Skocz do zawartości
Elpawlakos

3D MARK 2001 TEAM??? (Tweak.pl)

Rekomendowane odpowiedzi

karta 8x1 to 9700 a nie 9500 karzdy wie że ten ma 4x1 to tak jakby porównywać Athlona 64 do Athlona palomino, przecierz oba to athlony nie i oba maja 1.6GHz nie ? to w czym problem ? do tego samego wora z nimi :roll:

 

gdybym się uparł to bym zrobił 9800XT rozpoznawanego jako 9500 non pro, wtedy bym miał rekord, bo przcierz jesem w kategorii 9500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o fakt, jaka karta była WYJŚCIOWĄ. Sorki, ale koleś kupi sobie 9700, pokręci go tyćkę i będzie przed osobą, która włożyła sporo trudu by tak zakombinować R9500 aby wyszło mu R9700. I co? Chcesz kolesia który miał oryginalnie R9500 ładować do worka z R9700, które są straszliwie kręcone? Bez sensu. Owszem, można zakombinować z ID karty, ale miejmy trochę zaufania do siebie. Jak ktoś chce rywalizować nieuczciwie to ch.. z nim. Jak się wyda przekręt to tylko się ośmieszy.

 

Niech tylko SGJ wystosuje do Paranoika o jakąś możliwość, by 3DMark TweakTeam mógł zaistnieć pod avatarkiem konkretnych osób. Pytanie tylko jaki 3DMark? 2001? 03? 05?. No chyba, że różne podpisy - 3DMark2001 TweakTeam, 3DMark03 TweakTeam itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza wiedzieć jeszcze jakie drvivery :wink:

A tak poważnie - jako skill trzeba rozumieć wszystko, począwszy od wiedzy teoretycznej na modyfikacjach elektrycznych kończąc. Dlatego uważam, że podstawą klasyfikacji powinna być karta wyjściowa. Sorki, ale idiotyczną umiejętnosć użycia RivaTunera czy Omeg też trzeba mieć :lol: Wymuszenie działania dodatkowych potoków to przecież jak by nie było modyfikacja, a nie stworzenie fizyczne innej karty. I choćby ktoś zrobił z R9500 nie wiadomo co to i tak w dalszym ciągu będzie to R9500 tyle, że - powiedziałbym - "podkręcony, w każdym sensie tego słowa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale własnie teraz pomyślałem, że w kategori np. r9800 jest znacznie wiecej uzytkownikow niz gf2 mx 200 :) A z każdej kategori będzie wchodzić 3 użytkowników  :roll:  

 

Pochwale się że jestem 11 na świecie w kategori gf2mx200 ale to przez SDR , kolesie mają DDR i mają nademną dużą przewage :) Szkoda że karta padła bo bym teraz pokazał na co mnie stać :)

 

to wiec z taba tak walczylem o ten 1 punkt :)

 

dobra czyli cel uswieca srodki byle zeby wiecej bylo 3dmarkow ewentulalnie pojde na to zobaczymy co z tego wynikinie. biore sie do pracy i testow roznych sterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem Win 2000 i oddzielny dysk wiec chyba niedlugo bedzie sie mozna zabraz za zabawe :D

 

co do podzialu kart to jednak wolalbym zeby bylo tak jak w Hall of Fame czyli wsponiane radki podzielic na 4x1 128bit, 8x1 128bit, 4x1 256bit i 8x1 256bit

poza tym pozostale zasady ktore podal Hanu mi odpwiadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox, niech będzie jak mówi tarpaN. Nie upieram się. W sumie lepiej jak będzie jakaś integralność z Hall Of Fame. Nie ma sensu mydlić.

 

Sumując:

 

1. 5 pierwszych miejsc w Hall of Fame.

2. System nie gra roli.

3. Podział pod względem GPU jak w Hall Of Fame

4. Chłodzenie dowolne.

5. Dowolne stery

6. Ustawienia ORB'a do SPRAWDZENIA wyników.

 

Przedmiot testowy: 3DMark2001.

