Skocz do zawartości
Hubert

PIractwo RULEZZZZZZZ


Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze NIGDY nie kupilem gry. Ani od ruska na stadionie ani w empiku. Wsio sciagam z neta bo po to jest.

I w [gluteus maximus]m mam tych programistow , producentow i wydawcow tak jak oni maja nas.

Za to cd z muza mam TYLKo orginalne ( ok 50 plyt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewniam was że sposób myślenia się zmienia gdy sprzedajesz swoją pracę a potem jest szansa że ktoś ci może ją skopiować, nawet trochę zmienić i opchnąć dalej jako swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja  jeszcze NIGDY nie kupilem gry. Ani od ruska na stadionie ani w empiku. Wsio sciagam  z neta bo po to jest.

I w [gluteus maximus]m mam tych  programistow  , producentow i wydawcow  tak jak oni maja nas.

Za to cd z muza mam TYLKo orginalne ( ok 50 plyt).

Ciekawe czy kiedykolwiec robiles cos poz klikaniem. Nie wiesz chyba nic na temat programowania, i nie wiesz jak to charowa. Ciekawe jak ty bys sie czol, gdyby np. co ydzien ktos kroil Ci komore, albo jakby ktos skonczyl szkole i zdal mature tylko przepisujac od ciebie prace. Jesli takie przyklady nie robia na tobie wrazenia klikologu to juz twoja sprawa. Mentalnosc Polaka jest okropna - po co kuypowac, lepiej ukrasc. Albo: kradne, ale nie zawsze. A programistow i tak wszyscy maja w [gluteus maximus]. Szkoda, ze piosenkarzy nie traktuje sie tak samo. Roznica polega na tym, ze programisci sa anonimowi, a muzycy nie.

 

 

 

Dlaczego firma Billa Gatesa nazywa sie MalyMiekki wie tylko jego zona....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowcip taki se , ale dowcip

moja ciocia oglądała jabberwocky (w każdym razie jakiegoś monty'ego) i tam była scena jak żebrak zinwestował w interes obcinając se 2 stopę. Nie śmiała sie. A dobra z niej i porządna kobieta. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heeheh wedlug mnie piractwo ma takze zalety :D

Po pierwsze PRIMO :D

kupisz, masz, sprwdzasz,pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>esz ,grasz i wiesz w co i za jak kase :D

Po 2 PRIMO

moszesz miec wer ang lub tysz inną :D

po 3 prmo

wiecej kasy wlozysz w OC :D

po4 primo

jak kupisz org to tysz w sumie okradzasz :D

przecie one takie drogie sa, zeby kasa wpadala nie tylko producentowi i dystrbutorowi ;) ale takze TYM BUZKOM I INNYCH CIULI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heeheh wedlug mnie piractwo ma takze zalety :D

Po pierwsze PRIMO :D

kupisz, masz, sprwdzasz,pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>esz ,grasz i wiesz w co i za jak kase :D

Po 2 PRIMO 

moszesz miec wer ang lub tysz inną :D

po 3 prmo 

wiecej kasy wlozysz w OC :D

po4 primo

jak kupisz org to tysz w sumie okradzasz :D 

przecie one takie drogie sa, zeby kasa wpadala nie tylko producentowi i dystrbutorowi ;) ale takze TYM BUZKOM I INNYCH CIULI :D

ni tu okradasz tylko ciebie okradają. A w sumie postawcie sie na miejscu takiego programisty. pół roku siedział żeby pare gorszy (hehe no może trochu więcej) a 80% kopi gier to piraty. Mowiąc wprost. jeżeli będą same piraty to nie będzie oryginałów. Nie będzie oryginałów nie będzie wogule gier. I będziecie pykali w sapera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja wtrącę jednak swoje 12 groszy( Kazik Rulez - a wiecie, co on myśli na temat piractwa :) )

 

Co do tematu- Piractwo Rulez- to prawda..ja wolę sobie z netu zciagnąć niż płacić nawet 5 zł na grę z czasopisma. I w sumie nie mam z tego wyrzutów sumienia- i tak będę się zmażyć w piekle :twisted: Nie popieram piractwa- z resztą- każde prawo można niagiąć i wyminąć i zrobić z piractwa normalny, praworządny :wink: proceder- choćby programy P2P, a czasem ,,zamieszczone programy i gry są tylko w celach testowych" ,,po upływie 24 h należy je skasować" i inne tego typu prawne bzdury. WIęc powolutku nie odróżnia się już złego od dobrego- a prawo na to pozwala. Pozostaje kwestia morlaności.....i kwestia finansowa- bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiemy !

"Kto kupuje plyty od zlodzieja jet kutasem i niech <span style="color:red;">[ciach!]</span>" ver z ostatecznego krachu....

Moze cos w tym jest ?

 

Ja tam swoich ulubionych muzykow okradac nie bede !

Na grach mi az tak nie zalezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutos:

Darmowe zamienniki nie sa wcale takie slabe. Rowniez wymienione przez Ciebie tzn Gimp, Open Office dodam do tego jeszcze np StarOffice'a. Pozatym stare wersje programow mozna kupic na gieldach bez wiekszych problemow, troche softu starczego np. Corel dodaja do np. skanerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutos:

Darmowe zamienniki nie sa wcale takie slabe. Rowniez wymienione przez Ciebie tzn Gimp, Open Office dodam do tego jeszcze np StarOffice'a. Pozatym stare wersje programow mozna kupic na gieldach bez wiekszych problemow, troche softu starczego np. Corel dodaja do np. skanerow.

