Skocz do zawartości
piechura

Blok pod AMD 64

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie każdy będzie pasowal, warunkiem będzie tylko odpowednia zapinka lub top - niestety nasi rodzimi producenci (a ostatnio to właściwie monopolista :D ) jak narazie w tej kwestii przysypiają. Ja mam nadzieję w każdym razie, że kupię za jakiś czas zapinkę dla mojego Orbitala O1 która spasuje się z Athlonem 64, którego posiadaczem prędzej, czy później niewątpliwie się stanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze firma MCS jest najlepsza w naszym kraju to nie ich wina,takze w rzadnym wypadku nie sa monopolistami w naszym kraju,przynajmniej w negatywnym tego slowa znaczeniu.Wydaje mi sie ze po prostu nasza mysl techniczna i przedsiebiorczosc jets na niskim poziomie i dlatego nie maja na razie rzeczywistej konkurencjii.To zem sie napisal,no nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monopolista? Przecierz sa bloki.pl , discotech , nie liczac pelnej gamy kompletow firmowych za gruba mamone.

Ale to dla MCS żadna konkurencja. W swojej klasie jakosciowej i wydajnościowej mają monopol jeśli chodzi o bardzo dobre bloki polskiej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bloczek zalmana (gdzie nawet w promocji) i ma w zesrtawie zapinke na A64

kosztuje ok 150 zł w promocji oi 200 poza

podobno jest dosć wydajny ale nie można nic powiedzieć bez porównań

 

piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...