Skocz do zawartości
KIULIK

Podkładka pod mysz - tylko która ???

Rekomendowane odpowiedzi

Do 50zł to tylko szmaciatki Fellows (taka z rysunkiem Kubusia Puchatka 8) - dostępny w hipermarketach) albo Allsop (www.h4g.pl itp).

Mialem długo Allsopa i polecam. Jedyna wada to taka że ma ma dosyć duże tarcie statyczne. Jestem graczem quake'a 3 i troszke irytywała mnie mała celność railem na dalsze dysanse (problem z dokładnym celowaniem przez owe tarcie). Ale to tylko moje odczucie - u innych uczywiście to może być i zaletą (zaleznie od rodzaju gry i od samych predyspozycji gracza)

 

Po kilku miesiącach zmieniłem ją na Steelpada 4s - podkładka całkiem inna od szmaciatek. Choć problem dużego tarcia tu nie występuje to przyzwyczajenie się do samego podłoża (stop aluminium) nie jest wcale takie łatwe (na początku mysz lata we wszystkie strony sama - przynajmniej tak sie wydaje :D). Po kilku tygodniach dla mnie wypas :wink:

 

BTW Moim zdaniem nie ma sensu sie wypowiadać jeżeli nie odczuło się różnicy grania na różnych padach. Kiedyś sam nie wierzyłem, że takie małe cuś pod myche może tak pomóc w udoskonalaniu sobie skilla. Oczywiście to nie jest reguła.

 

I tak jak powiedział XwA - każdy kupuje to co chce. Najważniejsze jest to co chcemy osiągnąć - w tym przypadku polepszenie celności, precyzji i komfortu grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kumam ludzi ktorzy mowia: po co mi podkładka, przeciez mam super wypas myszke ma najnowsze technologie i nawet moge na kolanie sobie pojezdzic 8O

Dlamnie to typowy lamer mowiacy ze opony zimowe sa nie potrzebne bo i tak auto pojedzie.... (tylko jak i jak sie je bedzie prowadzic?)

otoz jesli ktos ma myszke za 300zł i komputer za 3-4 tys to nie stac go na podkladke za 100zł?

Typowe szmaciaki czy podkladki z supermarketow, czy z bajerami sa do [gluteus maximus] pracowalem na nich i na myszce optycznej Logitech Dual optic.

Na biurku tez pracowalem, ale szybko sie niszczy ale najlepiej mysz wtedy dziala, jest dobry poslizg i czujnik zadko kiedy sie gubi.

postanowilem kupic jedna z podkladek dla pro playerow, sam tez gram duzo wiec celnosc wzrosnie bo mysz bedzie bardziej precyzyjna po paru artykulach i poradach graczy kupilem konkurencje dla Funca, Everglide Ricochet prosurface. i musze powiuedziec ze biurko czy jaka kolwiek podkladka wymieka przy niej, myszka chodzi jak po lodzie super szybko, precyzyjnie i ani razu kursor nie skoczyl tam gdzie bym nie chcial.

ogolnie ocena 10/10

takie podkladki nie sa tylko dla graczy np jesli ktos projektuje w auto cad, czy robi grafike to tez jest wazna czulosc i precyzja.

jesli ktos nie mial takiej podkladki to niech sie nie wypowiada, ze za 5zł jest najlepsza czy tez po co do optycznej myszy podkładka bo robi z siebie glupka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADVOCEM

 

Stary sam robisz z siebie głupka, starając udowodnić chyba sobie samemu słuszność zakupu takich gadżetów. Owszem jak kogoś stać i mu potrzebna do pracy niech ma, lecz zwróce ci uwagę że user proponujący podkładke za 129 zeta ma mysz za 180zeta (z drobnym odchyłem niemal tylesamo)

Człowieku!!!!!

jeżdżenie myszką to nie ten sam stopień niebespieczeństwa co wozem bez opon zimowych na polskich zwłaszcza drogach (8 lat za kókiem)

Dopuki ty i goście tobie podobni tego nie pojmiecie ten kraj zawsze będzie tak stał. Owszem jestem miłośnikiem dobrego sprzętu lecz to nie ja jestem w tym gronie psycholem.

Niszczy się mówisz????

U mnie jeżdzi po biórkowej politurze od 1,5 roku zero zurzycia( i to na a4techu) no chyba, że buty se nad biurkiem czyścisz, ale to już twoja strata. Brachu pykam po sieci w najszybsze fpp - y nic nie przeskakuje, tlumaczenia takie zostawiam leszczom. Lubią używać takich argumentów gdy w dupe dostają.

