Skocz do zawartości
Grinch

Mój Kraj - POLSKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie doczytałem do końca... zero niczego, dno :x O ich poziomie (a raczej jego braku) swiadczą zresztą ich avatary(niektórych) i podpisy.

o tutaj sie zgodze :| prezentuja 0 poziom inteligencji :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obywatelstwo mozesz sobie zmienic, narodowosci nie, tam gdzie sie urodziles taka masz narodowosc (to tak gwoli wyjasnienia roznicy narodowosc, obywatelstwo)

Ja nie jestem patriota, a symbole takie jak flaga, godlo, hymn nie maja dla mnie wiekszego znaczenia, nie obchodzi mnie za bardzo co o Polsce wypisuja.

Pozdro

Po co to mowisz ?

Ludziom cisnienie podnosisz :evil:

Dziwni ludzie blakaja sie po tym swiecie

Wiesz... jestem polakiem, bo sie tu urodzilem, ale ginąć za ten kraj/gnój ?? no F* way ;) nie zamierzam

 

Cóż mi ten kraj dał ? g* za przeproszeniem .....

i tyle jestem mu winien

 

co do godła... hymnu mam takie podejście jak E. Górniak ;)

 

Powiedz mi ar2r czemu uważasz że ludzie, którzy myślą inaczej od ciebie są dziwni ? Są inni niż ty... za niezłą pensję, godny standard życia zamienię jedną ojczyznę na inny vaterland - a moje dzieci równie dobrze mogą czytać Goethego jak Mickiewicza. Żyjemy w wolnym świecie - każdy ma pawo myśleć jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz... jestem polakiem"

 

- chociaz nie zaslugujesz

 

"bo sie tu urodzilem, ale ginąć za ten kraj/gnój ?? no F* way ;) nie

 

zamierzam"

 

 

co do godła... hymnu mam takie podejście jak E. Górniak ;)

 

Powinna za to beknac ( szcunek dla symboli narodowych ) podobniej zreszta jak ty ( takim ludziom to bym wycieczke na sybir zafundowal - nauczyli by sie szcunku dla ojczyzny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS chyba ci do konca mozg wypalil, 

nie chce mi sie z toba gadac i na moj szacunek tez nie zaslugujesz, dla mnie jestes po prostu nikim. 

 

E O T

Jesli ktos ma inny punkt widzenia, uznaje inne wartosci niz Ty to od razu jest nikim ? Gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do inteligencji ! Srają ta inteligencją po gaciach na lewo i prawo a jak widać sami kretyni, Polacy sa nawet mądrzejsi od amerykanów (i to nie wg mnie) tylko u nas kasy brak i mozliwosci rozwoju. Ci pseudo amerykanie niewiedza nawet jakiego pochodzenia był Mikołaj Kopernik :/ żal mi ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS chyba ci do konca mozg wypalil, 

nie chce mi sie z toba gadac i na moj szacunek tez nie zaslugujesz, dla mnie jestes po prostu nikim. 

 

E O T

Jesli ktos ma inny punkt widzenia, uznaje inne wartosci niz Ty to od razu jest nikim ? Gratuluje.

Właśnie co to ku*wa ma być? W tym kraju też jest wolność słowa, i każdy ma PRAWO myśleć co chce i WYRAŻAĆ swoją OPINIĘ.

Niezgadzam się z żadnym z was.

Ja cieszę się że jestem polakiem bo sporo czasu spędziłem za granicą i wiem jak jest tam a jak jest tu i to że tam jest większy dobrobyt jakoś mnie nie przekonuje, zawszę tęskniłem za krajem, jednak jeśli miałbym okazję wyjechcać do dobrej pracy za granicę to z penością bym to zrobił, chociażby po to aby się ustawić i po powrocie do kraju nie martwić się o swoją przyszłość od strony finansowej! A czy umarłbym walcząc za kraj ? Nie mogę powiedzieć że TAK ani że NIE, sytaj się mnie jak przyjdzie taka konieczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz... jestem polakiem"

- chociaz nie zaslugujesz

 

A kim ty jestes zeby mnie oceniac ?

Odpowiedz: nikim ;) jestes twardoglowy faszysto

 

co ? masz sie za kogos lepszego ?

udowodnij - co ci do moich pogladow ? i jeszcze raz zapytam, kim ty jestes zeby mnie osadzac ?

 

 

Powinna za to beknac ( szcunek dla symboli narodowych ) podobniej zreszta jak ty ( takim ludziom to bym wycieczke na sybir zafundowal - 

nauczyli by sie szcunku dla ojczyzny )

Ale nie beknela - szczuneczek to ja mam - dla tych co go maja dla siebie ;)

 

A szacuneczek do polski ? mam taki na jaki zasluguje - winien jestem jej tyle ile mi dala (bo coz ten kraj mi dal? nic ).

 

Poza tym EOT - bo widze ze z jakims polskim NAZI nie bede rozmawial (szkoda ze "white polish power" nie masz na wizytowce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej zalosne jest to, ze tam nawet moderatorzy to typy prymitywne, wulgarne i nieskonczenie wrecz glupie. A jak wiemy moder to taki lepszy user ;) wiec o uzytkownikach tamtego forum juz lepiej nie wspominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej zalosne jest to, ze tam nawet moderatorzy to typy prymitywne, wulgarne i nieskonczenie wrecz glupie. A jak wiemy moder to taki lepszy user ;) wiec o uzytkownikach tamtego forum juz lepiej nie wspominac.

tam trzeba by bylo reed'a zatrudnic :D to by byl taki pozadek jak tu :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...