Skocz do zawartości
fireblade3

Niskobudzetowe wc (storm vs orbital)

Ktory wydajniejszy???  

  1. 1. Ktory wydajniejszy???

    • Orbital O2
      14
    • Storm S1 (LEv2)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszlo mi sie zmierzyc z problem a mianowicie mam zlozyc bardzo tanie wc!!

W gre wchodza bloki

Storm S1 (LEv2) (wiercony by mcs)

Orbital O2 (takze by mcs)

(Zlaczki skrecane 9/12 z wezami 10/13 (igielit))

 

Obydwa byly by z pompka mj 1000 i chlodnica ktora prezentowalem niedawno na forum (taka mala od helikoptera z zalozonymi wentylami zalmana 2x 92/92mm)

 

Calos ma byc mobilna (zmiesci sie w budzie ;) ) TANIA!! i ma miec wydajnosc na tyle duza zeby schlodzic mojego athlonka do temeratory nizeszj niz mam na tym zalmanku (50-60 stopni) - no i zebym mogl na czas sciagania w nocy wylaczyc wentyle na chlodnicy...

 

Podkreslam ze w gre wchodza tylko te 2 bloki (prosze powstrzymac sie od komentarzy ze uziel za niewiele wieksza cene oferuje wiecej - bo ta niewiele to ponad 50zl)

 

O tyle lepszy jest storm ze potem nie ma problemu zeby zaadaptowac go na gpu (orbital chyba nie oferuje takiej mozliwosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć niedawno miałem identyczny problem czyli te 2 bloki i otrzymałem identyczną odpowiedź... Orbital O2 i teraz go mam i jak za tę kasę to warto co prawda nie wiem jak sprawuje się storm ale chyba gorzej a więc i ja polecam orbitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...