Skocz do zawartości
Crazy_Ivan

Skaczący Xvid (dziwne)

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, zresztą szukałem na forum i tu i ówdzie ale podobnego problemu nie znalazłem wyjaśnionego. Otóż mam film (Good bye Lenin) w Xvid ale nie da się go oglądać bo cały czas skacze ale nie jest to normalne przycinanie (bo jest wyświetlany płynnie - 24,9 fps) tylko wygląda to jak by jakieś dziwne drgawki. Ciekawe jest to, ze problem ów występuje tylko w WMP i odtwarzaczach na nim bazujących np. Bestplayer, natomiast w oficjalnym DivixPlayer film zachowuje sie poprawnie 8O .W sumie nie było by problemu (mógłbym obejrzeć w Divixplayere) ale film jest po niemiecku i niestety rozumiem tylko piąte przez dziesiąte. Więc pytanie jest jak dodać tam napisy lub ustawić to jakoś pod bestplayera? Od razu zaznaczam, że raczej na 100% nie chodzi to o kodeki ponieważ DivixPlayer wykorzystuje ten sam Xvid co WMP oraz inne filmy w Xvid działają już normalnie. Zainstalowane mam kodek Divix 5.02 oraz Xvid 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz nowy topic, nie lepiej podpiąć się do istniejącego http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=59948 :!:

...problem ów występuje tylko w WMP i odtwarzaczach na nim bazujących np. Bestplayer, natomiast w oficjalnym DivixPlayer film zachowuje sie poprawnie 8O .

Jednym z odtwarzaczy, które nie mają nic wspólnego z WMP jest ALLPlayer.

BTW Google to całkiem fajna rzecz... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten temat czytałem oraz parę innych a all player nie okazał się rozwiązaniem. Jednak wystarczyło zmienić kodek i teraz jest ok, zmyliło mnie to że pod Divix Playerem działało dobrze i stąd myślałem, że kodeki są w porządku. Case close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...