"Pro player" z ciebie :?:

Założe się, że byle gnojek w kafeji na kulce by cię rozpykał.

Grafika, auto cad....

Trzaskalski się znalazł. Wrzuć swe produkcjie, ocenimy wtedy twe zapotrzebowania na podkładki za 129 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADVOCEM

 

Stary sam robisz z siebie głupka, starając udowodnić chyba sobie samemu słuszność zakupu takich gadżetów. Owszem jak kogoś stać i mu potrzebna do pracy niech ma, lecz zwróce ci uwagę że user proponujący podkładke za 129 zeta ma mysz za 180zeta (z drobnym odchyłem niemal tylesamo)

Człowieku!!!!!

jeżdżenie myszką to nie ten sam stopień niebespieczeństwa co wozem bez opon zimowych na polskich zwłaszcza drogach (8 lat za kókiem)

Dopuki ty i goście tobie podobni tego nie pojmiecie ten kraj zawsze będzie tak stał. Owszem jestem miłośnikiem dobrego sprzętu lecz to nie ja jestem w tym gronie psycholem.

Niszczy się mówisz????

U mnie jeżdzi po biórkowej politurze od 1,5 roku zero zurzycia( i to na a4techu) no chyba, że buty se nad biurkiem czyścisz, ale to już twoja strata. Brachu pykam po sieci w najszybsze fpp - y nic nie przeskakuje, tlumaczenia takie zostawiam leszczom. Lubią używać takich argumentów gdy w [gluteus maximus] dostają.

"Pro player" z ciebie :?:  

Założe się, że byle gnojek w kafeji na kulce by cię rozpykał.

Grafika, auto cad....

Trzaskalski się znalazł. Wrzuć swe produkcjie, ocenimy wtedy twe zapotrzebowania na podkładki za 129 zeta.

hehe moge dodac ze zerox gra na kulce i mowi ze nie zmieni na optyka bo sie przyzwyczail do kulki i juz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADVOCEM

 

Stary sam robisz z siebie głupka, starając udowodnić chyba sobie samemu słuszność zakupu takich gadżetów. Owszem jak kogoś stać i mu potrzebna do pracy niech ma, lecz zwróce ci uwagę że user proponujący podkładke za 129 zeta ma mysz za 180zeta (z drobnym odchyłem niemal tylesamo)

Człowieku!!!!!

jeżdżenie myszką to nie ten sam stopień niebespieczeństwa co wozem bez opon zimowych na polskich zwłaszcza drogach (8 lat za kókiem)

Dopuki ty i goście tobie podobni tego nie pojmiecie ten kraj zawsze będzie tak stał. Owszem jestem miłośnikiem dobrego sprzętu lecz to nie ja jestem w tym gronie psycholem.

Niszczy się mówisz????

U mnie jeżdzi po biórkowej politurze od 1,5 roku zero zurzycia( i to na a4techu) no chyba, że buty se nad biurkiem czyścisz, ale to już twoja strata. Brachu pykam po sieci w najszybsze fpp - y nic nie przeskakuje, tlumaczenia takie zostawiam leszczom. Lubią używać takich argumentów gdy w [gluteus maximus] dostają.

"Pro player" z ciebie :?:  

Założe się, że byle gnojek w kafeji na kulce by cię rozpykał.

Grafika, auto cad....

Trzaskalski się znalazł. Wrzuć swe produkcjie, ocenimy wtedy twe zapotrzebowania na podkładki za 129 zeta.

widze ze sie bardzo przejeles tym moim postem, az chyba za bardzo bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

