Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

pogralem troche w demko i jakos dziwnie sie gra lub nie moge sie przyzwyczaic do takiej jazdy ;D a co dziwnego opcja "quit" jest zablokowana i nie mozna wyjsc z gry tylko ctr alt del ;D chyba ze to tylko u mnie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, chłopaki, pograłem i gierka świetna

miodzio się jeździ, naprawdę porównanie tego do GT nie jest błędne

jedyne co mi się nie podoba to krawężniki, które stanowią barierę nie do pokonania, przez co nie można ścinać :evil:

ale reszta ok, jak dojdą inne tryby rozgrywek w pełnej wersji to myślę, że giera będzie mogła powalczyć z najlepszymi

 

tak OT, patrzę na engine graficzny tej gry i przechodzi mi na myśl Burnout - spokojnie dało by radę wypuścić tą grę na blaszaki, tylko brakuję dobrych chęci :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowił ranger opcja Quit jest zablokowana ciekawe czemu ?? Model jazdy jest taki troche dziwny grafika taka srednia jak dla mnie i dziwek tesh srednio takie są moje odczucia po demku...ktos moze sie ze mna nie zgadzac ale to moja ocena...w sumie 7/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem ze grafika jest fatalna, do d**y czy cos takiego..poprostu nie jest rewelacyjna....ale w zupełnosci wystarczy :twisted: musze przyznac ze im dłużej jezdze tym wydaje mi sie ta gierka lepsza.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem i...niestety jest slaba. Do NFS:U zupelnie nie umywa sie. A do NFSU2 to raczej nawet nie podejdzie. W FPP tragiczne zegary. Uproszczona grafika(przynajmniej w demo). RAczej nie bedzie z tego hitu...

Zdanie jak zawsze subiektywne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnalem i...niestety jest slaba. Do NFS:U zupelnie nie umywa sie. A do NFSU2 to raczej nawet nie podejdzie. W FPP tragiczne zegary. Uproszczona grafika(przynajmniej w demo). RAczej nie bedzie z tego hitu...

Zdanie jak zawsze subiektywne:)

człowiek samą grafiką nie żyje. ja grafike stawiam zawsze na drugim- trzecim miejscu. najbardziej liczy się grywalność, frajda z gry, klimatu w który trzeba się wczuć. co do tego demo dlamnie zapowiada się nieźle. może być hit! NFSU znudzil mnie szybko. co to za frajda jeżdzić ciągle po tych samych trasach, a samochód prowadzi się jak poduszkowiec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to jest wersja demo beta, więc może się ona różnić od wesji full.

Co do samej gry, to za mało trybów (jeden) jest odblokowanych w demie,aby na jego podstawie oceniać finalny produkt. Musimy poczekać na pełną wersję i dopiero wtedy będziemy gadać :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...