Skocz do zawartości
Elpawlakos

3D MARK 2001 TEAM??? (Tweak.pl)

Rekomendowane odpowiedzi

nie sztuka wydać na grafe  3 tyś i mieć20k sztuka dać za karte 500zł i mieć 20k nie macie se zmieniac sprzeto bo to wam nic nie da macie go krecic

hehe za grafe dalem 550 pln :D Proc to athlon 1700+, wartosc: hmm moze 250 pln, plyta Epox 8RDA najgorsza rev chipsetu, i nie zmienilem jej, ale krecilem i kombinowalem i wycislem z plyty ktora nie chciala latac na 200- 222 fsb stabilne... wartosc moze 280 pln, ram 256 mb KHX wartosc 230 pln, zasilka chief 360W single fan tez juz padal strasznie, ale jej nie zmienilem, tylko zmodyfikowalem chlodzenie i podkrecilem na maxa :twisted: i jakos to wszystko ciagnie, wodne... kupione gotowe tylko bloki i pompa, reszta zdobyta, wlasnorecznie wytargana z auta, porwana mamie z kuchni :lol: itp...

 

Wiec ja jakos nie mam tendencji do ciaglej zmiany sprzetu, wole dusic stary i cieszyc sie jak dziecko kazdym nowym wynikiem!! ;) Wiec jestem overclockerem z krwi i kosci! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze temat nie umarl!!! co mnie bardzo cieszy.

czas wiec ustalic wstepne zasady:

1.nie liczy sie ilosc uzyskanych punktuw tylko wynik (miejsce na liscie futuremark) uzyskane w swojej klasie!!!

klasa?:

zakladam ze masz gf3 i procesor(niewazne jaki)z zegarem 1189 MHz.

to twoja klasa jest:

garta Gf3 i procesor z zegarem z przedzialu od 1 do 1200 MHz.

i w tej wlasnie klasie musisz byc w pierwszej piatce!!!

trzeba pamietac ze przedzialy procesora liczone sa co 200 MHz!!!!!

czyli 1-200,1-400,1-600,...,1-2000,1-2200,1-2400,...

pamietajmy tez ze rodzaj windy,sterownikuw,procesora(duron,athlon,p4 itd) jest nie istotny!!!

np:jak masz rekord w windzie98 to poruwnujesz sie do wszystkich systemuw a nie tylko do windy98.

2.jak uzyskamy jakis wysoki wynik to na stronie futuremark w miejscu "My Becchmark" wpisujemy nazwe uzytkownika oraz /Tweak.pl

np. Elpawlakos/Tweak.pl

3.jezeli juz mamy wynik w pierwszej PIATCE to zeby sie pochwalic umieszczaby go na tej stronie!!!

muj procesor to athlon 1.2 GHz a karta to Gf1 32 ddr

ma to wygladac mniej wiecej tak:

 

3705 pkt

Gf1 32 ddr

1-1200

6 miejsce

(link)

 

[(link)=link do strony z waszym wynikiem]

4.mam nadzieje ze wyrazilem sie zrozumiale,moze jak bedzie nas duzo i ten temat nie upadnie to nasi moderatorzy i administratorzy stworza nam 3d mark 2001 team,ale narazie musimy sie jakos wykazac!!! wiec do pracy.

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiepsko mi alt w klawiaturze dziala ale jak chcesz to specjalnie dla ciebie bede pisal "ó".bo widze ze bez tego nie dasz rady.

ah widze ze dla ciebie najwazniejsze jest troszke postów ponabijac,wiec wal smialo ale najlepiej w tematach pt: piszcie co chcecie!!!

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Elpawlakos z ta pierwsza 5 na futuremark to bedzie IMHO strasznie ciezko :?

Ja z moim 9500 zeby byc w pierwszej piatce bez wzgledu na proca musialbym miec 22,5 kilo... Nie mowie, ze sie nie da, ale ciezko strasznie...

Posiadacze 8500 musieliby nabic powyzej 13,5 kilo... kto na tweaku to zrobi??

Dla posiadaczy TI 4200 to 19,5 kilo... tweak nie jste az tak zaawansowany jak Xtremesystems ;)

Trzeba ustalic jakis inny system...