Wiesz mysz optyczna bez dobrej podkladki jest mi nie potrzebna bo jesli jest podkladka do niczego to wiekszy komfort bede mial uzytwajac myszki z kulka. (kursor skacze na podkladkach szmacianych itp), jesli pracujesz 4h przy kompie i wlanczasz tylko winampa i gadasz na komunikatorze to zeczywiscie nie odczujesz tego ze kursor mysze ci przeskoczy w gorny rog ekranu. Jesli chcesz zobaczyc moje biurko po uzytkowaniu 3 miesiecznym to moge wyslac zdjecia w tym tyg. Pozatym moja podkladka kosztowala 99zl a nie 129zl Cena b. niska jak na podkladke teflonowa i b. duza. Nie nazywam sie pro playerem - chyba nie znasz znaczenia tego slowa. nie pracuje w auto cad ale moj kolega tak i sam stwierdzil ze bez porzadnej myszy i podkladki nie pracuje sie wygodnie. Ma mx700 i ta sama podkladke co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak z dziecmi :/ Ludzie czy ktoś was zmusza do zakupu czegokolwiek?? jesli czegoś nieznasz to musisz to krytykować? zamiast wdawać się w idiotyczne wymiany zdań zapodajcie lepiej link do stronki z produktem, bo te bezsensowne wypowiedzi nic nie wnoszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam podkładki EverGilde Ricochet fIc Kiler jedna z najlepszych podkładek na świecie nie jedem powie że mam ..... że kupiłem takom podkładke ale naprawde zdaje egzamin a ICEMAT jak ktos powiedzieł że super to niewiem ale dlamnie to przy tej pokdłądce można siedzieć tylko w słuchawkach na uszach tak tże mycha po podkładke . Kazdy kupuje to na co go stać to podstawowa zasada ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adresat: "Neesay"

Nie chcesz dostawać takich ripost, to nie nazywaj kogoś głupkiem.

Znaczenie słów "pro player"jest jasna i oczywista (wiedziałbyś gdybyś uczył się j. łacińskiego-matki wszystkich języków romańskich).

I znów po raz kolejny na tym forum mamy, że kolega kolegi.

Skoro piszesz, że wydałeś na podkładke 100 zlociszy, to chciałbym żebyś uzasadniając słuszność takiego zakupu kierował się swoimi doświadczeniami a nie kolegi auto cadzisty. Pozatym, masz sumienie wydawać 100, czy 129 zł kiedy twój sąsiad za tą kase utrzymuje rodzine przez tydzień :?: Zafundowałbyś jakiemuś biedakowi obiad. Co do biurka - nie dzięki. Nie będę komuś wchodził z butami na biurko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello, na początku chciałem się ze wszystkimi przywitać bo jestem tu nowy :) A teraz do rzeczy :]

 

Za 50 zł to faktycznie pozostają tylko zwykłe szmaciaki z Media-Marktu. Porządne podkładki zaczynają się od 80-90 zł, za tą cenę dostaniemy m.in. dkt (destrukt pad), mTw.pad lub Steelpad 4D. Z tych wszystkich polecam szczególnie dwie ostatnie, gdyż są bardzo cienkie, dwustronne i mają powierzchnię teflonową. Bardzo dobrze współpracują z tzw. Mouse Skatez - teflonowymi tasiemkami którymi okleja się mysz od spodu. Zaletą destrukt pada jest wieeeelkość - jest gigantyczny :D Jak wycieraczka do butów :D Ale jest to typowa szmacianka, a jak wiadomo zwykłe szmacianki za 5 zł wycierają się po 2 dniach. Dkt po dwóch dniach się na pewno nie wytrze :D Ale po paru tygodniach/miesiącach na pewno...

 

Z droższych , powyżej 100 zł, zostaje nam func surface, icemat, steelpad, everglide ricochet.. Z tych raczej ciężko coś wybrać. Func to jest jak wiadomo klasyk, ale jest bardzo mały i również się wyciera. Icemat i Steelpad się do niczego nie nadają, bo ten pierwszy to poprostu matowe szkło, a ten drugi to kawałek aluminium.... Są do niczego bez wspomnianych wcześniej mouse skatezów, które jednak też kosztują i trzeba je wymieniać co tydzien-dwa (koszt 20 zł za dwie tasiemki). Everglide ricochet jest zrobiony z tej samej powierzchni co func, tylko poprawiono błędy z funca. Jest większy, cieńszy i troche inaczej wykonany.

 

Generalnie polecam mTw i Steelpad 4D (tylko nie mylcie go ze zwykłymi, aluminiowymi steelpadami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Icemat i Steelpad się do niczego nie nadają, bo ten pierwszy to poprostu matowe szkło, a ten drugi to kawałek aluminium....

(...)

Są do niczego bez wspomnianych wcześniej mouse skatezów, które jednak też kosztują i trzeba je wymieniać co tydzien-dwa (koszt 20 zł za dwie tasiemki)

buehehe <hahaha> Z choinki sie urwałeś ? :P

Tzn sorry ale odnosze wrażenie że przeczytałes coś gdzieś (jeszcze chyba po innym języku) i teraz piszesz to co piszesz. LOL

Gdyby to bylo takie 'najzwyklejsze' szkło i aluminium to by nie kosztowalo to tyle kasy i nikt by tego nie kupował ...

