Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kożiołki moża zrobić, przynajmniej w cmr3 maznabyło a tu przecież wiele się nie zmieniło, pamientam jak jachałem rajd Finlandi i właśnie zle wybiłem się z hopy - z auta zostały strzepy (a wcale tego nie zamiezalem) ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka rewelacyjna, bardzo dobra fizyka jazdy, niesamowity model uszkodzeń, Trasy ciekawe. Jest jedno ale:) ale jest za łatwa. Szybko się przechodzi.

 

W finlandi rozwaliłem auto na chopach (fajna zaawa). Z dzwiekiem na SS nie mam problemu. Jak na razie przestałem grać (ale trudno było sięo derwać ) bo musze kuć na majce:)

 

Warto było wydać te 66zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny, zagraj na extreame to zobaczymy czy latwa :P

W trybie normal walniecie przy 150km konczy sie usterka silnika, badz zwichrowaniem nadwozia. Pierdyknij przy 150 w trybie extreame. Gwarantuje Ci, ze silnik sie bedzie wylaczal co 500 metrow, a max speed zmniejszy sie o polowe - nie mowiac juz o przyspieszeniu i koordynacji ruchow kierownica. To powoduje pozniej tylko kaskade kolejnych bledow i w rezultacie bedziesz sie cieszyl, ze juz jest meta (oczywiscie z 1 min. opoznieniem :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie "słuchy", że właśnie ukazała się wersja PL 8)

Tylko nie gadać teraz o tym ile się komu ściągnęło, bo sypnę bananami z rana jaka nic, ja tylko po prostu pytam jak wrażenia, kogoś kto już zagrał...

Ciekawe co tym razem zepsuł cd-projekt :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to spolszczona ?

Chodzi o polskiego lektora ?

Chodzi o polskich pilotów (Hołowczyc, Wojciechowska), polskie menu, polskie bugi :lol:

Ehh, przepraszam. Myslalem, ze pisze w watku o Painkillerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem nie miałem okazji pograć w wersje PL ale dam wycinek z jednego tematu z pewnego forum ( reklamy robić nie będe ) :wink:

 

Po kilku minutach gry spadają opony i blokuje się sterowanie.... Po wyjściu i ponownym uruchomieniu wszystko działa poprawnie aż do chwili kiedy ....spadają opony i.t.d. Nie wiecie O CO CHODZI?????????

 

UWAGA ZNALAZLEM COŚ TAKIEGO... 

informacja: problemy z instalacja i dzialaniem gry Colin 04 

 

1) bledy instalacji (2/3 cd) - komunikat: w stacji znajduje sie niewlasciwy wolumin... 

problem moze wystapic w systemie Windows XP. najprosciej wyeliminowac go, kopiujac plyty nr 2,3,4 do jednego katalogu na dysku twardym. 

 

2) zabezpieczenie - komunikat: wykryto oprogramowanie emulujace cd/dvd... 

moze pojawic sie w przypadku zainstalowanych wirtualnych napedow oraz oprogramowania do kopiowania plyt (alcohol, blindw, clonecd itp.). rozwiazaniem jest wylaczenie programow. 

 

2) zabezpieczenie fade 

opisane w postach objawy moga wystapic tylko w przypadku nieprawidlowej instalacji gry i dotycza systemu Windows XP (nie wszystkie pliki z 4 cd sa kopiowane do katalogu z gra). 

 

Aby rozwizac ten problem wystarczy z 4 plyty z gra uruchomic program: wmfdist.exe 

 

 

przy dalszych problemach, prosimy o bezposredni kontakt z dzialem pomocy technicznej na adres email: pomoc@cdprojekt.com 

(najlepiej przesylajac raport dxdiag z dokladnym opisem problemu) 

 

może pomoże!!!!!!!

 

Pózniej:

U mnie pomogło.... przejechałem 4 odcinki i opony mi nie spadły a nawet dało się kierować!! Ciekawe jakie następne niespodzanki nas czekają??

Hmm znowu to samo co z 3 :?: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę dziwię, że zawsze wszystkie błedy wychodzą po premierze, czy naprawdę cd-projekt nie widzi tych błędów :idea: :?: Dziwię się im troche za tego pilota niespodziankę, wszystko fajnie smiesznie ale kto z tym będzie jezdził :?: Przejedzie ktoś kilka tras i zobaczy, że słowa sie powtarzają :wink: I wtedy nie będzie smiesznie tylko poprostu nudno :roll: Ale pozatym CMR4 the best jak dla mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z błedami przy instalacjii pomogło wyłączenie antywira i wszystkiego innego z tła :)

Gra może i niezła ale stawiam browara temu co sprawi by koleś nie machał tak ociężale kierą !! W innych grach kierownic obraca sie plynnie tu jakos wolno. Kombinowalem juz róznie . Pozatym w opcjach kalibrowania dead zone sa tylko 2 !! osie zamiast 3 :D Lipa na mase. Przez to jezdzi mi sie ŹLE . O fizyce narazie nie moge przez to nic powiedziec :)

Jeśli ktos wie jak to poprawić to prosze o pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem cmr04 wczoraj w MM za 79,90zł - dobra cena

i po pierwszym dniu testów powiem tyle - dobre!

to wygląda jak cmr03, chociaż jazda jest duużo lepsza!

 

polska wersja jest, a co do polskich pilotów nie wiem, bo jeżdzę z Nickim Gristem - takie przyzwyczajenie.

 

aha, wszystko ładnie śmiga, bez problemów

 

wracam na trasę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kranked a udało cvi sie poprawnie skonfigurowac 3 osie w kierze??

OFC jesli masz ver PL bo w demku byly 3 przy kalibracji ale w final PL jest tylko x i y.

pozatym FF nie służy do wyrywania rąk-- no chyba ze ktos tak lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie piszecie piszecie a nikogo nie spotkalem na servie z was

ja osobiscie grywam na polskich bo przewaznie sa zahalowane dla nas polakow :wink:

nick to DEFENCE jak latwo sie domyslic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kranked a udało cvi sie poprawnie skonfigurowac 3 osie w kierze??

OFC  jesli masz  ver PL bo  w demku byly 3 przy  kalibracji ale w final PL  jest tylko x i y.

pozatym FF nie służy do wyrywania rąk-- no chyba ze ktos tak lubi.

Wersja angielska u kolegi niewiem jak miał skonfigurowane, osie są x i y niewiem dokładnie jak to działa ale wszystko działało poprawnie :lol: Co do wyrywania rąk, to chodziło mi o to, że jak np wjechałem w dziurę to kierke odbijało na tą stronę na której była dziura, lub jak samochód tracił przyczepnosć to tez odbijało :lol: Jak dałem kamerę od środka to koleś kręcił kierą tak samo jak ja :lol: Dobra wiem zamotałem, ale inaczej nie mogę wytłumaczyć :roll:

 

U mnie z demka ( pełna wersja własnie sie poszła jeb.. :evil: ) wyglada to tak http://www.rgk.republika.pl/cal.jpg w pełnej wersji jest oczywiscie tak samo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...