Taaa, niestety softu typu Flash nie dostanie sie tak latwo (a to mi jest akurat potrzebne). A porownujac Gimpa do Photoshopa to ten pierwszy niestety wysiada :( Ciezkie jest zycie grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Picture Publisher ma trochę mniej funkci od fotoszopa ale jaest wg mnie o wiele mniej zagmatwany i do tego free. Używam wersję 8. Jest już 10 i więcej nie będzie bo Micrografixa "zjadł" corel :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, niestety softu typu Flash nie dostanie sie tak latwo (a to mi jest akurat potrzebne). A porownujac Gimpa do Photoshopa to ten pierwszy niestety wysiada :( Ciezkie jest zycie grafika

Tak do flasha ciezko raczej, chyba ze Swish w ktorym nie wszystko da sie zrobic ale jest bardzo tani. Gimp vs Photoshop coz kazdy z nich ma cos fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, niestety softu typu Flash nie dostanie sie tak latwo (a to mi jest akurat potrzebne). A porownujac Gimpa do Photoshopa to ten pierwszy niestety wysiada :( Ciezkie jest zycie grafika

Tak do flasha ciezko raczej, chyba ze Swish w ktorym nie wszystko da sie zrobic ale jest bardzo tani. Gimp vs Photoshop coz kazdy z nich ma cos fajnego.

Taaa, a jesl Swish to w wersji 2, bo jedynka to tylko zabawka (dwojka zreszta tez, ale troche bardziej rozbudowana).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra,dobra nie pluc sie tak  :lol:

Kur** no niemoge ile ty masz lat, bo jak jesteś jakimś zasmarkanym guwniarzem <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury</span> podnieca się że jest masta hardcorowiec bo kupil pirata to jeszcze moge zrozumieć... :roll:

BTW: sam mam piraty ale nie jestem z tego dumny bo jak wszyscy kupowali by piraty do nikt by nie robil zadnych gier/programów bo trzeba by bylo do nich doplacać... :evil: :x :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym piractwo jest nielegalne, i nie należy się chwalić, że ktoś ma / używa / piratuje software...

Ja nie mam 3 oryginalne plyty(na jakies 500) i sie tym chwale,jesli jestes taki prawy to musisz miec kupe pieniedzy albo malo plyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym piractwo jest nielegalne, i nie należy się chwalić, że ktoś ma / używa / piratuje software...

Ja nie mam 3 oryginalne plyty(na jakies 500) i sie tym chwale,jesli jestes taki prawy to musisz miec kupe pieniedzy albo malo plyt :)

Nie masz sie czym chwalic.

Niektorzy uzywaja piratow , ale zeby to byl powod do publicznego chwalenia sie ????

A tak w ogole to czujesz sie wielce gosc co ? bo masz 500 plyt ?

Ile ty masz lat i fald na mozgu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym piractwo jest nielegalne, i nie należy się chwalić, że ktoś ma / używa / piratuje software...

Ja nie mam 3 oryginalne plyty(na jakies 500) i sie tym chwale,jesli jestes taki prawy to musisz miec kupe pieniedzy albo malo plyt :)
A w kazda gre zagralem tak na oko 30 minut. Kazdy kto kupuje piraty i sie probuje usprawieldiwac - mowic ze to ok, ze tako mozna bo cos.... jest skonczonym idiota w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piratów nie kupuje od czasu sprzedania amigi 8) (jeśli tamte dyskietki z giełdy można nazwać piratami)

wychodze z zasady iż nie będe napychał kieszeni jakiś kolesi któży wypalają mase płytek i sprzedają na giełdzie

jeśli interesuje mnie jakaś gierka to najczęściej ściągam ją z neta pogram troche i jak mi się spodoba to czasami koopuje orginał ( np. Driver, Q2,...) wiem że ściąganiem z neta tez nie maożna się chwalić ale nie mam kasy aby koopić orginał każdej gierki. Jeśli ściągne ją sobie i pogram kilka dni to wiem że nie kupie jakiegoś badziewia tylko porządną gierke na ktorą warto wydać troche kasy. O samych piratach nie mam najlepszego zdania, dla mnie są to kolesia któży kradną cudzą własność i sprzedając ją zarabiają kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym piractwo jest nielegalne, i nie należy się chwalić, że ktoś ma / używa / piratuje software...

Ja nie mam 3 oryginalne plyty(na jakies 500) i sie tym chwale,jesli jestes taki prawy to musisz miec kupe pieniedzy albo malo plyt :)

Nie masz sie czym chwalic.

Niektorzy uzywaja piratow , ale zeby to byl powod do publicznego chwalenia sie ????

A tak w ogole to czujesz sie wielce gosc co ? bo masz 500 plyt ?

Ile ty masz lat i fald na mozgu ?

Ooo proszę bardzo znaleźli sie prawi użytkownicy komputerów.

Po pierwsze ja sie nie chwale,tylko pokazuje na jaka skalę w Polsce rozwinęło sie piractwo a jeśli ty jestes na tyle "łysy" ze tego nie pojmujesz to juz nie moja wina.A poza tym ja popieram piractwo i nikt mi nic nie zrobi poniewaz kazdy w Polsce ma prawo do własnego zdania.A co do fałd na mozgu zapewniam cie ze mam wiecej od ciebie i nastepnym razem mozesz sie powstrzymac od "niby obelg".To jest forum i mam takie samo prawo pisac co mysle jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles, nie wszystko mozesz pisac na tym forum, tu obowiazuja pewne zasady, poczytaj regulamin

Na tym forum nie bedziesz propagowal piractwa

jak ci sie to nie podoba to, wypad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...