Skocz do zawartości
DomanR

!!! WinRAR - zapomniałem hasła !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam następujący problem. Jakiś czas temu spakowałem sobie trochę plików WinRAR'em i zalożyłem hasło. Teraz na śmierć nie mogę go sobie przypomnieć. Tnz. to które myślałem że nim jest nie pasuje.

 

Czy są jakieś programiki, dzięki którym mógłbym rozpakować ten plik pomijając hasło.

 

Znalazłem też taki programik Advance Archive Password Recovery, ale jak zobaczylem, że już przy 5 litarach będzie on to robił 4 dni to postanowiłem poszukać innego rozwiązania.

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programiki są, ale niestety jak hasło miało dużo literek to musisz liczyć się z tym, że znalezienie może trochę potrwać. :roll: Zależy to oczywiście od posiadanego sprzętu, więc jak masz kogoś znajomego z bardzo dobrym sprzętem, to spróbuj u Niego. Ja daję to kumplowi co pracuje w elektrowni. Mają tam takiego wymiatacza, który w dodatku pracuje 24h - więc może nawet szukać z tydzień :) Czy są inne sposoby ... pewnie są, ale dla szpeców. Zawsze możesz też próbować wpisywać, może wkońcu trafisz. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z nudów próbowałem sie bawić tymi adv. rar . pass. recowery, ale rzeczywiście lata to chce robić. być może popełniłeś prosty błąd typu włączyłeś CapsLocka itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz haslo slownikowopodobne wiec najlepiej bedzie jak skorzystasz z jakiegos slownika + programu ktory bedzie slowa podstawial oraz dodawal np. wykrzynik na koncu itd. (standardowe dzialanie programow typu bruteforce). Czesto jest to bardziej skuteczne niz "incremental"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Znalazłem też taki programik Advance Archive Password Recovery, ale jak zobaczylem, że już przy 5 litarach będzie on to robił 4 dni to postanowiłem poszukać innego rozwiązania.

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 

jak wyrzucisz w opcjach przeszukiwania cyfry i znaki specjalne to ten czas skróci sie do kilku godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...