Skocz do zawartości
sebasw

radek9500pro zainstalowany, ale co z 3D?

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie, mam problemz 3D na moium radku, w auroxie (Red Hat 9)

 

na newbie.linux.pl znalzlem art. konfiguracja ati ale robiac wszystko wg instrukcji nadal mam

glfinfo

 

direct rendering: no

 

co zrobic ? moze ktos konfigurowal tego radka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym... chyba nie. POniewaz tamten temat dotyczyl ogolnie zainstalowania grafiki, a teraz mam inny problem, ktory wiaze sie z grafika.

 

szczerze mowiac nie wiem.

 

czy mam skasowac ten post i przeniesc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesu....moze uda mi sie tu uzyskac odpowiedz...

czy 1 pozycje mozna prosic do windozy czyli instalacja radeona 9500 na sterownikach firegl?

- posiadam nowy riva tuner ale sterowniki do niego z kad pocisnac, z ati ale dokladniej bo nie doszukalem sie takich ktore by graly z riova tunerem i bylo 8 potokow....prosze o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- posiadam nowy riva tuner ale sterowniki do niego z kad pocisnac, z ati ale dokladniej bo nie doszukalem sie takich ktore by graly z riova tunerem i bylo 8 potokow....prosze o pomoc....

ze co prosze? po PL mozna? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze posiadam najnowszego riva tuner`a ale nie ma w nim sterownikow do ati by mozna bylo paczowac na firegl, wiec potrzebuje takich sterownikow do tego programu bym w koncu mogl zrobic z mojej karty firegl Z1 (bo chyba na taki model paczuje sie radeona 9500) oraz jak ktos by nie zaqumal o co mi chodzi to chcialbym by ktokolwiek wytlumaczyl jak zmodowac softowo radka 9500 na firegl Z1...pozdrawiam i licze na pomocna dlon ktora sie przyda wielu napewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Ty wiesz, ze to jest forum o linuxie ? Chcesz uzywac riva tunera z WINE :lol: ?

hehe...a co za roznica pod jakim systemem riva t. ma chodzic?

 

p.s.

zrobilem fire gl ale wydajnosc spadla masakrycznie i na omegach mi to lepiej dziala:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...