Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, może ktos z was posiada pada firmy Manta Multimedia pad to PC Dual Shock 2 cyba tak to leci ... za żadne skarby nie wiem w jaki sposób zmusić pada do wibrowania :) w Colinie 4 właśnie.

Moze ktos ma jakies pomysły albo zetkną sie już z takowym problemem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:( Właśnie zainstalowałem CMR 4 PL Ustawiam sobie wszystko itd.... ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m mistrzostwa :) wczytuje mi mape do gry i bachhhhhhhh wskakuje do windowsa i się gra wylancza aż mi się w oku łezka zakręciła gdy to zobaczyłem :)No nic zobacze jeszcze raz, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m zwykły rajd i znowu to samo :( no to ja reseta, ponownie wlanczam colina z znowu to samo :) CO MAM ZROBIĆ??

 

Mój sprzęt:

P 4 2.2

GeForce 2 mx 400 64mb

256 ram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie male pytanko:

ma ktos jakis opis jak rozumiec komendy wydawane przez pilota, bo gosciu gada, a ja i tak z tego nic nie lapie, jakies lewy krotka nie tnij dwa minus czy jakos tak?? a ja tak po swojemu, tylko jak obrazki sie wyswitla to wiem jak mam jechac ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Keares:

Skończyłem właśnie mistrzostwa na expert. I nie było tak ciężko jak mówiłeś, po d.upie nie dostałem, wręcz przeciwnie skończyłem na pierwszym miejscu. Tylko w Finlandii i Wielkiej Brytanii nie zająłem pierwszych miejsc.

Nadal uważam, że gra jest zbyt łatwa, pierwsze moje podejście do experta i od razu wygrywam. Według mnie tryb expert powinien być bardziej wymagający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie male pytanko:

ma ktos jakis opis jak rozumiec komendy wydawane przez pilota, bo gosciu gada, a ja i tak z tego nic nie lapie, jakies lewy krotka nie tnij dwa minus czy jakos tak?? a ja tak po swojemu, tylko jak obrazki sie wyswitla to wiem jak mam jechac ;].

Tak, w instrukcji do gry jest to wszystko opisane. Zajrzyj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie male pytanko:

ma ktos jakis opis jak rozumiec komendy wydawane przez pilota, bo gosciu gada, a ja i tak z tego nic nie lapie, jakies lewy krotka nie tnij dwa minus czy jakos tak?? a ja tak po swojemu, tylko jak obrazki sie wyswitla to wiem jak mam jechac ;].

Tak, w instrukcji do gry jest to wszystko opisane. Zajrzyj sobie.

:oops: no to mnie pojechal. jednak juz mi to nie jest poczebne bo w gre juz nie gram. znudzila sie po dwoch dniach. i tak nie oplacaloby sie kupowac, bo nie jest tego warta. wedlug mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie bawie na epercie i nie jest trudno. jestem po 4 odcinkach usa i mam 35sek przewagi. ciezko mi sie troche jezdzi z kabiny bo te pole widzenia jest troche waskie. duzo mniej mi ten extreme sprawia problemu niz grupa B. nie moge wyczuc tam wozkow. po zaliczeniu extreme bede kombinowal. te wozki sie za szybko rozpedzaja, chwila moment i mam >100mph na najkrotszej skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa B jest faktycznie najtrudniejsza, ja przejechałem Pugiem 205 (wcześniej Fordem RS200 mi nie szło najlepiej). Jakie wskazówki? Trzeba jechać uwaznie, nie używać za dużo gazu bo wtedy te potwory są nie do opanowania :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly/ogromny problem...otoz demo chodzi mi ok...a po zainstalowaniu fulla gra tnie ja cholera..nie jest to ciecie spowodowane za wolnym kompem, ale takie "przeskoki", "szarpania" obrazu...co zrobic??? system XP, stery najnowsze do grafy(56 czy tam 57 z nvidia.com) reszta w podpisie...kurcze why??? moze znow cos trzeba przestawic z vsync(tak jak to bylo w 3)...powiedzcie bo gre odinstalowalem i nie chce mi sie na razie instalowac aby zobaczyc czy wlaczenie vsync naprawia to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to patch do wersji angielskiej (a ja mam polską - po zainstalowaniu patcha Colina wogóle nie działa - opjawia się kompunikat z prośbą o włożenie płyty z grą - oczywiście płyta jest w napędzie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...