Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z roku na rok do Colina płytek przybywa 3 byla na 3CD 4 zaś na 4CD :D

ja o tym nie wiedzialem, dobrze wiedziec, thx

 

Gie-eN-Zet przestal bys dawac takie glupie odpowiedzi i zasmiecac forum :?

widze w kolejnym temacie ze cos ci nie pasuje u mojej osoby - zapraszam na PW lub gg by wyjasnic ta kwestie ...

 

jezeli chodzi o moja postawe jako modera to pisz w tej sprawie do liska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zdobylem C4 i mam problemik....przy uruchomieniu, jak ma sie pokazać intro...wywala mnie do windozy...z komunikatem, żę jest błąd ACTIVE MOVIE...odinstalowalem kodeki i zaczelo dzialac...ale przy wchodzeniu w tryb championchip znow mnie wywala....wiecie czym to jest spowodowane??? myśle nad formatem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wrazenia po 4 oesach w fiacie punto w australii:

- fragmenty oesow sa z cmr2

- gra sie bardzo przyjemnie (czuc ze jedziesz w rajdzie, ciekawe oesy)

- autko fajnie sie zachowuje na dziurach, ani nie lata ani nie jedzie jak po sznurku

- ustawienia maja wplyw na jazde

- dziwny dzwiek pilota, z jakims echem jak w katedrze (mam sb live)

- nie moge zmienic mph na kph (slepy jestem czy co?)

- technicznie chodzi jak zloto

 

Generalnie jezdzi sie przyjemnie, oczywiscie biorac pod uwage ze to cmr a nie rally trophy - rozrywka jak 3ba w klimatach ktore kocham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bat przypomniales mi o czyms ...

 

moze ktos potwierdzic jedno co przeczytalem ...

 

podobno cmr4 to zlepki tras z cmr 1, 2 i 3 ? :? :roll:

 

jezeli to prawda to niezla porazka i pojscie na latwizne ze strony mistrzow kodu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy takie pójscie na łatwiznę :?: Ja im nie mam tego do zarzucenia :wink: Jedyne co mi się nie podoba w całej serii CMR to zbyt krótkie są oesy :? Chociaż z tego co zauważyłem to w CMR4 są minimalnie dłuzsze niż w CMR3 :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlepek? hmm, moze ale to jest tak ze kawalek z australii jak sie jedzie kolo torow kolejowych, to moze z 500 metrow, pozniej jest zupelnie cos innego: b. waska druzka w lesie

a wogole musze cos dodac ze drogi w cmr4 to wreszcie drogi a nie autostrady jak to bywalo wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny:Rozdziałka 1024/768 Anizox8 Antix2

http://www.booster.neostrada.pl/colin.jpg

http://www.booster.neostrada.pl/colin2.jpg

http://www.booster.neostrada.pl/colin3.jpg

http://www.booster.neostrada.pl/colin4.jpg

http://www.booster.neostrada.pl/colin5.jpg

http://www.booster.neostrada.pl/colin6.jpg

 

Co do podobnych tras to fakt w niektórych miejscach zastanawiałem się skąd ja to znam :oops: .Teraz już wiem.paskudnie brzmią 4WD za to super 2WD.troszke tu spartolili,bo napewno nie tak brzmi Impreza na żywo,reszta też nie za dobrze,dlatego jeżdże 2WD :lol: .Ogólnie gierka warta obicia klawiatury :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien grafe , bo troche slabo to wyglada

No wiem, że słabo. A grafe niedlugo zmieniam, mam już 800zl troche jeszcze dozbieram i kupie coś lepszego :)

uuu, to szykuje się porządna karta 8)

No, wg. mnie nie ma sensu kupoweć teraz czegoś z średniej pułki bo to za niedługo będzie już zawolne :) Trzeba raz a dobrze :) No i musze jeszcze pamięci dokupić :P I wtedy w Colina04 i inne gry będzie można wkońcu na max detalach grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien grafe , bo troche slabo to wyglada

No wiem, że słabo. A grafe niedlugo zmieniam, mam już 800zl troche jeszcze dozbieram i kupie coś lepszego :)

uuu, to szykuje się porządna karta 8)

No, wg. mnie nie ma sensu kupoweć teraz czegoś z średniej pułki bo to za niedługo będzie już zawolne :) Trzeba raz a dobrze :) No i musze jeszcze pamięci dokupić :P I wtedy w Colina04 i inne gry będzie można wkońcu na max detalach grac :)

poczekaj az wyjdzie r420 wtedy kupisz te co sa dzisiaj o wiele taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa sie srobila, bo zaczela mi gra strasznie rwac. SP demo i MP demo, to samo jest w Race Driverze i Race Driverze 2 DEmo. dzwiek jakos dziwnie chodzi i gra zwalnia potem strasznie przyspiesza. nie da sie grac. wgral;em nawet najnowsze stery ze strony realteka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do posiadaczy kółek z force feedback. niestety sterowanie moim zdaniem jest jeszcze gorsze niz w C3. mimo ustawienia dead zone samochod lata jak szalony po drodze. mam momo racing.

 

jak wam chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

w zwiazku z tym, ze to klasyka ( a raczej robienie kasy na klasyce :D ) musze ja skonczyc  

 

cholera nie wiem jak odblokowac skrzynie biegow :/ (po szwecji)

albo czegos nie sqmalem albo jakis FADING© :)

Musisz utrzymac okreslony obroty na danym biegu w odpowiednim przedziale czasu czyli wbijasz powiedzmy bieg nr. 2 i trzymasz go na 4 - 5 tys przez 2 siekundy. Oczywiscie tam masz wszystko pokazane co i jak. Teraz cala ta procedure muszisz zrobic przez czas trwania testu , a jak sie nie uda to masz 2 proby.

 

Co do samego CM 04 to mam wrazenie ze juz to bylo, trasy sa jakies znajome, tekstury rowniez, dodatkowe samochody takze, sposob ich zdobywania, itp.. Fakt jezdzi sie calkiem przyjemnie. Zaskoczyly mnie upgrady ale nie wybacze jednego - braku licencji FIA. Dla mnie jest to cecha dosc istotna ktora decyduje w 50% o jakosci produktu. Ogolnie mozna zagrac ale nie jest to rzut o beton :roll: . Dla mnei wciaz numerem jeden pozostaje seria Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm

w zwiazku z tym, ze to klasyka ( a raczej robienie kasy na klasyce :D ) musze ja skonczyc  

 

cholera nie wiem jak odblokowac skrzynie biegow :/ (po szwecji)

albo czegos nie sqmalem albo jakis FADING© :)

Musisz...

wlasnie.....

tyle zrozumialem (po angielsku jestem cytaty)

ale jak trwa odliczanie to nie ma nic wyswietlonego odn. biegu ani zaznaczonych obrotow....

konczy sie odliczanie i koniec czasu... :/

no to bez skrzyni bede :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie o moze powodowac to co opisalem 4 posty wyzej?? przez to nei moge pograc, bo gra chodzi jakby na pol gwizdka i przyspiesza z nienacka.

 

stary do dzwieku najnowsze a do grafy zmienione z 53.03 na 56.64 i dalej to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, spróbuj starsze stery (np. 44,03; 45,23). Nie wiem jak na fx ale na starszych kartach (2mx :lol: ) colin wolniej chodzi na nowych sterach.

wczesniej gralem na 56.55 i bylo OK :/ teraza zapodalem 56.72 czy ktore tam sa teraz na NV i dalej to samo :(

 

zaraz walne kompa przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...