Skocz do zawartości
secoh

nowa oferta TPSA :)

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma nic o takich predkosciach, ale faktycznie sa takie modemy :]

Modem z interfejsem Ethernet Switch

 

Modem Ethernet Switch świetnie nadaje się do przewodowego podłączenia kilku (max. 4-ech) komputerów do sieci Internet. Modem przeznaczony jest do bardziej zaawansowanych użytkowników indywidualnych i SOHO.

 

Korzyści dla Użytkownika:

 

    * Użytkownik otrzymuje w zestawie wszystkie urządzenia niezbędne do uruchomienia usługi.

    * Instalacja trwa nie dłużej niż 30min. dzięki obrazkowej Instrukcji Instalacji.

    * Po zainstalowaniu oprogramowania i podłączeniu modemu usługa startuje automatycznie, gdyż wszystkie parametry sieciowe są już ustawione przez TP.

    * Użytkownik otrzymuje gwarancję, że modem ADSL będzie działał prawidłowo w sieci TP.

    * Dostępny jest całodobowy serwis techniczny, który pomaga rozwiązywać problemy dotyczące usługi oraz pracy modemu.

    * Modem Ethernet Switch pozwala wykorzystać istniejącą sieć LAN abonenta do podłączenia komputerów do sieci Internet.

    * Dzięki pracy modemu jako router wzrasta bezpieczeństwo korzystania z Internetu (firewall, NAT).

a tak w ogole to nie mozna dzielic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno takie PROMOCJE Tepsy mnie bawią :) , uśmiłem sie nieźle.

 

Niesamowite poczucie chumaoru tam mają, i przy okazji chciałem im PODZIĘKOWAĆ,że mnie rozbawili :D

 

Poprawili mi chumor bo jakoś w ten deszczowy poniedziałek byłem zdołowany :)

 

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI itak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kogos kto wie jak zarobic nazywasz debilem? Doskonale wiedza co robia i wiedza rowniez o zysku jaki z takiej decyzji poniosa. Owszem ludziom sie to niepodoba bo kazdy by chcial mniej placic a wiecej dostac...

Ps poczekajcie az wzrosnie vat z 7 do 22% wtedy dopiero zaczniecie jeczec ;D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już jest ta bombowa oferta na stronie TPSA

 

http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=aktualn..._tekst&p1=16152

 

 

Żeby dali chociaż 15 GB limitu i obniżyli cene do ok 70-80 zł to może i by to była niezła oferta dla osób , które nie mają innych możliwośći podłączenia stałego łącza. Sam miałem do wyboru tylko sdi/neo albo internet drogą radiową (128kbs za ok 130zl) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kogos kto wie jak zarobic nazywasz debilem? Doskonale wiedza co robia i wiedza rowniez o zysku jaki z takiej decyzji poniosa. Owszem ludziom sie to niepodoba bo kazdy by chcial mniej placic a wiecej dostac...

Ps poczekajcie az wzrosnie vat z 7 do 22% wtedy dopiero zaczniecie jeczec ;D...

To jest debilizm, a nie umiejętność zarobienia - przez takie pomysły właśnie ludzie zamiast korzystać, to myślą jak tu inaczej do tego netu... ...i się im bardzo często udaje :)

 

A tepsa - no cuż, wykańcza się sama powolutku :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kogos kto wie jak zarobic nazywasz debilem? Doskonale wiedza co robia i wiedza rowniez o zysku jaki z takiej decyzji poniosa. Owszem ludziom sie to niepodoba bo kazdy by chcial mniej placic a wiecej dostac...

Ps poczekajcie az wzrosnie vat z 7 do 22% wtedy dopiero zaczniecie jeczec ;D...

Nie no widac Tego pana to nie dotyczy!

Czy szanowny Panie nie wiesz ze np. tepsa niedawno placila znowu jakas kare - musza sobie teraz to jakos odbic...

no coz :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wszystko to przez nasz po<span style="color:red;">[ciach!]</span>y rzad ktory sprzedal tpsa francuzom ktorych p.er.doli to czy my polaczki bedziemy mieli net slimaczych predkosci za duza kase i czy bedziemy sie z tego cieszyc czy nie a ze rzad widzi ze zlapal sie na lapowke i wyszedl na frajera chce sobie odbic i dac 22% vatu no paranoja ...

