mnie sie jezdzi raczej ciezko, szczegolnie RWD (wychowany na serii NFS :) )

Ostatnio mnie wqrzyl wyscig w ktorym mozna bylo wybrac tylko auta euro, mialem tam Corrado zrobionego na 198PS a i tak wszystko mnie wyprzedzalo na poczatku (bez NOS'a jechali, ale to pewnie dlatego ze mam wybrana automat. skrzynie biegow) i juz nie moglem ich dogonic... (innie mieli Corse, Punto, Golf - czy ktorys z nich lepszy od tego nieszczesnego Corrado??).

Stad chcialbym wiedziec jakie auto oplaca sie miec w ktorej klasie...

 

Aha i o so chozi z tymi "crew members", kiedy sie ich "dostaje"?

Edytowane przez lukecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często biore 4WD ale moge ci powiedzieć tylko czego unikaj : Evo VIII, Skyline, Subaru 22B te są najgorsze i rzucają sie jak RWD reszta cztero łapów mieści sie w około 3 klasach w zależności od modyfikacji np 3000GT może być w grupie 400 i 500 ( a nawet 600 jeżeli ma prototypowe części ). Corrado wymień na CRX ( jest najlepszy ) ewentualnie na Golfa ( dobrze sie prowadzi ) albo Punciaka . Ludzie do załogi sami do ciebie przyjdą i się spytają czy ich przyjmiesz.

Edytowane przez Shiningami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często biore 4WD ale moge ci powiedzieć tylko czego unikaj : Evo VIII, Skyline, Subaru 22B te są najgorsze i rzucają sie jak RWD reszta cztero łapów mieści sie w około 3 klasach w zależności od modyfikacji np 3000GT może być w grupie 400 i 500 ( a nawet 600 jeżeli ma prototypowe części ). Corrado wymień na CRX ( jest najlepszy ) ewentualnie na Golfa ( dobrze sie prowadzi ) albo Punciaka . Ludzie do załogi sami do ciebie przyjdą i się spytają czy ich przyjmiesz.

1524079[/snapback]

Corrado wtedy nie moglem wymienic na CRX bo mogly byc tylko auta euro ;)

 

Ale racja z tym CRX - w klasie 8 jest chyba najlepszy. Moj ma filtr powietrza (level2), exhaust (l1), gear ratios na srodku, turbo (l1), nitro (l3), fine adjustments zmniejszone max (na 197PS). Czy cos tu mozna jeszcze porobic? (pomijajac zawieszenie, hamulce i opony bo to mam l3). I jakie wybierac obnizenie zawieszenia? (zazwyczaj wybieram albo wogole nie obnizone albo do polowy)

 

Sprawa bylaby zalatwiona dla class 8, co z class 7 i pozostalymi? Czym jezdzicie wtedy? (np. w class7 jezdze Impreza wrx sti lub mr-s, moze jest lepszy wybor w tej klasie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...