Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie pocieszyliście :lol: Kto z was tańczy poloneza? Całe szczęście, że nas w szkole jest za dużo i ja nie muszę tańczyć :]

Pewnie wolał byś jak by na wstępie była muzyka typu umc, umc, umc...

Całe szczęście że chciaż tego poloneza was nauczą. Później umiejętność tańca się przydaje, i póki masz czas to radził bym ci się zapisać na kurs, bo nie pożałujesz, ale to zależy też od tego jakim ktoś jest człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wolał byś jak by na wstępie była muzyka typu umc, umc, umc...

Całe szczęście że chciaż tego poloneza was nauczą. Później umiejętność tańca się przydaje, i póki masz czas to radził bym ci się zapisać na kurs, bo nie pożałujesz, ale to zależy też od tego jakim ktoś jest człowiekiem.

Niestety zasmucę Cię, jesteś w błędzie. Jak bym chciał, jak ty to nazywasz "umcy, umcy" to zamiast na studniówkę wybrał bym się do dyskoteki :] Tańca towarzyskiego chętnie bym się nauczył bo prawdę powiedziawszy moje umiejętności są na bardzo niskim poziomie, ale na pewno nie poloneza ponieważ imho jest to mało ambitny taniec i wątpię aby jego umiejętność kiedykolwiek mi się przydała...EOT Co do kursu to już trochę za późno bo studniówka w sobotę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i widze, ze strasznie drogo kaza wam płacic za bal. U mnie jest 260zł za pare i to w ogromnym hotelu w samym centrum miasta, i jedzenie bedzie wypasione (14.01.07). Tylko, ze kto bedzie pijany to w trybie natychmiastowym leci ze szkoly (a byl juz w zeszlym roku taki przypadek).

Co do poloneza to wole caro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteśmy przy lokalach to moja najbliższa studniówka będzie w patio WSHE z papu Zielińskich. Czyli albo będzie pysznie i prosto albo... pstrokato i beznadziejnie ;]

 

Dołączona grafika

 

A tu będzie moja studniówka...

http://www.wesela.com.pl/

 

Fajna wodna syci ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej czystej! Johny Walker 0,7l :-) Wziąłbym chętnie Tequille, ale po niej ZAWSZE urywał mi się film, także wole nie na studniówce. Myślę jeszcze nad Metaxą. Oczywiście tą ilość podzielić przez 2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej czystej! Johny Walker 0,7l :-) Wziąłbym chętnie Tequille, ale po niej ZAWSZE urywał mi się film, także wole nie na studniówce. Myślę jeszcze nad Metaxą. Oczywiście tą ilość podzielić przez 2. :)

ale z ciebie patriota :? ja chyba biore litre finlandi :plum: gorzej jak osoba towarzyszaca nie bedzie pić :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie studniówka 27.1 w domu weselnym, będzie kamerzysta (po jakiego ^$%^). Od pary 250 zł, dużo coś sobie życzą. A kumpel, widział ten dom weselny, z zewnątrz tragedia, wewnątrz lepiej, Sala mała do tańczenia, z tego co wiem. Idzie ktoś z was sam? Jeśli tak to pomyślcie z 50 razy i głęboko się zastanówcie, może jakaś koleżanka, koleżanka koleżanki itp byłaby chętna. Długo miałem taki problem, nie było z kim iść itp, ale na szczęście się to zmieniło. BTW tak czy siak biorę ze sobą koleżanę a mianowicie 0,7 Finlandię (albo jeszcze coś innego). Jutro po sklepach będę chodził z kumplami. Muszę sobie kupić garniaka, koszulę, krawat, buty - WSZYSTKO dosłownie, trzeba jakoś wyglądać. A wy już macie garniaka etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm studniówka 12 stycznia... tyle wiem xD muszę się dowiedzieć gdzie to cuś ma być :] obowiązkowo Finlandia Lemon 0.7L :] wiadomo - picie z nauczycielami - bezcenne :] Poloneza w ogóle nie będę tańczył :] planuję się tak schlać żeby nie pamiętać tego :]

 

garniak, koszula, buty, krawat - są xD jeszcze muszę się nauczyć wiązać to wymienione jako ostatnie cholerstwo (przecież to jest awykonalne o_0 )

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby garnitur, buty, koszula i krawacisko jest. Standardowo garniak grafitowy w lekkie pionowe paski, biała koszula i ciemny krawat.

Kobieta moja do wczoraj miala sukienke pasujaca mi pod moj zestaw. Jednak dzis dostalem telefon (tj, jutro bal : P ) ze znudzila sie jej i poszla kupic druga w kolorze czarnym z turkusowymi wstawkami. Nie mam pojecia gdzie turkusowy krawat dorwe... OMFG jak to bedzie wygladac ;]

 

Do picia nie biore nic. Mam dosc po sylwestrze. Wypijemy pare glebszych w samochodzie (pozdrawiam Romana, mego szofera ;] ) i tyle wódki tego wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla specjalnie zaintersowanych polecam styczniowe Logo.

