Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

viper jest do [gluteus maximus] ... wogole w tej grze auta z tylnym napedem sa do [gluteus maximus] bo sie jezdzić nie da wogóle ... tylko przód albo 4x4 ;] innej opcji nei widze... co innego w nfsu2 ;] tam supra miala naped na tyl i bylo miodzio ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

joł! czy ktos wie jak wyłączyć , hmm, "anti aliasing" w tej grze? celowo uzywam cudzysłowie, bo ten dziwny filtr troche przypomina AA2x, ale chyba nim nie jest, gdyż nie tyle likwiduje kanty, co rozmywa obraz i brzydko to wyglada, a i na pewno obniza to ilosc klatek na sekunde. wolal bym wylaczyc to badziewie, a w grze nie ma zadnej opji, wysztsko pozylaczalem na obraz nadal brzydko rozmyty. please help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko - bede mial ta gre na weekend i tu pytanie czy lepiej sie gra na klawie czy na padzie(kupilem ostatnio do PES-a).A jezeli na padzie to na galach czy na krzyzaku i jaka konfiguracja bo jestem troszke nie wprawiony.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viper jest do [gluteus maximus] ... wogole w tej grze auta z tylnym napedem sa do [gluteus maximus] bo sie jezdzić nie da wogóle ... tylko przód albo 4x4 ;] innej opcji nei widze... co innego w nfsu2 ;] tam supra miala naped na tyl i bylo miodzio ;]

1614379[/snapback]

Tez sie podniecalem NFSU i U2 dopoki nie zagralem w soczek - realizm nie do porownania w NFS'ie samochody jezdza jak pociagi po torach i ciezko jest je wyprowadzic z rownowagi. A co do Vipera to kwestia wyczucia samochodu i przyzwyczajenia do mocy max. 1042km

 

mi sie lepiej gra na klawie

 

BTW faktycznie viper jakis taki  słabosterowny

1676332[/snapback]

j/w

 

gralem w to troche, jakies 2 tyg. na klawiaturze gralo mi sie bardzo ciezko, najlepiej jezdzilo sie na padzie :)

 

viper sie nei nadaje niby szybki ale nei do opanowania. podobnie jak corveta, mustang z67 cy charger :D

1677291[/snapback]

To prawda Vipera i inne wyzej wymienione ciezko jest opanowac jak juz tyl leci gdzie chce.... ale to jest wlasnie fajne :D mialem gdzies nagrane kilka wyprowadzen z poslizgu Vipera 1042km ;]

 

a tak btw jak ktos chce save to pisac... ponad 4mln gotowki, max ilosc samochodow w garazu - utknalem w pewnym momencie i nie wiem co dalej zrobic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. A wiecie jak sie cofa ? Jestem w takiej sytuacji ze niemoge cic zrobic. Musze jakos cofnac a nie wiem jak :(

1679341[/snapback]

No chyba se jaja robisz :lol2: Ciężko ci zerknąć do ustwień gry ? :P Podpowiem ci że na Default wsteczny to przyczisk END

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie co trzeba zrobić żeby skończyc grę?

1683998[/snapback]

Nie no jak ja kocham takie problemy :D Musisz zadzwonic do kazdego kumpla z komorki i powiedziec mu ze chcesz wykonac jego CHALLANGE ( zadanie ) ale to wymaga kupy hajsu bo musisz kupic dobry (odpowiedni ) woz i jeszcze go stuningowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie zwrócilem uwagi na komóre :)

Własnie dziwne mi sie to wydawało, że skończyłem jakies 200 może 250 wycigów a końca nie widać.

 

Fajna giera, gram od tygodnia, bardzo ładnie dopracowany "model jazdy".

Wyraźnie czuć różnice w autkach 4wd, fwd i rwd.

