Skocz do zawartości
virtuomaniak

Skladanie Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Dostep do czesci :D a gielda komputerowa itd ??

A ile wynisie "calosc" a ile "skladanie" mniej wiecej 1Ghz (moze byc mniej) ok 256 ram (zeby sie nic nie cielo np strony , programy do programowania) grafa obojetnie, i dysk ok 20GB

Ten laptop bedzie wykorzystywany do programowania oraz do korzystania z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostep do czesci :D a gielda komputerowa itd ??

[...]

:arrow: ... a czy ja pisze, ze na gieldzie komp. nie dostaniesz takich czesci? dostepu do czesci jest od 'gorma', tylko trzeba wiedziec jak i co kupowac (czyt. z glowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pelni sie z toba zgadzam. Masz moze jakis cennik? I ile tak na oko by wyniosl uzywany komp a ile jak sam go sloze?

:arrow: cennika jako takiego nie mam. pozostaje sprawdzac ceny na allegro i sugerowac sie nimi na gieldzie komp., albo odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. no ja tez mam zamiar sobie zlozyc jakiegos laptopa, albo kupic jakiegos uzywanego:D chce jakis 400-500 mhz, z 128 mb ramu, jakas grafika, dzwiekowa, dysk z 10 gb.. niewiecie ile by to qwszystko kosztowalo?? w czesciach, lub normalnie uzywany.. chce go do muzy glownie na dialeczke.. albo do jakichs prostych rzeczy:d

 

Pozdrawiam Gawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie ma alegro i innych firm sprzedajacych knotbooki np. karennotebook (takze uzywane). Co do pomysłu skaładania samemu to wydaje mi sie on raczej karkolomny bo owszem dysk, ram, moze cpu uda sie kupic ale reszta zwlaszcza plyta i matryca to juz jest problem. Moze z jakiegos "rozbitka" ale czy bedzie to dzialac i jak to niewiadomo. A o gieldzie to raczej radze zapomniec (przynajmniej w Krakowie) czieżko kupić sensowna grafe a co dopiero mówić o częściach do laptopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi jest ten sklep

Procesor Pentium II 366, RAM 64 MB, HDD 6 GB, aktywna matryca 13" TFT, modem IBM 56K, karta graficzna 2.5 MB NEOMAGIC 256AV 1260x1024, karta dzwiekowa z głośnikami CRYSTAL PnP, USB, LTP, RTC, COM, IrDA, CD-ROM, bateria (nie jest testowana), zasilacz mały. Kondycja komputera dobra. L/P 1244

 

Cena: 2090.00 zł (netto 1713.11 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam www.bons.pl chlopaki sciagaja sprzet ze stanow. jezeli do nich zadzwonic to maja wiekszy wybor!!! polecam sprawdzona firma.

ceny z kosmosu, nawet nie chce wiedziec ile oni zarabiaja na jednym laptopie ale wydaje mi sie ze ponad 100% tego co za niego zaplacili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadli mi do glowy troche glupi pomysl, ale zawsze to jakis pomysl :D

Czy dalo by rade zlozyc samemu laptopa? Kupic obudowe z wyswietlaczem i wszystko po kolei skadac :)

 

Użyj opcji SZUKAJ- sam o tym kiedyś pisałem - sprawa obgadana :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak polecał szukanie na allegro -chwilę zajmuje znalezienie czegoś sensownego ale ja za 2450 kupiłem celkaT1100,256 ram, 20 GB dysku i 14" matryca (ma nawet firewire i IRDA) - tak żę są okazje - trzeba tylko cierpliwie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...