Skocz do zawartości
Elpawlakos

3D MARK 2001 TEAM??? (Tweak.pl)

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że będziemy braćpod uwage wszystkie trzy 3dmarki -> 01, 03, 05

 

Wg. mnie powinno brać się pod uwage pierwsze 3 miejsca w Hall of Fame, jesli mieszczą się powiedzmy w pierwszych 15 miejscach na orbie... ;)

 

Poziom powinien być na tyle wysoki, bo na samym tweaku w Hall of fame nie ma aż tyle wyników... ;) więc dlatego ~15 pierwszych miejsc na świecie -> ORBie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze powiedzcie jakie ustawienia ORB'a.

W 20o1 to zaden problem bo tam nie ma wielu mozliwosci ale z 2003 i 05 jest juz gorzej. Tam jest jeszcze do wyboru Driver Settings i 3DMark Version i moze na domyslnych ustawieniach nie wyswietlac czyjegoś wyniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie powinno brać się pod uwage pierwsze 3 miejsca w Hall of Fame, jesli mieszczą się powiedzmy w pierwszych 15 miejscach na orbie... ;)

W kategorii OPEN, jak rozumiem.

 

To jeszcze powiedzcie jakie ustawienia ORB'a.  

W 20o1 to zaden problem bo tam nie ma wielu mozliwosci ale z 2003 i 05 jest juz gorzej. Tam jest jeszcze do wyboru Driver Settings i 3DMark Version i moze na domyslnych ustawieniach nie wyswietlac czyjegoś wyniku.

Ustawienia standardowe. Driver Settings - All, 3dMark version - najnowsza. Tak uwazam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery oczywiście wszystkie, nie ograniczać się do "kulawych" ;) 52.16... szczególnie 3d03

 

Sądze, że powinniśmy dzielić głównie na GPU, oraz 32bit i 64bit.. ;) ewntualnie powyżej 3.5GHz... (Intel) oraz powyżej 2.8GHz ;) (AMD)

 

Tak wygląda moja propozycja... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie jetsem w pierwsze trojce w tweaku ale ine bede nigdy w 15 na orbie poniewaz jak wiecie 9500 i 9600 to taka kategria w ktorej sa karty zmodowane na 9700 i jeszce PRO, a i 9600XT a ja mam the best wynik na 9600 non pro tak wiec nie mam pojecia jak mam to zrobic!

musimy zrobic jakis regulamin no i oczywiscie sie powaznie zastanowic nad nim! po tych czynnosciach zalozyc nowy temat w ktorym widnialby regulamin i wypisac wyniki i uzytkownikow nalezacych do tego teamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trzeba jakoś ten regulamin napisać... mam pomysł... ja napisze podpunkty a wy potem dajcie ad z tak, lub nie, albo własnie propozycje ;)

 

1. 3 pierwsze miejsca w Hall of Fame.

2. 20 pierwszych miejsc na ORBie

3. Podział na GPU ;)

4. Podział na 32 i 64 bit...

5. Podział na x>3.5GHz (Intel)

6. Podział na x>2.7GHz (AMD)

7. System nie gra roli.

8. Masz vmoda albo nie twoja sprawa... liczy się jak najwyższy wynik na poszcz. GPU.

9. Chłodzenie dowolne.

10. Ustawienia 3dmarka -> default

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pyatnie odnosnie tego regulaminu:

czy spelniajac punkty w artykule ppierwszym:) a nie spelaniajac drugiegoo punktu bede w team'ie???

trzeba okreslic jasno o co chodzi

kiedy ruszamy???

i jak sgj przyjmujesz ta robote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam takie pytanie. Zakladajac ze ktos jest na 1 miejscu w Hall of Fame, dostal sie do teamu, tralala... a w 3 dni pozniej jest juz na miejscu dajmy na to 7, to co wtedy? Wylatuje z teamu? Trzeba to ustalic, bo uwazam to za bardzo wazne.

W moim mniemaniu powinna obowiazywac zasada iz, kto do teamu by sie dostal, zostalby juz w nim "na wieki" :P

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać, aż rywalizacja dobiegnie końca... :twisted: -> czyli albo zegary dobiegną końca albo zjarasz karte :twisted: i wtedy wezmie się pod uwage maxi hardcore wynik :D

Ja zaczynałem od 2304p, konkurencja wymusiła na mnie taki wysoki wynik :D Teraz już od tygodnia jest spokój na ORBie :cool:

 

Podsumowując-> pierwsze starcie nic nie znaczy, liczy się maxymalny wynik ;) rywalizacja powinna być ostra i zaciekła, ale kiedyś napewno się skończy, jak już przekroczysz o dużo dopuszczalne napięcia i zagary :twisted: i nie będziesz mógł już ani jednego punky więcej wyciągnąć... :twisted:

Jak już po wielu trudach i zmaganiach, robiąc 3dmarki z duszą na ramieniu dostaniesz się do teamu, będziesz w nim zasłużenie "dozywotnie" :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... trzeba jakoś ten regulamin napisać... mam pomysł... ja napisze podpunkty a wy potem dajcie ad z tak, lub nie, albo własnie propozycje ;)

 

1. 3 pierwsze miejsca w Hall of Fame.

2. 20 pierwszych miejsc na ORBie

3. Podział na GPU ;)

4. Podział na 32 i 64 bit...

5. Podział na x>3.5GHz (Intel)

6. Podział na x>2.7GHz (AMD)

7. System nie gra roli.

8. Masz vmoda albo nie twoja sprawa... liczy się jak najwyższy wynik na poszcz. GPU.

9. Chłodzenie dowolne.

10. Ustawienia 3dmarka -> default

1. Moze być więcej niz 3. I tak mało kto spełni warunek punktu 2.

2. 20 - czyli tyle ile się miesci na pierwszej stronie.

4,5,6 - Nie widze takiej mozliwości w połączeni u z punktem 1 i 2. Najwyzej tylko wg Mhz.

11. Ustawienia ORB'a do sprawdzania wyników>

2001 - default

2003/05 - Driver Settings >all Drivers, 3DMark Version - default(najnowsza wersja, wyniki z innych nie wazne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow-> Coś Ci cytat nie wyszedł ;) :lol:

 

I daltego wszyscy będą robić na tych zoptymalizowa sterach, aby wynik był jak najwyższy...

 

3d01:

->44.03

->42.86

 

3d03:

->53.03

->66.81

 

3d05:

->66.81

 

Niech każdy robi na jakich chce, ale tę są najodpowiedniejsze do grania w marki :D

 

Więc jeśli podział na proce odpada, to liczymy tylko score. O to chodzi?? Ale sądze, że powinniśmy chociaż brać pod uwage 32/64 bit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie stery dozwolone... więc omegi, starstormy, itd... liczy się max score :twisted:

Nie oszukujemy siebie :evil: Prawie wszyscy robią na 53.03 i co?? są oszutami... NIE... co proponujesz ? może approved -> 52.16 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...