 

powinien sie znalesc jakis odwazny smialek i wysadziec ten caly bajzer na wiejskiej w powietrze ... bohaterem by zostal narodowym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszne sa wszystkie pozwy tpsa. Oni sraja na to z gory na dol. To tak jak jakies kontrole dotyczace prawa pracy czy ochrony srodowiska. Kazdy niemal czeka na mandat bo on jest smieszny (i powiedzmy wliczony w koszty dzialalnosci) w stosunku do zyskow jakie maja dzieki lamaniu prawa...

 

Moze jeszcze przypomne niektorym uzytkownikom pamietacie jak sie podniecaliscie wejsciem do uni - to macie swoja unie niedugo dostaniecie rachunek za neta cena+22% VAT zamiast cena+7% VAT :P...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego vatu jak i bez niego mamy najdrozej prawie na swiecie ?? wiec nie ma o co sie juz rozczulac ja dalej szukam tego smialka lol

z tym ze najdorozej to sie niezgodze - tanio mamy tylko zarabiany w porownaniu do innych smiesnie malo to sie wydaje ze drogo - tak naprawde sam net w polsce jest tanszy niz we wielu krajach ue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zostaje przy swoim SDI, a co miesiąć dzwonią mi do domu czy nie chce przesiaść się na neo.

Zastanawiam się nad radiówką (bez limitów i o dziwo gwarancja transferu)128 kb za 60 pare zł lub jakąs szybszą , ale poczekam troszke i zobaczę u kogoś jak to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najfajniejsza jest ta hiper prędkość po przekroczeniu limitu: 32kbit DL :lol: przecież, kurde, wolniej niż modem.... no a sorry co to jet obecnie 5 giga na miesiąc? Nie trzeba nic ssać z p2p, żeby to przekroczyć przy normalnym użytkowaniu gdzies w połowie miesiąca... nie no straszna kicha.

Juz mnie to ciekawi jak to będą reklamować w mediach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak chcą zmierzyć te 5 gb ? :> a z tego co czytałem na jakimś portalu z wiązanym z neo że ten limit ma być do kwietnia tego roku :) ale to i tak duży postęp tepsy w porównaniu do normalnego modemu 56 kb/s i stawkami za impuls :) pozdro jednka unia zmienia troszkę tę Polskę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowny Panie nie wiesz ze np. tepsa niedawno placila znowu jakas kare - musza sobie teraz to jakos odbic...

no coz :evil:

1. Jaką karę??? to że jakiś durny urząd nakłada karę to nie znaczy że TP musi ją zapłacić. Do tej pory TP zapłaciła tylko jedną karę - 17 tys. nowych złotych :lol: :lol: bo to tak śmieszna kwota że nawet nie chcieli się odwoływać. zresztą nie ma sensu abym się powtarzał http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=685...ghlight=#685256

 

2. Co do cen netu to się zgadzam. Net u nas wcale nie jest drogi. To tylko my Polacy strasznie mało zarabiamy. ale tu też się powtarzam http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=55416

 

3.Nowa oferta tepsy czyli 128 Kbit/s za 99zł to niestety żadna atrakcja - ale ludzie chcieli NEO za 99zł to mają :lol:

 

5. Co do limitu 5 GB to do końca kwietnia 2004 nie bedzie egzekwowany.

 

6. A z drugiej strony zrobienie sobie w domu bezprzewodowego neta na WiFi za 650zł (+ 160 za USB Dongle 802.11b) to ciekawa propozycja. I fajnie też że oferują zestaw ze switchem - oczywiście każdy sobie podzieli neo tylko w obrębie mieszkania :lol: :lol: :lol:

 

Dołączona grafika

 

 

więc nic tylko brać ETHERNET SWITCH - ST510 router-switch z 4 gniazdami Ethernet 10/100BaseT i opcję Neo 512 podzielić na 4 gości i już jest fajnie bo 37zł miesięcznie a nie 99zł :wink:

 

Ważne że oferta się powiększa i każdy może wybrać coś dla siebie

 

 

niedzielny rodzinny obiad, rodzinka siedzi przy stole:

