Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to jest biadolenie na produkt, który na dzisiaj praktycznie nie ma konkurencji :| Najwyższa lotów grafika, w moim odczuciu takze jak najbardziej poprawna fizyka, wymagania takze nie za duże- ciężko coś w tym temacie nowego już wymyśleć, bo imho tego typu gry są już na maksa wyekspoatowane i zapewne niedługo staną sie jakąś tam XXX częścią większej gry ( coś w stylu GTA- wirtualny świat- to już zaczyna mieć miejsce chodźby w Vice City- wyścigi na torze "ala" Destruction Derby-Nascar).

 

PS- najwiekszym smaczkiem części 3 i 4 moim zdaniem to ....grzejace sie tarcze hamulcowe- ten żarzący się pomarańczowy kolorek- PIĘKNE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie za cholere nie moge zobaczyc w colinie 4 tych grzejacych sie tarcz, w 3 bylo to pieknie zrobione a tutaj jakos wogole tego nie widze, moze cos mam nie tak, u was to widac w C.04 ?????

u mnie to widac normalnie tak jak w CMR3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem :( Sciagnolem zero bledow zainstalowalem..pokazuja sie ze to 95% to zdjecie nastepeni SB 24 bit bla bla i wywala mnie do windowsa(XP, config ponizej nic nie krecone) :( zmienialem stery ..mialem 41 potem znienilem na 53 i dalej nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może to wcale niejest "następca" Colina 3 bo z tego co pamiętam serie były oznaczane następująco 1.0 , 2.0 , 3.0 a ta jest 04 ... takie małe spostrzeżenie ; ) możę to tylko poprawiony czytaj nakładka na colina3" o tytule COLIN O4 działająca jako osobna gra?... oczywiście żartuję ale mimo to trochę się różni od reszty "colinków". Byanjmniej pod względem spie$#%$nia realistyki, ale na wielki plus zasługuje to , że gra ma naprawdę dobry engine który na max detalach nawet na słabszych sprzętach działa PŁYNNIE. Resztę opini już znacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozeer, jeśli chcelibysmy być dokładni to seria cmr wyglądała tak:

Colin McRae Rally

Colin McRae Rally 2.0 (dlatego, że druga cz. oraz auta WRC mają 2 litrowe silniki :P )

Colin McRae Rally 3 (jako trzecia cz.)

Colin McRae Rally 04

Takwiec nazewnictwo się różni :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

do czego sluza :

 

Steering - to sterowanie ok

Brakes - hamulce ok

Springs - zawieszenie ok

a reszta

w CM 2 bylo nieco lepiej to zrobione bo bylo ladnie przedstawione graficznie.

w MC 3 nie gralem.

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ride height - wysokosc zawieszenia

Sprongs - twardosc zawieszenia

Anti roll bar - cos na miare ASR (przeciwposlizgowy system)

Brakes - hamulce na przod, tyl lub pomiedzy

Strearing - czulosc kierownicy

Gearbox - przelozenia skrzyni biegow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Anti roll bar - cos na miare ASR (przeciwposlizgowy system)

...

n/c :lol:

...znawca tematu widze :roll:

 

a odnosnie zdejmowania opon z felg to czym sie podniecac ? (bylo w cmr3 i tez zostawal pasek gumy z opony)

 

moje spostrzezenia:

-troche polepszyli realizm (zarzuca po wjechaniu na trawe z gazem na luku)

-grafika deczko lepsza (ale i tak po 3 minutach juz nie zwracamy na nia uwagi)

-kokpit dalej BIEDNY NA MAXA :evil: (jakby karty nie mialy wystarczajacej pamieci na textury.....rece opadaja)

-juz lepiej bylo wylaczyc w demie FFback niz dac takie cos LOL

-i tak musze przejsc całą jak wyjdzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem :( Sciagnolem zero bledow zainstalowalem..pokazuja sie ze to 95% to zdjecie nastepeni SB 24 bit bla bla i wywala mnie do windowsa(XP, config ponizej nic nie krecone) :( zmienialem stery ..mialem 41 potem znienilem na 53 i dalej nic :(

a sprobuj moze na 43.45 - bo na takich u mnie chodzi

 

tak czytajac ten topik zauwazylem, ze mialem podobna sytuacje jak Gie-eN-Zet sciagnalem raz z gamershella i qpa - crc :? pozniej sciagnalem z mirrora szwedzkiego i juz bylo ok :) (nie polecam z holenderskiego - tam sciagnalem zle spakowana) a co do demka... no coz grafika ladna, dzwiek taki sobie, tradycyjnie komentator jakis spozniony/za szybko mowi gdzie skrecac co bedzie miec duze znaczenie w rajdzie anglii... ogolnie musze stwierdzic, ze lepiej gra mi sie w colina 2... fizyka w cmr4 jest troche przesadzona, poza tym w porownaniu do 2 mozna mniej rzeczy w samochodzie ustawic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z demem :( Sciagnolem zero bledow zainstalowalem..pokazuja sie ze to 95% to zdjecie nastepeni SB 24 bit bla bla i wywala mnie do windowsa(XP, config ponizej nic nie krecone) :( zmienialem stery ..mialem 41 potem znienilem na 53 i dalej nic :(

a sprobuj moze na 43.45 - bo na takich u mnie chodzi

 

 

Na tych sterach to samo :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hancock, jak zapodajesz takie screnny to może także link do texturek?

t(...) no coz grafika ladna, dzwiek taki sobie, tradycyjnie komentator jakis spozniony/za szybko mowi gdzie skrecac co bedzie miec duze znaczenie w rajdzie anglii... ogolnie musze stwierdzic, ze lepiej gra mi sie w colina 2... fizyka w cmr4 jest troche przesadzona, poza tym w porownaniu do 2 mozna mniej rzeczy w samochodzie ustawic  :(

Komentator :lol:

Pozatym w cmr04 jest więcej opcji ustawiania auta niż cmr2 np. wymieniany już tu ARB oraz mamy znacznie wiekszy wybór opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popatrzyl w strone sterow do dzwieku. Ja jade teraz na zastepczej plycie na Kt333 i AC97 i na najnowszych sterach od realteka mialem dziwne przyciecia ,gra chodzila wolno i wywalalo mnie do pulpitu dosc czesto. Wiec sciagnalem stery z viaarena ,jakies "vinyl audio" i te chodza super. AAx2 Aniso x8 na 2400+ i nie schodzi ponizej 50fps i oczywiscie plynniutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na pelna wersje, wtedy bede zarzynal Subaru na OES-ach :D :D :D

no ja tez czekam na fula i moje ulubione Subaru, ahhh kocham to auto a moja miloscia jest kupic Subaru STi (ostatnio Holek opisywal wlasnie takie w TVN Turbo, kupil sobie (fajnie ma) 2,5 litra Turbo 300KM 400nm moment, masakra 0-100 ponizej 5s, naped 4x4 - do tego z mozliwoscia regulowania momentu na poszczegolne kola/osie) te wszystkie oblesne bemki moga sie chowac :D :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popatrzyl w strone sterow do dzwieku. Ja jade teraz na zastepczej plycie na Kt333 i AC97 i na najnowszych sterach od realteka mialem dziwne przyciecia ,gra chodzila wolno i wywalalo mnie do pulpitu dosc czesto. Wiec sciagnalem stery z viaarena ,jakies "vinyl audio" i te chodza super. AAx2 Aniso x8 na 2400+ i nie schodzi ponizej 50fps i oczywiscie plynniutko.

tez mialem przyciecia pomimo tego ze wg ilosci FPS nie powinno ich byc - nowe stery do dzwieku (ac97) zalatwily ten problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...