Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Codemasters will be showing Colin McRae Rally 5 at this year's E3 show. Scheduled release date is September 2004. We have opened Colin McRae Rally 5 Game Guide section.

www.bhmotorsports.com

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

 

Co o tym myślicie :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters will be showing Colin McRae Rally 5 at this year's E3 show. Scheduled release date is September 2004. We have opened Colin McRae Rally 5 Game Guide section.

www.bhmotorsports.com

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

 

Co o tym myślicie :?: :?:

buhehhehe 8O 8O 8O 8O

chyba colin juz nie jezdzi - ale to chyba niewazne - liczy sie marketing!!

 

mysle ze to dobrze - bo my potencjalni gracze bedziemy mogli sie znowu pobawic - a NARAZIE colin jest najlepszą grą RAJDOWĄ na rynku

chociaz do tego czasu moze sie wiele zmienic - dzieki RBR i Xpand Rally

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis skończylem jezdzić subaru wrc na normalu, teraz zaczelem bawic sie tez w 4WD ale Fordem Focusem na Advanced. Z dwóch OES-ów zauważylem ze focus jest taki jakis bardziej zwrotny, i na zakretach nie ucieka mu [gluteus maximus] jak w subaru gdzie czesto na rajdach szutrowych mialem obity caly tylny bok od zachaczania tylną częścią autka o drzewo lub inne badziewie(np. kibice :lol: )

Chociaz ze gram poziom wyzej gra mi sie latwiej :). Jeszcze musze przetestowac Peugota 206 bo ztego co widzialem ma najmniejsza wage wiec pewniej lepiej sie zbiera....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zawsze wychodzi na USA STAGE 1 pod koniec gdzie jest taka droga pomiedzy skalkami a na koncu zakret 90stopni. No i przed tym zakretem jest taka gorka :) wjezdzasz na gorke i skrecasz w prawo i masz dacha nawet na zawieszeniu na low i springs na hard :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jezdze ze zderzaka a najfajniej mi sie jezdzi cytryna.

cytryna jest fajna ale max speed to 100km/h :( Mi sie najbardziej z klasyków podoba Lancia Delta Integrale:)

chyba chodzi o mph ;] ja "swoja" wybujalem do 110 naskrzyni sredniej, bo na max dlugiej nie wiem gdzie testowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jezdze ze zderzaka a najfajniej mi sie jezdzi cytryna.

cytryna jest fajna ale max speed to 100km/h :( Mi sie najbardziej z klasyków podoba Lancia Delta Integrale:)

chyba chodzi o mph ;] ja "swoja" wybujalem do 110 naskrzyni sredniej, bo na max dlugiej nie wiem gdzie testowac ;]

ja zawsze jezdze na skrzyni 1 kreske od LOW, bo i tak nigdy takiego wrc nie rozbujasz do 150mph a przy 120mph jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto screeny Colina 2005 - narazie na Xklocka

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

a reszta screenów:

http://www.gamershell.com/hellzone_XBox_Co...ally_2005.shtml

oraz

http://www.gamershell.com/hellzone_Playsta...ally_2005.shtml

 

wydaje mi sie - ze cmr2005 to bedzie jazda klasykami ! - bo przeciez Colin juz nie jezdzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam

w Australii, Finlandii, Szwecji mozna przygazowac :P

Szwecje przejechalem całą na 5 biegu(czasem 6) na skrzyni jedna kreske od LOW. W szwecji nie trzeba hamowac, bo mozna sie odbic od zaspy :) no chyba ze na lodzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej co jest ze jak startuje championschipa po wszystkich wyborach jak ma sie filmik zaladowac gra wychodzi na pilpit i po rozgrywce

w innych trybach smiga bez problemu

lece na dx90b i cat 4.4 oryginalne ATI

doaradzcie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienialem twardego.

Moglby mi ktos przeslac save`a z ukonczonym Championship na Advanced ?

Zaczalem juz grac Extreame sporo czasu temu ale zaczne najwyzej jeszcze raz.

Albo jakis kod na odblokowanie extreame ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienialem twardego.

Moglby mi ktos przeslac save`a z ukonczonym Championship na Advanced ?

Zaczalem juz grac Extreame sporo czasu temu ale zaczne najwyzej jeszcze raz.

Albo jakis kod na odblokowanie extreame ?

chyba musisz sobie sciagnac generator kodów np. stąd http://www.cmr3.pl/untilities.php

 

i pewnie bedą jakieś kody na odblokowanie wszystkich bonusow to i na tryb extreme tez bedzie....chociaz sam nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wygenerujesz sobie kod tylko na tryb extreme jak nie chcesz mieć wszystkich samochodów od razu :wink:

Dokladnie o to mi wlasnie chodzi :)

Niemiec dzieki ale jezdze Subaru i tylko Subaru.

 

I jeszcze takie glupie pytanie.

Gdzie ten kod wpisac zeby zadzialal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...