Skocz do zawartości
Dijkstra

Jeżeli szukasz/jesteś ofiarą jakiegoś plum bądź plóm ;]

Rekomendowane odpowiedzi

i bedzie jeszcze wiecej (mam nadzieje ;) )

plóm...

A już myślałem, że znowu pojechałeś gdzieś w głuszę bez netu :wink: .

PLÓM

:Plóm: :plum: :ploom:

wczoraj wrocilem i jestem happy bo mam neta "przy sobie" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow przespalem sie w ciagu dnia a jak spie w dzien to nei spie w nocy i tak wyszlo :/

 

najbardziej szkoda mi Blantmena. Chlopak sie jeszcze zniecheci do wczesnego wstawania ;]

A no faktycznie :P Nieuważnie przeczytałem :wink: No ale ... Sikor pamiętał o mnie w sposób szczególny :wink: Odezwał się na gadu .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża ilość wytrysków może chronić przed rozwojem raka prostaty

 

Do takich wniosków doszli naukowcy, badający zależność pomiędzy średnią ilością wytrysków w miesiącu, a częstotliwością występowania nowotworów gruczołu krokowego. Początkowo podejrzewali oni, że częsta ejakulacja może zwiększać ryzyko zachorowania. Aby tego dowieść przebadali oni grupę prawie 30 tysięcy mężczyzn w wieku od 46 do 81 lat. Ochotnicy musieli wypełnić kwestionariusz, w którym pytano ich o średnią miesięczną ilość wytrysków w wieku 20-29, 30-39, 40-49 lat oraz o średnią miesięczną w ostatnim roku. Następnie przeprowadzano szczegółowe badania diagnostyczne. Podobne procedury powtarzano co 2 lata. Badania trwały od 1992 do 2000 roku. Wśród wszystkich badanych stwierdzono 1449 przypadków raka prostaty, 953 ograniczonych do gruczołu i 147 w zaawansowanej postaci. Nie stwierdzono zależności pomiędzy dużą ilością ejakulacji, a zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka prostaty. Znaleziono wręcz przeciwną zależność, której nie udało się wytłumaczyć innymi czynnikami.  

Źródło: ScienceDaily

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł @LL. Jesoo jakie ja mam zakwasy :( Wczoraj mieliśmy biegi na 100m i teraz cierpie :cry: Wynik też (jak na swoje możliwości) miałem niezły :wink: Byłby lepszy, ale na końcowych metrach zachciało mi się kupe :( Musiałem biec z zaciśniętymi pośladkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...