Skocz do zawartości
Skool

Uwalony Herc 9800 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio spalilo mi sie AGP na plycie glownej czy istnieje mozliwosc uszkodzenia karty przy spaleniu agp ?

pytam bo po przyjsciu plyty z serwisu wkladam karte i po jakims czasie zaczyna mi sie robic cos takiego

 

zdjecie

 

 

takie krzaki wystepuja tez pod dosem

ale mam pytanie bo zmienialem jeszcze biosa na wersje pro w tej karcie i jak zobaczylem ze takie krzaki wycodza to zmienilem szybko na orginalnego lecz te krzaki nie znikaja

czy karta sie uwalila przy spaleniu agp czy moze przy zmianie biosa ? co do biosa to powinno byc ok bo zmienilem szybko na orginalnego wczesniej backup zrobilem

Poradzcie cos powiem ze karta byla sprawdzana na 2och kompach i dzieje sie tak samo. Ale wczoraj po odczekaniu godzinki wlaczylem kompa i do poznego wieczora bylo wszystko ok jakies 4 godz sprawdzalem tez w aplikacjach 3d i jeszcze zapodalem film i bylo ok a dzis znowu rano te krzaki

plz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie! Miałem o tym właśnie pisać,ale widzę,że ktoś już mnie uprzedził ;)

Problem pojawił się mniej więcej 2 tygodnie temu (jeszcze przed zmianą chłodzenia na lepsze) i pojawia się baaaardzo chaotycznie. Na początku myślałem,że to wina o/c,ale wszystko dobrze chodziło od momentu zakupu karty i chodzi nadal z wyjątkiem okazjonalnego pojawiania się tych krzaczków (aha,teraz już karta chłodzona jest ZM-80C HP + ZM-OP1 na 5V,ale przy R9500Pro bezproblemu powinno wystarczyć. Wszystko sprawdzane na gierkach,no i też na 3DM 2k1 i 2k3, itp w benchmarkach i wszędzie chodzi bez żadnych artefaktów). W pewnym sensie zależeć to może od dokładności wpięcia karty w slot AGP,chociaż...

Aha,slot AGP mam,że tak to ujmę,nie palony :D

 

Podsumowując,dopinam się do tego tematu (jeśli można :) ) i pytanko jest następujące - co te krzaczki mogą znaczyć? Czy może znaczy to,że karta zaczyna zdychać? (no ale w to raczej wątpię)

 

Pozdrawiam i czekam (zapewne Kolega Skool także) na jakieś odpowiedzi w tej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...