Skocz do zawartości
KUROŃ

Jali procesor ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chcę zakupić nowy procesor a nie znam się zabardzo na tym.

Mam więc wielką prośbę aby ktoś mi coś polecił,chcę preznaczyć na zakup procka 500 zł.oczywiście chodzi mi o athlona.

 

Mam płyte Soltek SL-75DRV5,grafa gainward geforce 3 Ti 200,

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 500 zl [przy zalozeniu ze nie bedziesz OC] bierz bartona 2500, a jak chcesz sie bawic [radosc i takie tam] to bierz thortnoa - na allegro sa zmodujesz i masz Bartona:) No nie wiem - kwestia odwagi // kasy - ale jesli sie boisz to bierz bart 2500 :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko moj proc jest warty powiedzmy 150-200zl a z cala pewnoscia lyknie tego bartka 2500 jesli go nie podkreci. Wiec nie wiem czy warto wydac 3 razy wiecej kasy za wolniejszego proca... W dodatku ti200 powiedzmy jest lekko przestarzaly kupi dobra serie proca za 250zl sprzeda grafe i kupi modowalnego radka 9500. Wedlug mnie najlepsze rozwiazanie jesli sie liczy z kasa a jak nie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, a nie możesz sprawdzić? Dołączona grafika Szukaj

 

Mówię z pamięci, więc mogę się pomylić. Były wersje DRV5-C bez wentylatora na radiatorze mostka północnego, i wersje z wentylatorem. I z tymi z wentylatorem były problemy. Ale jak mówiłem mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tej chwili się już tak pomieszało z tymi seriami, że naprawdę trudno jest sobie znaleźć bez testowania dobrego proca. Na dodatek z tego co mi wiadomo to większość ma zablokowane mnożniki... więc jedyny sposób dzięki któremu możesz być pewny danego egzemplarza to samemu sprawdzić kilka lub poprosić żeby ktoś w sklepie to za Ciebię zrobił (do tego niestety trzeba mieć znajomości).

 

Co do chłodzenia, to ten Zalmanek jest wypas jak za tą kaske (jeśli oczywiście twoja płyta ma dziurki wokół Socketu). Właśnie sobie go kupiłem i oprócz zabawy z zakładaniem go (piłowanie zapinki), to mam nadzieje, że będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silen boost thermal teke'a a co do procka to glownie musisz sie kierowac seria czyli koncowym oznaczeniem na czarnej naklejce

geberalnie wszystkie podajze do 40 tygodnia produkcji sa odblokowane ale takiego to cod znalesc i ponic 45 tydzien tez odblokowany niektore ale nikt ci tego nei zagwarantuje najlepiej jest miec wlasnie tak jak mowi hotkey znajomosci :) ewentualnie allegro ale i tam bodnie z takimi prockami bo czasem zerkam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...