Skocz do zawartości
Jelen

Pierwsze Polskie 4Ghz? :D

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo Jeleń brawo moje gratulacjie. Za taką robote flaszke mu ale zaczekamy na 18 :). A co do podkręcania mam u siebie w domu Pentium 486 i WC wolne bo mój Atlon nie działa to może wstawie do 486 WC i wtedy wam pokaże ekstremalne podkręcanie procka i dopiero będzie wam głupio (486 ile ma MHZ coś koło 60 może sie myle) i z 60 MHZ wyciągne 5 GHZ dopiero będzie jazda na maksa :D

glupi maly peltierek 50W za 30zl bedzie overkillerem dla tego 486 :D i bedziesz mial tempy ponizej 0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Jeleń brawo moje gratulacjie. Za taką robote flaszke mu ale zaczekamy na 18 :). A co do podkręcania mam u siebie w domu Pentium 486 i WC wolne bo mój Atlon nie działa to może wstawie do 486 WC i wtedy wam pokaże ekstremalne podkręcanie procka i dopiero będzie wam głupio (486 ile ma MHZ coś koło 60 może sie myle) i z 60 MHZ wyciągne 5 GHZ dopiero będzie jazda na maksa :D

glupi maly peltierek 50W za 30zl bedzie overkillerem dla tego 486 :D i bedziesz mial tempy ponizej 0 :D
Poco mam kupywać peltierka skoro mam kompleten WC w domu :) ide zakładać WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Jeleń brawo moje gratulacjie. Za taką robote flaszke mu ale zaczekamy na 18 :). A co do podkręcania mam u siebie w domu Pentium 486 i WC wolne bo mój Atlon nie działa to może wstawie do 486 WC i wtedy wam pokaże ekstremalne podkręcanie procka i dopiero będzie wam głupio (486 ile ma MHZ coś koło 60 może sie myle) i z 60 MHZ wyciągne 5 GHZ dopiero będzie jazda na maksa :D

glupi maly peltierek 50W za 30zl bedzie overkillerem dla tego 486 :D i bedziesz mial tempy ponizej 0 :D
Poco mam kupywać peltierka skoro mam kompleten WC w domu :) ide zakładać WC.
po to ze na WC nie zejdziesz nigdy ponizej temp wody! a gdy zastosujesz peltiera nawet slabego (486 nie wydziela duzo mocy) to elegancko zbijesz temperatury do ponizej 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń po pierwsze gratulacje.

 

Spodziewaj sie w najbliższym czasie tłumów paparazzi przed twoim domem i ton listów (jak na HP:)).

 

Swoją drogą ciekawe czy na serio masz szanse na zdobycie sponsora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń po pierwsze gratulacje.

 

Spodziewaj sie w najbliższym czasie tłumów paparazzi przed twoim domem i ton listów (jak na HP:)).  

 

Swoją drogą ciekawe czy na serio masz szanse na zdobycie sponsora.

GRATULACJE :) tylko pozazdroscic :) ciekawe ile bys wycisnoł z p4 3,4Ghz i z P3 500Mhz :D moze 1,2Ghz :)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń po pierwsze gratulacje.

 

Spodziewaj sie w najbliższym czasie tłumów paparazzi przed twoim domem i ton listów (jak na HP:)).  

 

Swoją drogą ciekawe czy na serio masz szanse na zdobycie sponsora.

GRATULACJE :) tylko pozazdroscic :) ciekawe ile bys wycisnoł z p4 3,4Ghz i z P3 500Mhz :D moze 1,2Ghz :)??
z durona 600 mialem rowne 1209mhz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie sie tez udało podkrecic proca do 4GHZ P4 3.2 HT 800 ale niestety niebył stabilny, zadnego testu nieprzeszedł : / jedynie windows sie załadował... nawet na winampie RESET - ale chce tylko przez to powiedziec ze jezeli chodzi o "wycisniecie" 4GHZ to niejesteś sam ; ) ale zapewne byla to wina qoolerka bo był tylko Zalman7000ACu ciekawe czy by był stabilny z freonem skoro na zalmanku wstaje... bo stabilność by była zapewne wtedy jakby ta temperaturka nierosła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce tak podkręcić procka, tylko ze mam athlona :D. Poiwedz mi ile Ci się winda uruchamia czasu?  Pewnie mniej niż 10 sekund :D. Pozdrawiam

rotfl ! a co ma piernik do wiatraka ;] mi sie uruchamia gdzies ponizej 10s , innym ludziom pewnie tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chce tak podkręcić procka, tylko ze mam athlona :D. Poiwedz mi ile Ci się winda uruchamia czasu?  Pewnie mniej niż 10 sekund :D. Pozdrawiam

rotfl ! a co ma piernik do wiatraka ;] mi sie uruchamia gdzies ponizej 10s , innym ludziom pewnie tez

10s :?: Jak ty to liczysz :?: Chyba ze stanu "standby"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe xp na celince 300? hm.. nie sadze, chyba ze masochista jestes :D

win 95 i office 2000 na 486 dx2 66mhz, 8mb ramu i 300mb hdd. office instalowal sie albo 45 albo 65minu. jak juz sie sprzet uruchomil i wlaczylo sie worda to po 1minutowym odpalaniu mozna bylo normalnie pracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe xp na celince 300? hm.. nie sadze, chyba ze masochista jestes

Na Celku 400 win XP spokojnie smiga a na PII350 jeszcze lepiej... na Celku 400 win XP uruchamia się o ok 10-15 s dłuzej niż na AMD @3200XP pozatym na w/w celku word 2000 -3-5s... na takim Celku spokojnie można korzystac z winXP...- przy otwartym wordzie + Winamp + 7 okienek IE komp nie "mulił" zabardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Manekin

Witam! Jestem nowym na tweaku.... Mam teraz platforme na amd ale mysle nad zmiana na intela i moje pytanie ejst do jelenia??Na jakiej plycie miales te 4giga ?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem, może się czepiam, ale troche dużo zachodu a wyniki marne.

Od października mam p4 3GHz@3.5GHz na boxowym coolerze, tylko pastę zmieniłem na AS3.

Sprawdzałem na 3.6GHz też bez problemu, tylko bardziej sie grzeje, a na 3.5 w windowsie wiatrak chodzi na 70%, w grach tylko czasem się załącza.

A tu jakieś egzotyczne chłodzenie, cuda wianki, dużo pracy i stabilnie 150Mhz więcej, czyli 4% lepiej (zakładając, że wzrost prędkosci proca daje proporcjonalny wzorst predkosci, a tak przeciez nie jest), sztuka dla sztuki i bez sensu w ogole :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...