Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas instalacji, wyskakuje mi blad:

 

Pierwsza plyta sie instaluje ladnie, wkladam druga, druga idzie, po pewnym czasie pojawia sie komukat:

 

Niewlasciwie wolunium. Wloz prawidlowe woluminium CMR4PC_1 do stacji F:

 

Mam anuluj, ponow probe i kontynuuj. Wszystkie plyty maja takie etykietki. No nic, wlozylem tam 1cd, klikam ponow probe jest ok, kaze mi instalator wlozyc 3cd, wkladam, instaluje i znowu z tym woluminium. Tym razem nic nie pomaga i musze przerwac instalacje. Co jest??

tez to mialem !

czyżbys uzywal D-Tools(to chyba on takie bledy robi)

wypalilem i wszystko jest OK

Uzywalem do tego Alcohola.

 

Czym wypalic te plytki? Alcohol mi cos smierdzi ostanio. HELP!

kupic a nie wypalic....

 

 

ja tak mailem jak instalowalem z cd. wkurzylem sie i zgralem to do jednego katalogu:

kat

*cd1

*cd2

*cd3

*cd4

 

i zainstalowal sie bez problemow samemu znajdujac odpowiednie pliki.

brawo, niezly patent

Niestey u mnie takie cuda tez występują niech Ktoś cos poradzi bo spotkałem sie z tym pierwszy raz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie już od kilku dni ale mam jakiś dziwny problemik. Chodzi o pokazywanie czasu (strata albo przewaga) na checkpoint'ach. Jak zaczynam nowe mistrzostwa to przewagi pokazują się tylko na dwóch pierwszych trasach, a potem już ich nie ma. W single stage wszystko działa OK. Jak grałem na normal to mi to nie przeszkadzalo, ale teraz jak gram na wyzszym poziomie dobrze jest wiedzieć czy się ma stratę czy przewagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie już od kilku dni ale mam jakiś dziwny problemik. Chodzi o pokazywanie czasu (strata albo przewaga) na checkpoint'ach. Jak zaczynam nowe mistrzostwa to przewagi pokazują się tylko na dwóch pierwszych trasach, a potem już ich nie ma. W single stage wszystko działa OK. Jak grałem na normal to mi to nie przeszkadzalo, ale teraz jak gram na wyzszym poziomie dobrze jest wiedzieć czy się ma stratę czy przewagę.

:lol: A nie wziałeś poprawki na kolejność startów zawodników, jak pierwszy wyruszasz na trasę to niby z kim możesz porównać czas? :lol: Ale jest na to rada, przegrywaj - czyli nie będzesz jechać pierwszy i po kłopocie :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj problem daje mi juz niezle popalic. Sprzet jak w podpisie, Ati na Omegach cat 4,4. Odpalam Colina a tu obraz robi sie czarny i wraca na pulpit :( Mialem to samo na Colinie 3 ( oryginale PL ) Kurcze co jest pomozcie bo mi sie kierownica marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj problem daje mi juz niezle popalic. Sprzet jak w podpisie, Ati na Omegach cat 4,4. Odpalam Colina a tu obraz robi sie czarny i wraca na pulpit  :( Mialem to samo na Colinie 3 ( oryginale PL ) Kurcze co jest pomozcie bo mi sie kierownica marnuje.

Odpal Colina z parametrem NOVIDEO. Poczytaj pare postow wstecz, pisalem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy bledach z niewlasciwym woluminem robie obrazy iso i z nich instaluje Daemonem. U mnie ta metoda dziala.

hmmm

robiłem z wirtuala alkoholem ale tez cos wyskakuje...

co to może być?

ech starość nie radość....

zakupiona płyta 2 była nie kompletna bez chyba jeden mega

teraz wsio ok :twisted: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moj problem daje mi juz niezle popalic. Sprzet jak w podpisie, Ati na Omegach cat 4,4. Odpalam Colina a tu obraz robi sie czarny i wraca na pulpit  :( Mialem to samo na Colinie 3 ( oryginale PL ) Kurcze co jest pomozcie bo mi sie kierownica marnuje.

Odpal Colina z parametrem NOVIDEO. Poczytaj pare postow wstecz, pisalem o tym.

Pomoglo !! Gierca super miodzio z kierownica Logitecha to sama przyjemnosc. Ale zeby nie bylo tak rozowo to czasami cos sie przycina a na dodatek wywala na pulpit. Ehh jakos to przezyje 3 godz i nie mam dosc jazdy hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy u was czasy ozyskane na poszczegolnych OSach sa zapisywane jako rekord odcinka. ja juz jade poraz 3 niektore odcinki a mam zapisane rekordy tylko jak przejade dany OS w trybie "STAGES". na tych, ktorych w ten sposob nie jechalem (jechalem je 2 razy w trybie 2WD champ) to mam "best time - no set" :/ dziwne dla mnie to jest. poza tym szkoda, ze nie zapisuje bo w mistrzostwach zawsze uzyskuje lepsze czasy niz przy przejezdzie tylko danego odcinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke lamerskie pytanie: w jakim momencie gry mozna zrobic test skrzyni czy silnika? (screeny niejednokrotnie na tym forum) dopiero co zaczelem grac i nic takiego nie znalazlem.........

po kazdym uonczonym rajdzie masz testy. test na skrzynie jest przed rajdem wlk. bry. przynajmniej w 4wd champ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2WD NORMAL - PUNTO 2 (ukonczony)

4WD NORMAL - XARA (ukonczony)

GroupB - Peugot 205 (ukonczony)

2WD Adv - GOLF (ukonczony)

4WD ADV - Peugot 206 (ukonczony)

EXPERT - PEUGOT 206 ( strasznie trudny ale walcze :))

 

Narazie we wszystkich ukonczonych mam max punktow ale na EXPRECIE to juz chyba nie mozliwe !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja malo gram ale teraz w ten tydzien sie za nia wezme.

Narazie skonczylem NORMAL subaru impreza z kompletem pkt.

Teraz jade nadal impreza ale juz ADVANCE i jestem w Hiszpani.

Przy 5,6 rajdzie krew mnie zalewa bo ten 6 rajd jade praktycznie na rowno z Colinem i zawsze gdzies przyp**** w slup z nerwow :)

A musze ten rajd wygrac bo trace do tego Szkota 4 s.

Kilka razy klawiatura ledwo co przezyla :P

 

Swietnie jest zrobiony realizm w tej grze. Zmieniam jeden parametr i juz samochod inaczej sie zachowuje. Wiem, ze tak powinno byc i mnie nie dziwic ale jednak zawsze w takich grach dopiero drastyczne zmienienie danego parametru dalo sie wyczuc (np. zawieszenie z LOW na HIGH). A tutaj wystarczy delikatnie dac o jeden stopien wyzej niz LOW i odrazu samochod przestaje sie trzasc na grudach ale nadal jest stosunkowo twardy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzłem Puga 206 i już "czeszę" Colina jak chcę :P okazało się, że to jednak sterowniki, u mnie najlepiej ta gra działa na 44.03 (FX5200 Ultimate) przy innych niby jest płynnie ale jakoś nie mam pełnej kontroli nad autem, nie ma takiej precyzji 8O wiem, że to dziwne ale tak mam. BTW. jakich sterów używacie (nV)?

 

PS. denerwują mnie tylko te zreńcznościowe próby (odblokowywanie bonusów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...