Polecam poczytać: Steelpad i Icemat

Co do skatezów to są one dołączone w zestawie. Mi na MX500 starczają na około 3-4 razy po hmmm miesiąc-dwa minimum. Ale fakt że bez nich nie ma co grać na owych podkładkach.

A Steelpad 4D hmm - czytałem i słyszałem od wielu ludzi ze powierzchnie na nim sie szybko ścierają. Wole wydawać co kilka miesięcy głupie 20zł na nowe skatezy niż 80zyla na nową podkładke. (btw - jak podłoże sie ściera to zmienia powoli sie tarcie - czyli fatalnie - czyż nie ??)

Teraz tak od siebie: mam Steelpada ok miesiąc. Przez pierwsze 2 tygodnie grało się cięzko, komuś przyzwyczajonego do gry głównie na szmaciatkach trudno sie przestawić. Ale po 2 tygodniach jak wyczułem odpowiedni dla mnie sens/accel to naprawde gra sie wręcz rewelacyjnie :wink:

Dlatego jak ktoś z Was testuje (ma) jakąś podkładke to plzz odczekajcie te minimum 2-4 tygodnie zanim sie wypowiecie o niej.

A Steelpada 4S - polecam każdemu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta Steelpady i Icematy sa uznawane za najlepsze podkladki na swiecie - niedosc ze wygladaja zabojczo to dotego prcyzja myszki na czyms takim jest nie do opisania - no i sa wieczne, bo sie nie scieraja.

A gdybym kupil myszke optyczna za 300zl to bal bym sie ja polozyc na golym biurku i po nim jezdzic - przeciez to zabiaja powoli taka myche.

Chyba ci co nierozumieja podkladek za 129zl nigdy w zyciu niehgrali w Counter-Strika - tam precyzja to podstawa, a do takiej pracyzji potrzebna jest dobra mycha i dobry pad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NetWalker miałem Icemata i dziękuje bardzo... A jeżeli dla Ciebie skatezy starczaja na tyle czasu, to spox, jeśli się mało gra to ok. U mnie max tydzień (a i tak po 3 dniach jest inna gra w ogóle)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - nie twierdze że każdemu sie musi świetnie grać na każdym padzie :?

Co do skatezów to hmmm gram min 3h dziennie i nie widze zeby mi sie jakoś gorzej grało pod wpływem czasu - choć na pewno w końcu sam stwierdze ze musze je zmienić :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adresat: "Neesay"

Nie chcesz dostawać takich ripost, to nie nazywaj kogoś głupkiem.  

Znaczenie słów "pro player"jest jasna i oczywista (wiedziałbyś gdybyś uczył się j. łacińskiego-matki wszystkich języków romańskich).

I znów po raz kolejny na tym forum mamy, że kolega kolegi.

Skoro piszesz, że wydałeś na podkładke 100 zlociszy, to chciałbym żebyś uzasadniając słuszność takiego zakupu kierował się swoimi doświadczeniami a nie kolegi auto cadzisty. Pozatym, masz sumienie wydawać 100, czy 129 zł kiedy twój sąsiad za tą kase utrzymuje rodzine przez tydzień :?: Zafundowałbyś jakiemuś biedakowi obiad. Co do biurka - nie dzięki. Nie będę komuś wchodził z butami na biurko.

dlaczego kupilem podkladke za 100zł? dlatego ze wszystkie ktore mialem to shit na ktorym nie daje sie pracowac komfortowo.

a ja lubie komfort i luksus. moj sasiad nie utrzymuje rodziny robiac w auto cad dorabia sobie tylko.

nie funduje obiadow bo nie jestem fundacja charytatywna - wole wydac na podkladke czy na fryzjera ta kaske.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra może ja się wypowiem :)

Myślę, że jestem "troszkę" obeznany w temacie :P

Na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy miałem 3 myszki i 3 podkładki.

 

Owe zestawy to:

MX 500 + Raindrop (podkładka za 58 zł -> z przesyłką)

MX 310 + Fellowels (podkładka za 30 zł -> z na allegro)

IE 3.0a + EverGlide Limited series Q3A ( podkładka za 109zł -> niedostępna w Polsce)

 

I moje odczucia są następujące: Widać, że nie jesteś Pr0-Gameerem, bo masz "Cordlessa", a jak wiadomo "bezprzewodówki" nie za bardzo się nadają do grania.