IMHO najlepsze bedzie pierwsza trojka na Tweaku na danym GPU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER BY AMD trzeba dzielic na procki bo to by niemialo sensu

przeciez proc duzo daje wiec roznica bedzie ogromna

np. jak u was w topiku moja karta moj proc i mam 52xx pkt a inni po 9xxx wiec trzeba zrobic podzial na proce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak sie tak bedziemy rozdrabniac to tych tytulow powinnismy rozdac duzo za duzo... :?

Co byscie powiedzieli na taki pomysl:

kazdy robi 3dmarka na defaultowej szybkosci proca, i defaultowych zegarach grafy, a potem kreci proca na maxa i grafe na maxa i robi 3d marka...

Majac te dwa wyniki obliczamy procentowy przyrost... W ten sposob wszyscy maja rowne sznase...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha... no i oczywiscie trzebaby ustalic kilka szczegolow...

A mianowicie timingi ramu zawsze pozostaja te same...

To samo z ustawieniami chipsetu...

Tylko nie wiem co zrobic z wlascicielami radkow 9500 ;) jak np ja... bo a na defaulcie bede mial bardzo malo...

ech...

[gluteus maximus]... nie da sie tego zrobic prosto i przejzyscie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.mysle ze z tym progiem dla procka to dobry pomysl!!!

rzeczywiscie w gre wchodzi tez ram ,system itp ale to byloby juz za duze rozdrobnienie.

2.jezeli chodzi o procentowy przyrost to nie bylby zbyt sprawiedliwy poniewaz sa karty co sie lepiej kreca a poza tym z kim mielibysmy porownywac wyniki(chyba tylko na forum)

3.jezeli chodzi o miejsce to uwazam ze sprawa jest caly czas otwarta.(moze byc piatka ,dziesiatka itp)

4.zasady ktore napisalem jak sama nazwa wskazuje sa WSTEPNE wiec wszystko mozemy jeszcze doszlifowac.

5.pozdro i dzieki za wszystki propozycje zmian w zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZYTAJCIE TO !!!!! BEZ ZNACZENIA NA GRAFE...ZOBACZCIE DO TEMATU http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=56445 TAM JEST LISTA WSZYSTKICH WYNIKÓW NA TWEAK.PL JESLI MASZ WYNIK KTÓRY MOGLBY CIE ZAKFALIFIKOWAC DO PIERWSZEJ TROJKI W DANEJ KATEGORII KARTY GRAFICZNEJ WYSLIJ NA PRIV SWOJ WYNIK KSYWKE I LINK DO ORBA A UMIESZCZE CIEBIE NA LISCIE !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sztuka wydać na grafe  3 tyś i mieć20k sztuka dać za karte 500zł i mieć 20k nie macie se zmieniac sprzeto bo to wam nic nie da macie go krecić ]

i zyczze wysokich wyników :D

 

A jakiś moderator na pewno sie nami zajmie :)

Brawo...nareszcie ktoś kto mądrze mówi.....ŚWIĘTE SŁOWA......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za koncepcja Elpawlakosa.

 

Buzzy >> nie mozemy patrzec tylko na karty - jak moj slabiutki Thoughbread A0 moze scigac sie z Pentiawka Berkut'a?

 

Mam jeszcze ze 100 markow do przeskoczenia i wchodze do timu :D. Tak przegladajac te wynik na orbie zauwazylem ze mam tyle samo 3Dmarkow co Macci na swoim R8500 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgodze sie z Toba, ze procki co 200 to za duzo, ale jesli mamy brac wyniki z porownania, ktore tworzycie z Buzzy'm, to moze podzielimy sie na kategorie w tylu AMD 32 bity, P4 i AMD 64 (jesli ktos ma w Polsce)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to temat umarł :(

 

Podstawowe założenia by Elpawlakos są OK. Powinno się kwalifikować +/- 5 osób z przedziału na Orbie ze swojej karty... (albo jeszcze inaczej... ;) )

 

No i ten podpis... ;)

 

Sądze, że jakiś mod powinien się tym zająć i do niego zgłaszalibyśmy wyniczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem powinno byc tak jak radzi Buzzy. Wkoncu bycie w tym Teemie to zaszczyt :) A tak dzielac na kategori to bedzie bardzo duzo osob.

 

A tak jak by tylko 3 pierwsze miejsca w danei karcie graficznej, to byla by jakas rywalizacja, jeden by tracil miejsce w teemie bo drugi zrobil lepszy wynik. I tak w kolko :) Czysta rywalizacia i chec zwyciestwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...