W tych rwd, że tak powiem delikatnie zarzuca na zakrętach :lol:

4wd fajnie trzymają się drogi i zabawa w "SHOWOFF" raczej nie wchodzi w grę, za to autkami z przednim napędem super sie pokonuje zekręty, przynajmniej niektórymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie zwrócilem uwagi na komóre :)

Własnie dziwne mi sie to wydawało, że skończyłem jakies 200 może 250 wycigów a końca nie widać.

 

Fajna giera, gram od tygodnia, bardzo ładnie dopracowany "model jazdy".

Wyraźnie czuć różnice w autkach 4wd, fwd i rwd.

W tych rwd, że tak powiem delikatnie zarzuca na zakrętach :lol:

4wd fajnie trzymają się drogi i zabawa w "SHOWOFF" raczej nie wchodzi w grę, za to autkami z przednim napędem super sie pokonuje zekręty, przynajmniej niektórymi :)

1685055[/snapback]

Jak 4WD nie do showoff ? :D wiesz jak to długo driftuje ? ;] rozpedz sie do maxa i wcisnij wsteczny (trzymaj go) najlepiej troche skrecajac to walniesz ambitnego drifta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka wypas :)...

 

Co tu dużo mówić - zakupiłem oryginał na Allegro za 30zeta z przesyłką (okazyjnie bo gościowi ojciec kupił na DVD a on miał tylko czytnik CD :mur: :ploom: ) i się chciał pozbyć jak najszybciej :) ja skorzystałem ale na miejscu kolesia bym się załamał...

 

Porównanie z NFS:U2 jak dla mnie jest jak najbardziej racjonalne... w NFSie brakowało MI (zaznaczam MI) zniszczeń i dobrego odwzorowania jazdy samochodem... czułem się jakbym jechał CEGŁĄ :) - można było jechać przypartym do bandy i nawet nie czuć było utraty prędkości - :ploom: :ploom: - zresztą na zakręcie czasami łatwiej byo odbić się od bandy niż zakręcić normalnie :) bo tak samo szybko się te manewry wykonywało...

 

Na Juiced się nie zawiodłem - w końcu można odczuć różnicę między FWD, 4WD a RWD i to bez lipy (sam mam na realu Porshe 944 :) i wiem jak się jeździ wózkiem RWD) - odwzorowanie zajebiste, oczywiście do jazdy bez kierownicy nie polecam - bo RWD nie da się jechać na klawie :ph34r: chociaż znam takich :)... w Juiced - przytarcie bandy to utrata prędkości, czasami obrotka... zniszczenia są :) fajnie że są oryginalne części tuningowe - chociaż ja lubię bryczki z mocą a nie z wyglądem - lakierowanie bryki 100x lepsze niż w nfs... :)

 

Ogólnie gierę polecam... może grafa troszkę uboższa od nfs:u2 - ale przy DOBREJ karcie ładnie to wygląda :) jakbym miał dokonać wyboru między nfs'em a juiced - wybrałbym Juiced z pełną odpowiedzialnością

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie na Ukrainie Juiced. Przed kupnem pytalem sie sprzedawcy czy jest tam angielska wersja powiedzial ze tak. Instaluje a tu bęc :blink: po rusku i nie wiem jak zmienic jezyk :mur: . Czy ktos wie jakie pliki musze podmienic zeby zmienic jezyk chocby na angielski? Jeśli tak to gdzie je znaleść?? Prosze jesli mozecie pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie wpadnijcie do mnie też na forum robię forum o grach samochodowych

www.convoyfun.fora.pl mam super trainer do gry nawet w necie

sorki za off topic ale jakos sie musimy zorganizować i stworzyc tylko forum o JUICED :mur:

Edytowane przez roller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie wpadnijcie do mnie też na forum  robię forum o grach samochodowych

1697561[/snapback]

Dobry gracz nie uzywa trainera :P Ja nie jestem de beściakiem to używam ich ale w samochodówkach zwykle wtedy gdy już "widziałem wszystko" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...