Skocz do zawartości
Jelen

Pierwsze Polskie 4Ghz? :D

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, nie wiem, może się czepiam, ale troche dużo zachodu a wyniki marne.

Od października mam p4 3GHz@3.5GHz na boxowym coolerze, tylko pastę zmieniłem na AS3.

Sprawdzałem na 3.6GHz też bez problemu, tylko bardziej sie grzeje, a na 3.5 w windowsie wiatrak chodzi na 70%, w grach tylko czasem się załącza.

A tu jakieś egzotyczne chłodzenie, cuda wianki, dużo pracy i stabilnie 150Mhz więcej, czyli 4% lepiej (zakładając, że wzrost prędkosci proca daje proporcjonalny wzorst predkosci, a tak przeciez nie jest), sztuka dla sztuki i bez sensu w ogole :D

1269202[/snapback]

hahaha dobre sobie ,kolega ślepy?. Dobra po pierwsze ja mialem ten proc rok temu to byl wtedy najwyzszy wynik nie dosc ze z proca taktowanego 1.8 ,nie dosc ze z northwooda to jeszcze nie dosc ze w ogole z procesora!. Twoj 3Ghz jest napewno steeping wyzej niz moj P4! albo jadro/technologie wyzej bo nie powiedziales czy northwood D1 czy prescot!. Popatrz

 

3000mhz -> 3600mhz

 

przyrost w mhz : 600mhz

przyrost w % : 25%

 

1800mhz -> 4014mhz

 

przyrost w mhz : 2214mhz

przyrost w % : 123%

 

tak wiec lowerklokerze zeby osiagnac taki przyrost musialbys zrobic ~6700mhz wiec ci jeszcze brakuje :P

 

Hmm skoro twoim zdaniem to takie latwe sztuka dla sztuki itp... to powiedz dlaczego jeszcze nikt nie odnotowal wieklszego przyrostu? moim zdaniem twoj wynik jest marny :P i to bardzo marny bo P4 3.0 lataja ~4.5Ghz jezeli sie jest w to dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem, może się czepiam, ale troche dużo zachodu a wyniki marne.

Od października mam p4 3GHz@3.5GHz na boxowym coolerze, tylko pastę zmieniłem na AS3.

Sprawdzałem na 3.6GHz też bez problemu, tylko bardziej sie grzeje, a na 3.5 w windowsie wiatrak chodzi na 70%, w grach tylko czasem się załącza.

A tu jakieś egzotyczne chłodzenie, cuda wianki, dużo pracy i stabilnie 150Mhz więcej, czyli 4% lepiej (zakładając, że wzrost prędkosci proca daje proporcjonalny wzorst predkosci, a tak przeciez nie jest), sztuka dla sztuki i bez sensu w ogole :D

1269202[/snapback]

o LOL LOL LOL LOL :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

 

chyba sam nie wiesz co piszesz, za nim ty miałeś swoje standadowe 3GHz, to jeleń miał już 4Ghz wykręcone, zauważ on kręcił z 1800 a ty z 3000, co ty wogóle chcesz porównać, dojdź do jego poziomu a nie...jeśli o/c extreme i extreme cooling jest dla ciebie bez sensu, to co dla cie ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no 4GHz z takiego proca. To się chłopie nieźle musiałeś napracować. Podziwiam takich jak Ty :D ja kiedyś miałem P4 1,7GHz ale udało mi się go wyciągnąć tylko do 2,2GHz. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem, może się czepiam, ale troche dużo zachodu a wyniki marne.

Od października mam p4 3GHz@3.5GHz na boxowym coolerze, tylko pastę zmieniłem na AS3.

Sprawdzałem na 3.6GHz też bez problemu, tylko bardziej sie grzeje, a na 3.5 w windowsie wiatrak chodzi na 70%, w grach tylko czasem się załącza.

A tu jakieś egzotyczne chłodzenie, cuda wianki, dużo pracy i stabilnie 150Mhz więcej, czyli 4% lepiej (zakładając, że wzrost prędkosci proca daje proporcjonalny wzorst predkosci, a tak przeciez nie jest), sztuka dla sztuki i bez sensu w ogole :D

1269202[/snapback]

LOLLLLL 3,5 ghz z 3 gigowep procka no super super gratuluje, zrob taki przyrost mowcy jak przedmowca moj napiasal to bedziez gosciu,a z tymi 500megahercami to idz gdzies, te 4ghzy z fabrycznie 1,8 to tak samo jakbys wycisnol z Bartona 2500+ 4Ghz, a czy komus sie to udalo??, chyba nie . zreszta popatrz na date postu ponad rok temu... no comments

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...