Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze kazda z czesci podobala mi sie coraz bardziej. Mam nadzieje, ze i ta czesc przyniesie wiele radochy w moim wirtualnym sciganiu sie.

Sadzac po recenzjach na PS2 i Xbox C04 jest gra najlepsza w swoim gatunku i podobno nawet Richard Byrns Rally bedzie mial z nia ciezko.

Wiadomo, ze wersja PC jest zawsze o wiele lepsza. I sadzac po beta testach oraz po zapowiedzi na gry-online mozna miec wrecz pewnosc, ze bedzie to hit.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=1551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin 4 to porazka przynajmniej w wersji na ps2. W wersji pc moze byc juz tylko gorzej :)

Jak chcesz fajna samochodowke to zbieraj kase na ps2 i GT4(choc GT3 a spec i tak wciaga nosem wszystkie Coliny).

Na PC najlepsza(najrealistyczniejsza) gra tego typu jest imho Rally Trophy. Mimo uplywu lat nadal swietnie sie w nia gra, zwlaszcza na kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rally torphy to bylo rzeczywiscie cos...

Pamietem w dzungli jak dopiepszam dosyc szybko i widze ze ostatna prosta i meta i ... mecze sie geby pokonac PROSTA tak rzucalo... gra wypas byla... ale sie szybko znudzila....bo moze kiery nie mialem...;]

 

Jesli Burns nie bedzie hitem to coli4 na pc bedzie napewno hitem... bo wyboru na pc nie ma za duzego... niestety (dla mnie) konsole maja lepsze samochodówki niz piecyki (czymu ktos nie wpadnie na pomysc zeby zrobic chodziasz cos podobnego do Gran Turismo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria CMR znędzniała od pojawienia się części trzeciej, praktycznie zero trybów gry (tylko jeden marny) grafika marna. W ogóle cała gra była marna (moim zdaniem) nie dorastała do pięt takiemu tytułowi jak Rallisport Challenge. A do serii GT i PG nie ma co nawet porównywać. W tym roku czekam na Rallisport Challenge 2 :) , Xpand Rally i Richard Byrns Rally. Seria spada na psy tak jak sam Colin McRae.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CMR3 splycili pod prawie kazdym wzgledem.

Ale i tak gralo mi sie w nia najlepiej. Miala w sobie cos takiego czego nie mialy dwie poprzednie.

Mysle, ze byla to strona techniczna samej rozgrywki. System uszkodzen, piekne pozlizgi, dzwiek, itp.

Jednak jej zywotnosc przesadzily tryby rozgrywki i brak ingerencji w naprawy.

Teraz niedosc, ze wroci stary dobry colin 2 to jeszcze w piekniejszej oprawie, z nowymi trybami rozgrywki, nowa technologia, itd, itd.

Nie moze byc gorzej niz colin 2. Ja w to wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez najlepsza czesc to byla jedynka ,a potem to juz niestety poduszkowiec2 i kosiarka3 ,a czworka podobno jest bardzo podobna do pierwszej czesci(odnosnie jazdy) ,ale predkosci jazdy nie czuc za bardzo. No coz zobaczymy... a na RBR tez czekam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier rajdowych jest rzeczywiscie malo na PC ale juz na wyscigowe to nie ma co narzekac. Wystarczy wejsc na www.bhmotorsports.com .

Tam jest pelno roznych modow. Np. mozna calkowicie zmienic f1 99-02 na kompletna gre o ETCC z sezonu 2002.

 

P.S. Nic trudnego zmienic trywialna TOTAL IMMERSION RACING na calkiem realistyczny symulator. Wystarczy zainstalowac kilka patchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem od kumpla, gdzie mialem przyjemnosc pograc w ta giere

 

Na poczatek wybralem Peugota 205 :) i trase w Japonii.

Auto prowadzi sie latwiej w porownaniu do C3, nie lata juz jak poduszkowiec. Ale model jazdy przypadl mi do gustu

Slide'y jeszcze lepsze, bardziej kontrolowane. Samochod przy kontakcie z poboczem traci przyczepnosc. A wycieczka na pola ryzowe skonczyla sie 30s strata.

O stanie samochodu informuja nas 3 kontrolki (olej, silnik, turbo)

To tyle pierwszych wrazen

 

na plus:

- grafa

- dzwiek

- duza ilosc samochodow (4WD, 2WD, BONUS)

- trasy

- uszkodzenia

- model jazdy, ktory przypomina ten z Colina 2

 

na minus:

- ubogi widok ze srodka

- slabsze odczucie predkosci

- brak predkosciomierza w km/h

 

Ogolnie jestem pozytywnie nastawiony i czekam na premiere komputerowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem na gamershell.com pojawił się nowy filmik z Xpand Rally.

Zapraszam do ściągania;

Xpand Rally Track Environment Movie

8)

 

Ja zassałem i musze powiedzieć, że grafa jest nie zła, o tak, tylko zerknijcie na jeden szczegół - ilość łat na drodze - widać, że grę robią Polacy oswojeni z realiami polskich dróg :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalne demo Colin McRae Rally 04 PC już za 4 dni!

 

Firma Codemasters zapowiedziała, że już 24 lutego, w godzinach popołudniowych, zostanie opublikowane demo długo oczekiwanej pecetowej wersji Colin McRae Rally 04!!! Demo będzie zawierało 3 z 48 etapów (USA, Japonię i Finlandię) i jeden samochód (Citroen Xsara). Plik z wersją demonstracyjną ColinMc Rae Rally 04 będzie można pobrać m.in. ze strony www.cdprojekt.info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI R420 na IDF

 

Na trwającej konferencji Intel Devoloper Forum ATi zaprezentowało swój najnowszy układ R420, na którym odpalono wersje demonstracyjną mającej mieć premierę w marcu tego roku, grze Colin McRea Rally 04. Średnią szybkość animacji wynosiła 100 klatek na sekundę, co odpowiada od 2 do 3 razy szybciej niż na układach DX 9.0 znanym na dzisiaj (Radeon 9800XT, GeForceFX5950 Ultra). Według tego co podają zachodnie serwisy zastosowano pamięci GDDR3 działające z prędkością od 500 do 700MHz. Premiera układu przewidziana jest na marzec tego roku podczas targów CeBIT (18 do 24 marca).

 

Dołączona grafika

 

Zródło www.infopc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalne demo Colin McRae Rally 04 PC już za 4 dni!

 

Firma Codemasters zapowiedziała, że już 24 lutego, w godzinach popołudniowych, zostanie opublikowane demo długo oczekiwanej pecetowej wersji Colin McRae Rally 04!!! Demo będzie zawierało 3 z 48 etapów (USA, Japonię i Finlandię) i jeden samochód (Citroen Xsara). Plik z wersją demonstracyjną ColinMc Rae Rally 04 będzie można pobrać m.in. ze strony www.cdprojekt.info.

'

Piękna sprawa, odliczam godziny 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...