Skocz do zawartości
Jajo

Komputer dla dziadka!!

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec skompletowalem po jutrze jade kupic :) Wyglada to tak:

 

AMD 2000+ Thorton    279zl

Arctic Cooling Copper Silent TC  49zl - krzywa podstawa, tzn. wklęsła

Asrock K7S8X v.3 SiS746FX Socket A   129zl

Techmaster MIDI ATX RJA 110 300W  129zl - już widzę te zwiechy kompa, restarty i blue screeny od  zasilacza 300W no-name, gratuluję wyboru :lol:

DDRAM 512MB 3200 PC400 KingMax  304zl

Seagate 80GB UDMA100 7200 obr.  299zl

Ati Radeon 9200 128MB DDR TV DVI 128bit  339zl - jak nie gra to można 64 bitową kupić za 250złTeac 3.5" 1.44MB  45zl

Media Tech MT138 Genie-Ketboard Office X  39zl

Media Tech MT1000 Optix PS/2 Optyczna     45zl

Pioneer DVD 16X Slot-In 120S   165zl

Lg 17' F700B flatron  659zl

razem: 2481zł

 

moze zamienie sie z nim prockiem na jakis czas i zobacze co z niego wykrece :) Nie powiecie ze dziadkowi nie bedzie sie podobalo jesli bedzie mial proca 2400 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co 128mb?????

 

ludzie!! przeciez ta karta w zyciu tego nei wykorzysta, to jest tylko zeby lamerow naciagnac.....a pozatym jak bedziesz mial 128mb to beda mialy one wiekszy czas dostepu......

 

kup 64mb 128bit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co 128mb?????

 

ludzie!! przeciez ta karta w zyciu tego nei wykorzysta, to jest tylko zeby lamerow naciagnac.....a pozatym jak bedziesz mial 128mb to beda mialy one wiekszy czas dostepu......

 

kup 64mb 128bit!

popieram dziadkowi nie potrzebnie 128mb ale 128bit zawsze się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o to czy sie przyda czy nie!!!

 

boshe, nie rozumeicie.....ta karta nei jets w stanie obsluzyc tekstur ktore maja powyzej 64mb!! bo to poprostu by byl pokaz slajdow....

 

a roznica miedzy 128bitowcem a 64 jest ogromna! karty 64bitowe to wogole jakas pomylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego radka to jest problem bo ten sklep nie prowadzi radkow 9200 128bit z 64ram! sa tylko radki 64mb ale 64bitowe! A wole kupic wszytki czesci w jednym sklepie nie chce mi sie kupowac jednej czesci w innym sklepie!(cos sie zwali i bede pozniej cale miasto zwiedzal) A co do zasilacza to bede probowal sie diogadac zeby dali mi jakas obudowe bez zasilacza i wlozyli tam 300W Huntkey'a ale nie wiem co z tego wyjdzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował tak

procek duron 1400

płytka asrock na kt 333CF (stabilna w cholere)

ramki twin mosy 333 512DDR

DVD tego co dziadzia chcee

CDRW (lite on 52x32x52xdziadzia ma czas zeby wnuczkowi gierki sciagac i nagrywac;-)

radeon sapphire 9000 64mb za 250zł

zasilacz forton 245GP od haszyda (nie słychac go)

dysk Seagate 80GB UDMA100 7200 obr

obudowa jaka tam sie dziadkowi podoba(z grubej blachy)

coler Arctic Cooling Copper Silent TC

gosniczki crative p580 2.1

mysz optyk!!! wygodny z rolka

klawa wygodna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee, to bylo do jajo, a ja wlasnie popieram ciebie(napisales, ze dobra mycha i klawa).

 

A jajo w swoim konfigu napial mysz i klawa od mediatecha, czy tam a4tech'a. A ja mowie ze te firmy produkuja badziewei, i lepie dzadkowi jakiegos logitecha sprawic, to mu sie batrdziej przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...