 

Co do twojej sytuacji i podkładki => NIE ! pakuj 100-170zł w podkładke, nie ma to większego sensu :) No chyba, że się jest grafikiem, albo graczem i bardzo ważna jest precyzja ruchu :)

 

Grając na "Fellowelsie" było wszystko ok. Odczyt doskonały, troszkę sprawiała problemu "podkładka" pod nadgarstek :/ Ale to zależy od przyzwyczajenia. I za 30 zł to super podkładka ! :D -> polecam

 

Raindrop typowa, nieduża szmatka. Baaaardzo fajnie się na niej jeździło :) Szczególnie na MX-ach :) Naprawdę polecam! Dopłacasz tylko ok. 20 zł, a już jest o wiele lepszaj kość :) No i fajnie wygląda :]

 

Co do EverGlide -> to uważam tą podkładkę za genialną i nie zamienił bym jej na inną. Nie wiele osób w Polsce ma taki typ pada, ponieważ nie można go dostać w naszym kraju. Jest owszem inna wersja i ona kosztuje 109 zł :wink:

Ja wygrałem ją w konkursie na niemieckiej stronie (szczęściaż, ze mnie :D)

Jest to duuuuża, plastikowa podkładka, lecz wydaj się jak by była zrobiona z betonu :)

 

Wybierz co chcesz :)

Ale polecał bym podkładkę za 5zł (musisz dobrze trafić :) (np. podkładki, które rozdaje forma "Avon" -> świetne do myszek optycznych :P)

Albo Fellowls bądź Raindrop -> jest tylko kwestja:

Czy żel czy szmatka :)

 

Pozdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze Pr0^^ | LoleX* ma ta sama podkladke co ja, czyli Everglide Ricotech Prosurface ( lub jak to opisali na stronie sklepu fUnc killer), tylko ze z jakims specjalnym logiem Q3A na srodku (ale moge sie mylic).

Wybralem wlasnie ta, poniewaz mozna ja uzywac bez skatzow i nic nie piszczy/nie trzeszczy, a zarazem jest duza, wygodna, komfortowa.

 

Nie rozumiem niektorych ludzi...

Zazdroszcza podkladek za 129 zł, a sami często mają lepszy komputer. Jakos nikt nie wypomina tutaj nikomu, ze kupil Radeona 9800pro, a mogl kupic sobie 9500pro, a roznice w cenie przekazac na akcje "pajacyk"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaką mysz i do czego używasz oraz czy lubisz luksus i stać Cię na niego :D

 

Mam mysz optyczną Logitecha Wheel Mouse BJ58 i dobrze sprawuje się na zwykłym biurku. Nie zauważyłem znaczącej różnicy między biurkiem a podkładką Ricochet Prosurface, czy inną tańszą.

 

Mam również mysz Logitecha MX700 i musi do niej być dobra podkładka. Ja mam Ricochet Prosurface + Mouse Skatez i super śmiga. Po zwykłym biurku znacznie gorzej bo jest cięższa od zwykłych myszek i występuje znaczne tarcie statyczne. Ma to znaczenie np. w grach przy precyzji celowania.

 

Nie jestem żadnym pro gamerem. Po prostu lubię wygodę, a jak będę miał więcej kasy to kupię sobie BMW, chociaż tańszym samochodem też można wszędzie dojechać

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny Pad Surfers-ów to jestem ciekawy co za LOL kupuje je za 25 zł (np. www.h4g.pl ), a nawet za 5 - 6 zł na Allegro, to jest chore, dawac tyle kasy za jakies marne kawałki teflonowej tasmy! :evil: Trzeba troszke poszukac! Ja np. kupuje od kolesia jeden kawał tasmy teflonowej 100cm x 4cm za 40 zł, czyli mam 40 pasków za 40 zł. Dodam tylko ze wiem jak wygladaja te tasiemki z www.h4g.pl oraz Allegro i moge powiedziec tylko tyle ze sprawuja sie identycznie dobrze. Moje sa troszke grubsze, i maja troszke inny klej, ale struktura tasmy i sama budowa jest taka sama jak w w/w "sklepach". Nie bede pisal ze oni maja lipne tasmy, bo bym sklamal, ale cena/ilosc jest do niczego! Dodatkowo całosc jest w jednym kawałku i moge sobie sam odpowiednio podocinac. :twisted:

 

P.S.

