Skocz do zawartości
MicJes

Studniowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie.

 

Mam takie male pytanko odnosnie waszych studniowek.

Napiscie gdzie mieslicie, ile placiliscie i jak bylo z alkohole(tzn mocno scigali, co robili jak zlapali, jak wnosiliscie itp)

 

Pozdrowki,

MicJes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje LO jak co roku studniowke organizuje w hotelu bristol (tak sie pisze chyba ;) )

alkoholu nie mozna (ale nei przeszukuje cie ochrona) wiec piersioweczke mozna wniesc :)

ale moi znajomi ida pic przed :)

 

mam tylko stracha......

za goidzne przyjdzie kumpel porzyczyc cyfraka.....brrr.....mam nadzieje, z eniec ise mu nie stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w klubie garnizonowym w Łodzi - super lokal na każdą większą zorganizowaną imprezę. Ile kosztawało to już nie pamiętam (bo było to ładnych parę lat temu). Na pewno będziecie robić jakiś 'pokaz artystyczny' także możecie wziąc alkohol do plecaków z rekwizytami i strojami (chociaż nie wiem jak to u was będzie wyglądało). Kadra nauczycielska w miarę upływu czasu coraz mniej zwracała uwagę na popijających pod stołami, aż w końcu niektórzy nawet zaczęli pić z nami (ale to zależy jakich masz nauczycieli).

Nie bój się tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, a my mieliśmy takiego wychowawce że latał i sępił by mu polać,

miał smaki :wink:

a studniówa chyba pochłoneła 100 dukatów, ale było fajnie

+ każdy miał obowiązkowo 0,7 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem na Zamku w Niepołomicach.

Lokum o niepowtarzalnej atmosferze, mnóstwo miejsca ( na naszej studniówce

było niemal 600 osób ), dwie sale do tańczenia, ciekawy wystrój,

ogólnie bardzo klimatyczne miejsce :) Niestety coś za coś - musieliśmy

wyłożyć po 200 zł od osoby :/ - ale było warto! Z alkoholem nie było

żadnych problemów, nie trzeba było się krępować, ale kulturka panowała,

nie było nikogo nieprzytomnego. ;)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

studniowka.. kiedy to bylo hehhee mialem ja w Agorze (tam gdzie zjazd ufologow byl we Wrocku:)) taka kwadratowa sala... alkohol oczywiecie byl klimacik dobry, a placilismy zdaje sie po 70zl od lebka :) wiec bardzo tanio :)

narkowtykow nie bylo... no moze troche trawy dla klimatu, ale za to byl seks za kotarami tamtejszej sceny :)

ogolnie dobrze wspominam tamta impreze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje LO jak co roku studniowke organizuje w hotelu bristol (tak sie pisze chyba ;) )

alkoholu nie mozna (ale nei przeszukuje cie ochrona) wiec piersioweczke mozna wniesc :)

ale moi znajomi ida pic przed :)

 

mam tylko stracha......

za goidzne przyjdzie kumpel porzyczyc cyfraka.....brrr.....mam nadzieje, z eniec ise mu nie stanie ;)

Moja siostra cioteczna miała właśnie wczoraj 100dniówke w hotelu bristol.

Może chodzi do tego samego LO co ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha  w szczecinie w radissonie

byl alkohol

narkotyki

wszystko:D

 

ogolnie studniowka jest zaje^$#@^ dretwa jak nie ma dopalaczy:/

Taaaaa hotel gdzie debile nie potrafili wystawic glosnikow zeby bylo cokolwiek slychac podczas rytualnego poloneza plus DJ ktory sypal takimi betonami ze szok. Jakie LO ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Moja siostra cioteczna miała właśnie wczoraj 100dniówke w hotelu bristol.

Może chodzi do tego samego LO co ty.

napewno nie to samo, bo ansza szkola ma tylko dzisiaj, a jest nai XXIV LO im. cypriana norwida :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinch, ja tez mam dzis studniowke :D

% mam juz.

