Skocz do zawartości
HigBee

flash'owanie nagrywarki NoName

Rekomendowane odpowiedzi

problem jak w temacie

nagrywara 4x4x32 bez widocznych oznaczen 

bez papierow - kupiona na gieldzie

moze dalo by sie zrobic 8x4x32

ale jaki biosik, jak namierzyc producenta ???

Sugerujesz, że przy włączaniu CPU lub w menadżerze urządzeń w windowsie pisze Nagrywarka 4x lub NoName CD Recorder :?: :)

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Ustaw w biosie na wykrywanie napędów przy starcie i napewno podczas rozruchu wyświetli ci nazwę nagrywarki...

Nie słyszałem o flashowaniu nagrywarki bez poznania jakiej jest firmy. :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw w biosie na wykrywanie napędów przy starcie i napewno podczas rozruchu wyświetli ci nazwę nagrywarki...

Nie słyszałem o flashowaniu nagrywarki bez poznania jakiej jest firmy. :twisted:  :twisted:  :twisted:

ostatecznie moze to być ATAPI (IDE) CD-R(RW).... noname lubią sie tak przedstawiać... :)

 

HigBee jesli porada Jabola sie nie sprawdzi (chociaż powinna) napisz jakie ma numery i wogóle wszystko co znajdziesz naklejce (oprócz ostrzeżen o laserze :) ) - numery itp...

napewno ktos ci pomoze wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw w biosie na wykrywanie napędów przy starcie i napewno podczas rozruchu wyświetli ci nazwę nagrywarki...

Nie słyszałem o flashowaniu nagrywarki bez poznania jakiej jest firmy. :twisted:  :twisted:  :twisted:

ostatecznie moze to być ATAPI (IDE) CD-R(RW).... noname lubią sie tak przedstawiać... :)

 

HigBee jesli porada Jabola sie nie sprawdzi (chociaż powinna) napisz jakie ma numery i wogóle wszystko co znajdziesz naklejce (oprócz ostrzeżen o laserze :) ) - numery itp...

napewno ktos ci pomoze wtedy.

 

 

napisze cos wiecej jak dostane kompa z serwisu

 

padla mi plyta glowna i od 7 tygodni jestem "na odwyku" :cry: :cry: :cry:

wymyslili sobie jakies "przyjecie warunkowe" :?: bo kondensatorki byly popuchniete i ze niby moze byc moja wina

i nie moge nic robic oprucz czekania :evil: :evil:

 

pociesza mnie tylko fakt ze mojej BE6-II juz nie produkuja

i prawdopodobnie dostane kase a wtedy przesiade sie na KT3-Ultra-ARU

przy okazji czy ktos chce kupic :

przejsciowka + celer 1000 Coppermine + GoldenOrb

RAM kingston PC133 256MB CL3 (chodzil na FSB145 2-2-2)

przy optymistycznym zalozeniu ze oddadza mi kase zamiast plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw w biosie na wykrywanie napędów przy starcie i napewno podczas rozruchu wyświetli ci nazwę nagrywarki...

Nie słyszałem o flashowaniu nagrywarki bez poznania jakiej jest firmy. :twisted:  :twisted:  :twisted:

ostatecznie moze to być ATAPI (IDE) CD-R(RW).... noname lubią sie tak przedstawiać... :)

 

HigBee jesli porada Jabola sie nie sprawdzi (chociaż powinna) napisz jakie ma numery i wogóle wszystko co znajdziesz naklejce (oprócz ostrzeżen o laserze :) ) - numery itp...

napewno ktos ci pomoze wtedy.

Ile chcesz za te pamiątki ??

 

 

napisze cos wiecej jak dostane kompa z serwisu

 

padla mi plyta glowna i od 7 tygodni jestem "na odwyku" :cry: :cry: :cry:

wymyslili sobie jakies "przyjecie warunkowe" :?: bo kondensatorki byly popuchniete i ze niby moze byc moja wina

i nie moge nic robic oprucz czekania :evil: :evil:

 

pociesza mnie tylko fakt ze mojej BE6-II juz nie produkuja

i prawdopodobnie dostane kase a wtedy przesiade sie na KT3-Ultra-ARU

przy okazji czy ktos chce kupic :

przejsciowka + celer 1000 Coppermine + GoldenOrb

RAM kingston PC133 256MB CL3 (chodzil na FSB145 2-2-2)

przy optymistycznym zalozeniu ze oddadza mi kase zamiast plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...