Skocz do zawartości
Dijkstra

Jeżeli szukasz/jesteś ofiarą jakiegoś plum bądź plóm ;]

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba do miodka zagadać : przez jakie u,ó pisze sie plum ?? :D :P

oo widzę, że temat skrzywil już nie tylko moją psyhikę :) tzn u mnie obudzil uśpiony "Pythonizm" :D

Od pythonow sie prosze odplómić !!!

BTW gif-ow w podpisie, nasz regulamin zakazuje umieszczania tam jakichkolwiek grafik, poza dostepnymi na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pythonow sie prosze odplómić !!!

A czy ja napisałem, że ich nie lubię, czy coś w tym stylu? :?

 

BTW gif-ow w podpisie, nasz regulamin zakazuje umieszczania tam jakichkolwiek grafik, poza dostepnymi na forum.

Jawol mein furer :lol:

 

 

acha, żeby nie było watpliwości, przed nikim sie nie kłaniam, ani nie uginam karku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką ochotę poplómkać sobie ... :D

hmmm to bardzo ciekawe.... 8)

to napierw nas zlejesz a potem będzie.............

buehehehe PLÓÓÓM :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przypuszczalem ze ludzi z tweaka są aż rak zryci.. nie przypuszczalem ze sa tak zryci jak ja.. zaskoczylo mnie to... ale i tak mam bardziej zryty mózg... kiedys na nvision.pl napisalem opowiadanie o przygodach dzikiej kupy... to bylo coś.. 2 strony totalnie bezsensownego <span style="color:red;">[ciach!]</span>.lenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przypuszczalem ze ludzi z tweaka są aż rak zryci.. nie przypuszczalem ze sa tak zryci jak ja.. zaskoczylo mnie to... ale i tak mam bardziej zryty mózg... kiedys na nvision.pl napisalem opowiadanie o przygodach dzikiej kupy... to bylo coś.. 2 strony totalnie bezsensownego <font color="#FF0000">[ciach!]</font>.lenia..

hehehe to Ty mnie z kumplem nie slyszales

5dni w tyg w szkole przewazajacymi tematami jest kupa i jej formy dominacji nad swiatem :lol: naprawde nie schlebiaj sobie ze jestes zryty bo jestes normalny :wink:

 

EDIT:

plóm zapomnialem dodac inaczej bana bym dostal :oops: :lol:

 

PS. wnosze o nowa ikonke - niech ktos podejmie sie nalalowania ikony plóm i dodana zostanie do usmieszkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...