 

Jak pomysł sie rozwinie, dorzucimy inne "marki". Pasi czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavełek o co Ci chodiz ty masz w 2k1 14200pkt ja mam 15649 ale go nie podlaem gdyz za slaba mam platforme ale w 2k3 bez mopdow to narazie najlepszy wynik jaki widzialem na tweaku

Ja mam 4x1, po drugie nigdzie sie nie pcham do zadnego teamu, po trzecie popatrz na orba i swoje 15,6, po czwarte kto bedzie szukał wyników aż na którejś tam stronie orba i jeszcze sie uśmieje że pisze 3D Mark Team a wynik niski w porównaniu do elity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze tweak reprezentuke wysoki poziom i nie jest to na 100% odlegla pozycja w rankingu POLSKIM, a tak wogole to nie mamy jak sprawdzic jaki jest record!

 

sluszna uwaga HANU

moze byc avart 3dmark 03 team jak i team 01

kiedy wreszcie ruszymy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać wszystkie 3d marki, nie można ograniczać się do jednego..

 

Do teamu powiedzmy te pierwsze 3-5 miejsc...

Jęsli ktoś chce się dostać a jest konkurencja to urządzić coś w sylu jeden vs. jeden... :twisted: czyli prześciganie się o te kilka punktów w marku, wyciskanie max ze sprzętu :twisted: choćby o ten jeden MHz :D coś takiego jest bardzo widowiskowe/ciekawe/pasjonujące ;) i zmusza do HARDCOREu :twisted:

 

I jęśli chodzi o sprawy sprzeczne czyli np. modowanie radków... 9500->9700 to każdy wynik powinien być rozpatrywany osobno... np. pod kątem wyników na tle konkurencji...

 

Czyli jak rozumie przyjmujemy mój regulamin po pewnych cięciach... ;) Jeśli regulamin by się niesprawował to można go oczywiście jeszcze dopracować... ale lepiej zapobiegać niż leczyć ;) więc jeszcze pomyślmy czy tą wersje możemy uznać za finalną, ewnentualnie co w niej jeszcze poprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda!!!

sami przeciez wiecie pasjonujaca rywalizacje yotomeczek z POWER BY AMD, albo jak ŚWIDER zmierzal o reord swiata!!! takie rzeczy che sie czytac!

moim zdaniem powinny wchodzic 4 osoby z hall of fame (kompromis z 3-5)

kiedy wreszcie zaczynamy!!??? moderatorzy oswieccie nas!

juz nie moge doczekac sie rywalizacji to jest jak OLIMPIADA!:) hehehe ylko ze trwa jak jej ogiegn (wiecznie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pewniaki to:

 

-> System nie gra roli.

-> Podział pod względem GPU jak w Hall Of Fame

-> Chłodzenie dowolne.

-> Dowolne stery

-> wszystkie 3d marki

 

Ilość miejsc do temu oraz jeszcze jakieś wasze propozycje... trzeba podyskutować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie my jesteśmy tą grupą ludzi i ustalamy te zasady :D

Nie ma się co spieszycz, zapnijmy je na ostatni guzik ;) aby potem nie było żadnego ale... i do modera... ;)

 

Więc pewniaki raczej OK, tylko jeszcze ile miejsc do teamu...

chyba, że jeszcze ktoś coś wymyśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to wszystko to bzdura w takich sposób zrobicie 3000 niby overclockerów

według mnie na taki tytuł trzeba sobie zasluzyc a komus sie trafi grafa co sie dobrze kreci w jego kategori są 2 wyniki i kolo sie wozi.....

z resztą z tego co tu widać to powłowa chce być dopisana nie wazne do czego byle tam cos im pisało przy nicku

według tego jakis tam L33ppeer bedzie = brkutowi bo obudwaj są w teamie z tym ze ktos siedział ostro czasu a ktos puscił 4 razy 3dm i 15 min pokręcił swiezo zakupioną grafiką która mu sie przez przypadek dobra sztuka trafiła

nie wiem ile osób zasluguje na to miano ale na pewno nie tyle ile wy se tam liczycie

5 czy tam 3 z kazdej kategorii to jakaś bzdura wyjdzie

przeliczcie se to przez liczbe kart liczbe marków i x3 czy tam 5 jaka to liczba będzie = nie chem sie tu zawiele wtrącać bo i tak kazdy przciez chce miec ten podpis ale zróbcie to jakoś z głową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...