I mam nadzieje ze bedzie zajebista impreza, bo jak nie.... (to bedzie najdrozsza impreza w zyciu - 60pln + 30pln na wodke :) )

 

Neon69, moja klasa robi np dyplomy dla nauczycieli z jakimis bekowymi textami. Np. Dla babki ktora ciagle sprawdza obowie(bo u mnie trzeba zmieniac caly rok) jest dyplom dla Straznika Texasu za codzienne akcje obuwnicze...

Takie male lol'e :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hala Polonia w Częstochowie . Kibice siatkówki wiedzą jak wygląda ta hala bo gra tam AZS Panapol Częstochowa :lol:

400 zł od pary

Oficjalnie nie można było pić ale nikt się tym nie przejmował i już koło 23 wódka stała na stołach. W sumie bardzo fajnie wyszła cała studniówka , hale fajnie przydekorowali , nikt z mijej klasy nie spał na stole .

Wódki było po 0,7 na głowe i wszystko poszło a nawet jedną flaszke podprowadziłem z qmplem nauczycielom :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu mam lepszy system audio niz ten co mial naglosnic sale z 200 osobami na naszej studniowce :lol:

 

do tego jeszcez oczywiscie jakas kulawo spiewajaca i nie znajaca sie na niczym orkiestra kolejny :lol:

 

alkoholu oficjalnie nie bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 100dniówfke w Telimenie (taka mała knajpa) było 50 soób razem z gronem pedagogicznym (mała szkoła i tylko jedna klasa)

 

Płaciliśmy 200 zł od pary!!!

 

heh a z alko było tak że z kumplem mieliśmy 2x0,5 Bolsa no i planowaliśmy to wnieść u mojej towarzyszki w torebce...niestety miała zbyt pełną, poprostu nie było miejsca... no więc wnieśliśmy na legalu i na stół... próba poloneza... do kuchni po kielonki i sie zaczeło... :-) potem to już wszyscy wystawili na stół i był pełen looz!!

 

Puźniej to nawet paliłem przy stole (miałem lufe to mi to zwisało :-) )

 

Pedagog jak przyszła do nas na jednego to podsumowała że to jest pierwsza taka legalna 100dniófka w 10 letniej historii naszej szkoły... heh coś wyjątkowego jest w tym naszym roczniku 1985 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie studniówki (ależ to było dawno) leżałem w łóżku i miałem bardzo przyjemne halucynacje od  41* stopniowej gorączki ;]]]

Oj, to przykra sprawa :), wszyscy pozniej wspomianaja jak bylo fajnie, a Ty jak Cie lupalo w kregoslupie ;).

Ja dopiero za rok studniowke mam, 2005 rox :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu mam lepszy system audio niz  ten co mial naglosnic sale z 200 osobami na naszej studniowce :lol:

 

do tego jeszcez oczywiscie jakas kulawo spiewajaca i nie znajaca sie na niczym orkiestra kolejny :lol:  

 

alkoholu oficjalnie nie bylo ;)

A u mnie kapela była świetna . Gocie mieli koło 50-tki ale świetnie wymiatali , nagłośnienie spoko także cała impreza była świetna i napewno jej nie zapomne .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 100 dniówka kosztowala 250zł za pare :) hotel faltom w rumi 4gwiazdkowy :D bylo super muze puszczal dj (lubiacy techno i dance je je ) ;-) naglosnienie extra :D alkohol..hmm o 21 nic na stolach :) o 23 nieliczni a o 1 juz u kazdego na stole flaszeczka(nawet u nauczycieli ) :D bylem z laska i ogolnie bylo zaj*** :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha  w szczecinie w radissonie

byl alkohol

narkotyki

wszystko:D

 

ogolnie studniowka jest zaje^$#@^ dretwa jak nie ma dopalaczy:/

zgadza sie... tylko że zapomiałeś wspomniej ze 4 osoby dostały nagany dyrektora za doprowadzenia sie do stanu bardzo wskazujacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...