Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

Tak już jest premiera tej gry DOPIERO !!!! :mur: jakoś sie przebili i zrobili te gre po tylu latach :lol: . Zamierzam kupic oryginał i królować na serwerze a w pszyszłości mam plany założenia gangu tu też klanu ;]

post-116837-1121383377.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model jazdy jest totalnie nierealistyczny, przy tym to NFS:U jest prawie jak RBR :D. Można wejść w zakręt w zasadzie z każdą prędkością i nie ma szans, żeby samochód wyrzuciło na zewnątrz. Przynajmniej w demie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie model jazdy jest totalnie nierealistyczny, przy tym to NFS:U jest prawie jak RBR :D. Można wejść w zakręt w zasadzie z każdą prędkością i nie ma szans, żeby samochód wyrzuciło na zewnątrz. Przynajmniej w demie...

1547959[/snapback]

no moze tak bylo w demie (nie wiem nie gralem w demko) ale za to w pelnej nie jest tak prosto. Poza tym to nie jest gra typu RBR :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się dokładnie wczytasz, zobaczysz, że porównywałem do NFS:U. Nie chodziło mi też o to, że można na pełnym gazie wchodzić w zakręty, bo zbyt duża prędkość skutkuje poślizgiem i najczęściej obrotem o 180 stopni, co jest kompletną bzdurą... Pozdro :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gral ktos moze w SRS - Street Racing Syndicate to klon NFS Underground 2

Bez urazy, ale Ty chyba sam jesteś klon. Dobijają mnie wszyscy ludzie, którzy twierdzą wszem i wobec, że SRS jest zrzyną z NFSU2. Nie rozumiem tego tym bardziej, gdyż SRS ukazał się pod koniec sierpnia 2004r., czyli dobry kawał przed NFSU2. Sorki, że się czepiam...

 

Update - paskudna literówka mi wlazła...

Edytowane przez TaYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm giera fajna (tyle moge powiedziec po ~3h grania :wink: )

na razie troche razace jest pobocze tras i wywalanie do windy. no i moze brak obslugi myszki w menu + definiowanie klawiszy.

 

po troche dluzszym obcowaniu z gra

:arrow: zajebiste

u2 moze sie schowac dla mnie ze swoim kartonikowym modelem jazdy. dajcie mi tylko dobra kierownice z pedalami i rzutnik multimedialny :twisted:

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Giera naprawde super, już trzeci raz ja zaczynam , bo za kazdym raze coś nie pójdzie po mojej myśli. Warto było kupić oryginał. Gorąco polecam.

A teraz mam pytanie, interesują mnie jakieś cenne wskazówki, co warto robić, oraz jakie fury waszym zdaniem są najlesze w danej klasie, którymi wam sie najlepiej sciga?

Zapomniałem jeszcze zapytać gdzie sie znajdują zapisy z gry, oraz czy wam sie zdaża problem że gra lubi wywalic problem z debugowaniem, nie weim jak sobie z tym poradzić?

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto gra w necie? fajna jest opcja rozmowy przez mic :) jak sie jedzie jaccys chinczycy gadaja :P itp... nawet pare razy polaka spotkałem :P A giera fajna chodz nfs u2 było lepsze ale trzeba w cos grac

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeeennnnoooooo panowie, ta gra jest rewelacyjna.Dla mnie, Underground został pozamiatany.W tego typu grze ostatni raz podziwiałem grafikę grając w NFS hot pursuit2.

Zaskoczyła mnie bardzo przyjemnie a jeszcze bardziej gdy się rozkręciła i zwróciłem uwagę na jej walory artystyczne, bo tak je można nazwać.

 

Norrrmalnie wyjebka.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie wie gdzie można kupic oryginał Juiced? Tylko tą nową wersję(producent THQ)? Jeżeli ktoś wie to poproszę o link.

1593460[/snapback]

googlarka padla? :huh:

np TU ze juz o allegro itp nie wspomne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanie, interesują mnie jakieś cenne wskazówki, co warto robić, oraz jakie fury waszym zdaniem są najlesze w danej klasie, którymi wam sie najlepiej sciga?

1566372[/snapback]

jezeli chodzi o mnie, to na poprzedniej stronie masz wszystkie klasy i auta najlepsze dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wypasik.

Szkoda ze tuning taki troszke nfs.

Ale jazda jest juz fajniejsza

Szkoda tylko ze o 1 w nocy cala rodzine obudzilem jak przegralem mojego eclipsa a zaraz potem crx ;/

1540693[/snapback]

Gdzie ty tutaj masz NFS ??? w nfs są całkowicie nie istniejące spoilery itd. a w Juiced są orginalne. W NFS części jest ponad 15 (nie jestem pewien bo nie liczyłem) a bryki z Juiced mają ledwie 3 typy w spoilerach nieco bardziej różowo bo dali opcje usuwania spoilera :] No i na koniec kolorki, te w Juiced są genialnie rozwiązane bo robisz je jak ci sie żywnie podoba i można zrobić niemal idealną kopie farby typu cameleon ( Supra P.Dobrowolskiego )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wypasik ;] nie ma dużych wymagań wiec mykam sobie na najwyższych ustawieniach... jak narazie :

-206

-skyline gtr

-eclipse

-focus

-impreza

 

i 160 k na koncie ;] gram dalej ale wkurzony jestem bo przedchwilą przegrałem 3000 GT :/ ale za to kupilem skyline'a i musze powiedziec ze ma super przyczepność i sie lepiej prowadzi także nie żałuje tak bardzo tego 3000 GT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka rzeczywiście niezła. :D Grałem chyba z tydzień ale są efekty. Jak na razie 14 bryk i 3,6 mln na koncie. 80% completed, wszyscy respekt na host oprócz Sue i Maria.

Jakoś nie mogę z nimi jeździć... zawsze stukne i -respekt.

 

Mam pytanie. Czy na multiplayer można grac bryczkami z kariery ? Jak chciałem pojeździć z qmplem to nie było takiej opcji :blink:

 

EDIT

 

Gra ktos z was w JUICED na win XP PRO 64 >??

Edytowane przez socet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...