Moze wystawie kilka metrow na Allegro :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do podkładek to i ja sie wypowiem - otóż mialem kilka, testowałem głównie w grach ! I tak :

fellowes - zwykły czarny szmaciany z MM za 13pln - dobra sprawa ale mała powierzchnia - ciężko przy małym sensie

fellowe - twardy z nierówną powierzchnią - w połączeniu z moją IE3.0 to uważam za wielką pomyłkę

Icemat - the best, nie ma sie co oszukiwać, szkło super wykonane, widać precyzję i elegancje ! Każdy kto na żywo widział icemata wie o co chodzi! nie ma słów - jedyny minus to to że trzeba skatezy i dosyć mała powierzchnia - jak dla mnie za mała ! na małym sensie mi nie pasuje! (aktualnie sprzedaje icemat`a black na allegro - zainteresowanych odsyłam na allegro - aukcje użytkownika "postal1" - cena 90-100pln)

DestruktPad - obecnie używam ! - idealna szmata o ogromnych wymiarach 44X35cm - wreszcie nie wyjeżdżam mychą poza pow. podkładki i nie musze co chwila myszki unosić w góre ! Precyzja i wykonanie !

O reszcie to sie nawet nie wypowiadam, każdy ma swoją ulubioną podkładkę ale Ci którzy używają pad`ów za eco cene nie mają nigdy w użyciu pr0 pad`ów niech sie nie wypowiadają : "150 pln za pada ?? to wyrzucone pieniądze..." - Nie jeździłeś mercem to nie zachwalaj kaszlaka !!!

aha - widze że ktoś podał linka do steelpada ! jeśli steel to tylko 4S, ewentualnie wersja BARDZO ECO czyli 3S... jak ktoś kupi 4D to tak jakby wywalił pieniądze - to jest na prawde kiszka ! tylko płacisz za marke, nie za materiał ani wykonanie !

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem płakac mi sie chce od wypowiedzi niektorych lamerow na temat podkladek pod mysz za 5-15 zl ze sa dobre jak Everglide Ricotech Prosurface, Func killer lub Steelpad 4s/4D. Jak klikasz sobie mysza po windze to nie zauwazysz roznicy zadnej, jak uzywasz programow graficznych Acad, Photoshop, albo grasz na calkiem przyzwoitym poziomie w gry typu FFP to tylko podkladka dla progame-erow + oczywiscie slizgacze pod mysz padsurfers od steelpada (sa lepsze) czy tez od Icemata (gorsze mniejszy poslizg). Oczywiscie zadna podkladka wam nie pomoze jak uzywacie badzewnaj mysz np A4tech czy innych do 50zl poniewaz te myszy czesto sie gubia (szczegolnie na low sensie). Dobra kombinacja to myszy.

1)MS Inteli rev 3.0a lub 4.0 (150zl)

2)Logitech mx310 mx510 ostatecznie mx500 (choc czasem sa klopoty z akceleracja wsteczna z mx500) (180 -230zl)

2)Boomslang 2100 firmy terratec (cena 360zl)

A pady to:

1)Everglide Ricotech Prosurface (b.dobry pad o duzej pow wiekszy od Func- 1030 a material ten sam wada cena 129zl)

2)Func killer 1030 (znakomity pad jednak pow mniejsza niz Everglide, i ta cena 139zl)

3)Steelpad 4D (swietny pad posiada 2 strony szorstka i gladka duza pow grania cena znosna 89zl)

4)Steelpad 4S (wykonany z aluminium duza pow jednak szybciej zuzywaja sie padsurfers w porownaniu z trzema pierwszymi i poci sie na nim reka podczas grania cena wysoka 159zl)

5)Icemat (drogi pad od 120 do 159zl Ten pierwszy ma mala pow wiec do kitu dla ludzi grajacych na low sensie. Najwieksza wada Icematow to bardzo szybkie zuzywanie sie slizgaczy bez slizgaczy gra sie bardzo marnie na tym padzie halas jest tali jakbysmy przesuwali myszka po papierze sciernym ,ale jak masz kase na slizgacze jest to niezly pad)

Ja osobiscie uzywam kombinacji MS Intelli 3.0a + Steelpad 4D i jestem z tego zestawu bardzo zadowolony (heady same sie sypia jak z rekawa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boxster daj namiary na ta tasme teflonowa-> marka tasmy oznacznie i addres kolesia co nia handluje oczywiscie jak mozesz.Pozdrawiam tych ktorzy chca wniesc nasz kraj na piedestal (chodzi to o ranking w ClanBase)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja.... spróbowałem i nie żałuje.

ricochet prosurface nr 3889 :P

 

jade bez skatezów, mx510 i strzela sie wyborowo, chociaż chwile ślizgi w mx'ie musiały się dotrzeć i już tak nie hałasują. oczywiście na powierzchni mniej chropowatej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...