Skocz do zawartości
jarocinek

koniec poloneza i ... ? pomocy :D

Rekomendowane odpowiedzi

czeesc !

 

z gory przepraszam za wielki off topic ale musze byc czegos pewny ...

 

zdazylo sie w moim zyciu tak ze jakis tydzien temu poznalem super dziewczyne - bylismy w kinie i takie tam ;) - ta czesc jest nie wazna

zaprosila mnie ona niejako na swoja 100dniowke - wiecie polonez etc :)

 

mam tylko takie pytanie - jako ze na swojej 100dniowce nie bylem (choroba) to nie bardzo wiem jak to jest ;) - czy po tancu (polonezie) powinniennem dac jej jakas roze or sth ?? BARDZO PROSZE o pomoc !! :) nie chcialbym sie znalezc w glupiej sytuacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie u mnie nie było na studniówce żadnych scen z różami ale jeżeli bardzo chcesz jej dać a nie chcesz tańczyć z kwiatkiem to poproś kogoś z kibiców (na pewno będzie ktoś kto nie będzie tańczył) aby po skończonym polonezie jak jeszcze będziecie stać na środku i podał ci róże

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie bylo roz ale nawet jakby byly to raczej w formie prasowanej ;)) bo scisk byl niemilosierny (hotel cracovia w kraku);

Ja tez niespecjalnie wspominam ten "lokal" :wink: Przynajmniej stoliki dla uczniow i nauczycieli byly w osobnych pomieszczeniach - dzieki temu bez wiekszych stresow sie znietrzezwilismy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zes wymyslij roze dawac, odrazu pierscionek zareczynowy najlepiej,

 

nie rob zadnych scen z kwiatkami jakimis bo mozesz se obciachu tylko narobic przed jej klasa,

jak chcesz jej dac roze to poprostu jak po nia przyjdziesz to jej daj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...