Skocz do zawartości
Dijkstra

Jeżeli szukasz/jesteś ofiarą jakiegoś plum bądź plóm ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Plóm za Was studenci (m.in Niemiec i DEFENCE oraz frstjob i wielu innych). Ja już jestem dziś po dwóch kołach. A zaraz uczę się na nestępne. A wieczorem na następne i tak w kółko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plóm za Was studenci (m.in Niemiec i DEFENCE oraz frstjob i wielu innych). Ja już jestem dziś po dwóch kołach. A zaraz uczę się na nestępne. A wieczorem na następne i tak w kółko :(

to masz przeje.. ane .. mi zostal tylko c++ na srode zalegajacy od roku i jakos nie moge sie zmóc do tego .. pewnie dlatego ze to ostatnie zaliczenie ... no znaczy sie przedostatnie .. ... ostatni to dyplom i jakos tez nie moge sie zmóc do roboty a mnie juz promotor z kosą goni hie hie

 

 

 

:plum: wszystkim ... było by wczesniej ale troche wczoraj pochlałem i dziś późno wstałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, ten środkowy dziś to była formalność. Na pierwszym zerżnąłem a na trzeci nauczyłem się w 2 godziny. Człowiek potrafi przenosić góry :)

 

Ale jutro to też będzie kosa :|

 

:plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plóm za Was studenci (m.in Niemiec i DEFENCE oraz frstjob i wielu innych). Ja już jestem dziś po dwóch kołach. A zaraz uczę się na nestępne. A wieczorem na następne i tak w kółko :(

Kaziu soory ale nie jestem studentem 8)

Ale przed wyjazdem walne PlÓmA sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc płóMy

:plum: :plum: :ploom: :ploom: :plum:

kolejny PlÓm w blizej nie okreslonym terminie.

CYA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...