 

15 przykazań - wszystkie zasady moralne udało się ująć w 10 przykazaniach. Reguly noszenia garniturów są bardziej skomplikowane - ledwo upchneliśmy je w piętnastu punktach (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcza ja wam sie dziwie tak sztywno piszecie o garniakach jak by to było zło konieczne a to najbardziej gustowne wdzianko:D zasada prosta kupujemy bez kamizelki !!! fuck co za facior wymyslił kamizelki :mur: :plum: polecam wistule fajne wdzianka w rozsadnej cenie krwacisko czerwono-srebne koszula kremowa na fucking jak to sie zwało hmmmm tak czy owak nie ma guzików;]

~poca pomaluj włosy pod kolor sukienki proefect

btw.nie wiecie moze gdzie dostac czepek do balejazu????

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 0,7 ponieważ moja partnerka na studniówkę nie pije. Garniak, koszula, krawat i buty są już kupione. Jutro lecę do fryzjera jakiś nowy fryz sobie szczelić ;) Poca masz może to LOGO co by nam zeskanować, też chcemy być pr0 na studniówce :D

 

Bio specjalnie dla Ciebie klyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcza ja wam sie dziwie tak sztywno piszecie o garniakach jak by to było zło konieczne a to najbardziej gustowne wdzianko:D zasada prosta kupujemy bez kamizelki !!! fuck co za facior wymyslił kamizelki :mur: :plum: polecam wistule fajne wdzianka w rozsadnej cenie krwacisko czerwono-srebne koszula kremowa na fucking jak to sie zwało hmmmm tak czy owak nie ma guzików;]

~poca pomaluj włosy pod kolor sukienki proefect

btw.nie wiecie moze gdzie dostac czepek do balejazu????

Zacznijmy od tego jak chcesz wygladac w tym garniturze. Jak chłystek z klapami na przodzie czy jak elegancki gość.

Zasada nie jest prosta. Masz brzuch? Kamizelka wyciaga w góre sylwetke maskujac bęben. Vistula troszke mi nie podchodzi, ale każdy ma inny gust, prawda? Nie szalałbym z kolorami ostrymi takimi jak np. czerwony. Ten tekst o malowaniu włosów... przeocze go specjalnie... Nie chce wnikać w co jest ubrana Twoja partnerka. Zapewne ma coś czerwono-srebrnego. Wnioskuje to po kolorze Twojego krawata ;)

 

----------------------

tada

http://serwisy.gazeta.pl/logo/1,66909,3819381.html

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwień czerwień wszystkie laski w mojej szkole mają czerwone kiecki:D samego czerwonego krawata nie założe niestety :? a co do farbowania włosów to był żart;p z ta kamizelką to masz racje wciąga brzuch i niby przez to nieforemny koles może osiągnac V ale i tak bym wolał bez:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 stycznia :) w hotelu lord w warszawie http://www.hotellord.com.pl/start.php?ID=panorama&IDP=2 (nie wiem dokladnie w ktorej sali ale podejrzewam ze w Sali Witrażowej)

180zl za mnie i 170 zl za osobe towarzyszaca.... ciuchy juz sa... z tego co wiem to moja osoba towarzyszaca tez juz ma ;) Poloneza bede tanczyl bo chce... w koncu tego sie nie zapomina ;) co do alkoholu... po sylwestrze mam dosc i czuje ze jeszcze dlugo nie tkne %.. w razie czego biore tylko wiecej gotowki .. a noz widelec ;)

EDIT: po 100dniowkach wrzucac w ten temat foto jak wygladaliscie z partnerkami\partnerami ;) chetnie sam sie podziele zdjeciami ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również ide na studniówke :). 27.1 :).To będzie moja trzecia studniówka z rzędu :).Jedna moja, na drugą sie wkręciłem, a teraz zostałem zaproszony przez dość ładną koleżanke :)...Jej zdjęć może nie będę pokazywał ;), po studniówce zamieszcze jak wyglądaliśmy:).Wracając do tematu, trzecia studniówka - hat-trick ;D i kończe kariere :).

 

Chyba się wykosztuje i wezme ze sobą 0,7 Finlandii Mango bądź pojade po kosztach i cytrynówke zrobie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszedłem z załozenia, ze nie ma co kupowac drogiego garniaka, aby założyc go tylko na studniowke i mature i dokonałem zakupu w... kerfurze ( i tak spelnia wymagania mody wg LOGO:P)

Tylko krawat mam oryginalny pierra cardina heh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie ktoś z was sam? Jeśli tak to pomyślcie z 50 razy i głęboko się zastanówcie, może jakaś koleżanka, koleżanka koleżanki itp byłaby chętna.

wiesz sa plusy i minusy =], jesli wezniesz kolezanke, która nie bedzie tam nikogo znała to bedziesz musial ciagle z nia siedziec zeby nie bylo ze ja 'olales,zostawiles' itp a jak idziesz samemu to zawsze mozesz podskoczyc do jednych znajomych, do drugich, chlejesz wódke i nie zastanawiasz się czy twoja partnerka nie siedzi sama znudzona w kącie ;]

 

ja poszłem bez i nie żałuje - obskoczyłem setke stolików, wypiłem z każdym pokolei, odbyłem dłuższą pogawędke z niektórymi nauczycielami i schlałem sie prawie do nieprzytomnosci (czyli to co kocham w tym życiu :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Pana wyżej nie słuchajcie, bo schlać to się można wszędzie, a studniówka raczej od tego nie jest ;] Jak ktoś chce się uchlać, to nie ma sensu płacić tyle kasy, kupować garniaka, etc. Przecież można przepić :lol:

Gezzz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...