-mamo mamo ja nie chcę braciszka. Mamo ja nie chcę braciszka

-JEDZ CO CI DAJĄ !!! :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to sie nie przyjmie i zmniejsza cene za normalne neo i zrobia cos szybszego - kiedys tez byly jakies limity jak neostrada raczkowala - a oferta to mega lol - dobrze ze nie bylem spalony - tym bardziej jak sie porowna do ICPNET'u - 119 za 512 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem oferta sie jak najbardziej przyjmie. TPSA to monopolista i to on dyktuje warunki. Nawet jak w kilku mistach maja smieszna raczkujaca konkurencje w postaci np netia czy dialog... Pozatym oferta jest skierowana do ludzi, ktorzy kupowali pakiety internetowe a nie do osob zajmujacych sie wypalaniem plytek. Sa tacy co maja kompa wlaczonego 12h czy wiecej na dobe odpalone gg office i czasem jakas stronka ewentualnie gry(a do tych nawet po obcieciu jesli ping bedzie taki jak na neo w zupelnosci wystarcz a przynajmniej do cs albo starcrafta). Neo 512 im nie potrzebne wiec wybiora najtansze mozliwe rozwiazanie. Jak ktos mieszka w duzym miescie zapewne nie skorzysta ale miejsc gdzie niema wyboru dostawcy netu w Polsce bardzo duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się gadać :(

 

Żenujące.

 

Ja mam za 40 zł na miesiąc radiówkę (128Klio/s a w nocy 256 bez ograniczeń)

 

Yeah ! ;)

 

Powinni zrobić NEO+ 512 za 99, a nie 128 Pfff :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilq po raz kolejny Cie troche zetne :] :] :]

 

Powiem tak :] niedlugo juz niedlugo :] a zobaczysz co sie stanie jak postawia nowe nadajniki :>. Na cale szczescie jeszcze tylko 6 miesiecy i bede poza domciem :] . Wtedy tatusiu, tatusiu... studiuje inf. to musze miec dobre lacze :] :] :]

 

A co do cen... to w przeliczeniu na zarobki mamy 3 najdrozszy internet w Europie, zaraz po Rosji (lol) i Norwegii.

 

Pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilq po raz kolejny Cie troche zetne :] :] :]

 

Powiem tak :] niedlugo juz niedlugo :] a zobaczysz co sie stanie jak postawia nowe nadajniki :>. Na cale szczescie jeszcze tylko 6 miesiecy i bede poza domciem :] . Wtedy tatusiu, tatusiu... studiuje inf. to musze miec dobre lacze :] :] :]

 

A co do cen... to w przeliczeniu na zarobki mamy 3 najdrozszy internet w Europie, zaraz po Rosji (lol) i Norwegii.

 

Pozdr

MeHow

Eee tam nie zciołeś :)

I wiem jaka jest/będzie sytuacja. Ale zgodzisz się chyba ze mną, że mając stałkę za 40 zł bez ograniczeń to lepsze niż 128 kilo/s z 5 GB transferu i 99 zł per miech :wink:

 

Co do zarobków to masz rację i się zgadzam po raz kolejny :)

Po norwegii? Hmmm dziwne, ale nie wiem, nie będę się wypowiadał.

No cóż. Trudno się mówi. Może nasze dzieci będą mogły do woli cieszyć się szybkim łączem, a nasze portfele nie będą na tym ubożały :D

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilq po raz kolejny Cie troche zetne :] :] :]

 

 

 

A co do cen... to w przeliczeniu na zarobki mamy 3 najdrozszy internet w Europie, zaraz po Rosji (lol) i Norwegii.

 

Pozdr

MeHow

to sobie przelicz jeszcze tak samo ceny usług GSM, prądu, gazu, benzyny, samochodów, sprzętu wszelkiego rodzaju itd itd. I co Ci wyszło :?: :?:

wiec jaki sens miało przelicznie z uwzględnieniem PPP czyli siły nabywczej pieniądza :?: tak patrząc to praktycznie wszystko w Polsce jest najdroższe na Świecie. dlatego te wszystkie badania jak to net u nas jest drogi są bezsenu - ponieważ tą metodologię można zastosować do każdej dziedziny życia w Polsce i w każdej wyjdzie to samo - że jest u nas najdrożej.

 

a to nie problem w tym że jest to drogie - bo pewne rzeczy muszą kosztować pewną kwotę (niektórych kosztów nie da się przeskoczyć) - tylko problem leży w niskich dochodach Polaków

 

Ale cóż niektórzy widzą tylko to co chcą zobaczyć

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...