Skocz do zawartości
Slayer

Wymiana Radeona 8500 na......Geforce 2MX? ^_^

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż- mam klijenta, co chce kupić odemnie ten sprzęt. Daje mi coś koło 250-300 zł, co jest niezłą ofertą, szczególnie, że ten sprzet się starzeje ( niedługo premiera R420- R4xx- 2 generacje w plecy) :?

 

I tutaj nasuwa sie pytanie- czy warto przeczekać powiedzmy ze 4 miesiące na czymś pokroju Voodoo 3 lub Banshee i kupić coś później ( imho i tak gram ostatnio w same starocia w większości nie korzystajace z akceleracji, a marzy mi się wkońcu własny 3DFX :)) i kupić coś z DX 9.0c?

 

 

Update- kupiłem sobie Geforce 2MX za 80 zł i teraz czekam na sprzedaż Radeona :) , bo klijent się rozmyślił :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tak zrobil... a wlasciwie to tak robie :D... sprzedaje swojego herca... i na razie nie kupuje nic ( bo dostalem od qmpla gf3ti200 pixcela... :D )... tylko ze mnie to wsio... bo ja nic ostatnio nie gram... ( ostatnia gra to 3 styczen ....

 

A na lipiec... moze jakiegos radka 9700... albo jakis radeon 7500... zalezy czy bedzie mi sie chcialo czy nie...

 

PS: ja teraz widze tylko trzy opcje dla ciebie.... albo voodoo... albo rad 9700 herca ( 1050zl ... ) albo herc 9500z mozl. @ pro za ~600zl herca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma sensu czekac. Tak jak juz ktos napisal wczesniej zawsze bedzie wychodzic cos nowego. To co teraz kupisz lub nawet kupisz za 2-3 miesiace nadal starczy ci tylko na 2-3 lata. Potem juz ten sprzet bedzie za wolny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiesz jesli Ci niepotrzebne nic lepszego teraz to kup 3dfx warto miec dla samego faktu posiadania sam mam juz 2* voodoo3 ale ja bym radka niezmieniał...... wogule jesli mógł bym coś zasugerować to polecił bym gf4TI od creativa.... musiał bys 200 zeta dopłacić ale..... karta jest super nieto ze jestem fanem nvidi ale szczeze za te kase to jest taka małą luka w kartach ati no jesli juz to 9500 jest rozsady ale drozszy.... ale zreszta to tylko sugestia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voodoo 3 też bym wolał, ale jak zobaczyłem, w jakieś to jest cenie ( 120 zł za wersję PCI O_o), to sobie odpuściłem. Poza tym kupiłem sobie okazjonalnie tą grafikę za 80 zł w Wasilkowie, sprawdziłem- chula jak trzeba, obraz bardzo dobry, a i pograć w większość gierek w miarę wydajnie się da. Sterowniki takze bezproblemowe. Szkoda, że się mocno grzeje, trza iść po jakąś pastę , bo na tej prowizorce (radiator z TX-a z resztkami termoprzewozącej taśmy z wyłączonym śmigłem- nie ma gdzie podpiąć :P) to i tak piec.

 

AMD Rulezz- gratuluję zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slayer : dlaczego szukasz grafy na PCI ?? na AGP są sporo tańsze grafy.

...bo jak za jakiś czas kupi nową grafe na AGP to ta może posłużyć na przykład do awaryjnego wgrania biosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL :P A niezauważyłeś, że mam od jakiegoś czasu R 9800? ;)

 

PS- zrobiłem na tej karcie interes- zapłaciłem za nią 80 zł, a sprzedałem za 172 zł ( Creative Geforce 2 MX 128 bit ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...