Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie skonczylem experta. moj wpis na stronie CMR4 wyglada tak:

999	Niemiec Niemiec (Poland)	02:02.45.22	Citroën Xsara

gdybym tylko znalazl sposob na UK, gdzie stracilem do colina prawie 50sek, mam jakiegos pecha do UK, bo od cmr2 nie moge go wygrac na wyzszych stopniach trudnosci. beznadziejny jest dobor tras, jedna jest wet gravel a druga wet tarmac i jak tu ta fure ustawic ?? na jedna opony na szuter i miekkie zawieszenie a na drugi opony na asfalt i twarde zawieszenie, Japonni na expercie tez nie wygralem, bylem 3. w calym exercie zdobylem 108ptk.

 

chwalcie sie swoimi miejscami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to pytanie juz padlo ale moj kolega ma laptopa z r9200 na pokladzie, ma najnowsze omegi zainstalowane bo oficjalne katalizatory nie chcialy sie instalowac i tez wychodzi mu do windowsa gdy zaczyna sie wyscig ladowac. Czy w zwiazku z tym ze to laptop to moga byc jakies inne sterowniki czy cokolwiek innego? Dodam ze w zakladce ekran w dxdiagu nie ma dostepnej opcji przyspieszenie agp. Ale gra spokojnie juz teraz w Euro 2004 i jeszcze jakies samochodowki. Bo tyle co przeczytalem by najnowsze stery zainstalowac to nie pomoglo. : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze ktos z was ma patcha NO-CD? TEN niestety nie dziala dobrze, muzyka skwierczy i gra sie wiesza. A juz mam dosc ciaglego wkladania plytki do napedu.

Najlepiej podajcie link.

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze ktos z was ma patcha NO-CD? TEN niestety nie dziala dobrze, muzyka skwierczy i gra sie wiesza. A juz mam dosc ciaglego wkladania plytki do napedu.

Najlepiej podajcie link.

Z gory dzieki.

Zrob obraz plyty na dysku i po klopocie (potem daemon i grasz...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mi sie udalo odpalić colina czwartego :]

A mówia ze 9100 to taka probolematycza karta :wink:

(i pewnie na 9100 bym tej gierki w ogole nie opdalil - ale teraz zrobilem z niej 8500 i chula :]) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to zebym robił reklame ale na tej stronie www.czasy.com sa najszybsze czasy w CMR4 i nietylko ustanowione przez graczy z całego swiata :D wiec kto chce sprubować swych sił to niech sie wbija :D Jesli ktos jest domyslny to mnie tam znajdzie, podpowiem ze jestem na 1 miejscu ale nie w colinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mi sie udalo odpalić colina czwartego :]

A mówia ze 9100 to taka probolematycza karta :wink:

(i pewnie na 9100 bym tej gierki w ogole nie opdalil - ale teraz zrobilem z niej 8500 i chula :]) :D

Yeah :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam teraz model Subaruwogóle bez tekstur :( Mógłby mi ktoś podesłać oryginalny plik sub44s.big w wersji oryginalnej?

 

A tak wogóle , w jaki sposób instalowało się ten mod? Podmieniało się tylko plik? Bo mi nic z tego nie wyszło :(

Slayer_997@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , sciagnelem generator kodow i tam trzeba w tym programie wpisac 4 cyfrowy kod ktory jest w grze, tylko ze w grze mam 5 cyfrowy :? i niewiem o co w tym chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , sciagnelem generator kodow i tam trzeba w tym programie wpisac 4 cyfrowy kod ktory jest w grze, tylko ze w grze mam 5 cyfrowy :? i niewiem o co w tym chodzi ?

Niech zgadnę masz Windowsa 98?? Normalnie do generatora kodów wchodzi pięc cyfr, tylko na win98 są z nim jakieś problemy i wchodzą tylko 4 :? Jak chcesz to daj tu te 5 cyfr to ci wygeneruje kody :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam teraz model Subaruwogóle bez tekstur :( Mógłby mi ktoś podesłać oryginalny plik sub44s.big w wersji oryginalnej?

 

A tak wogóle , w jaki sposób instalowało się ten mod? Podmieniało się tylko plik? Bo mi nic z tego nie wyszło :(

Slayer_997@o2.pl

Mam dokladnie to samo - jak ktos bedzie do slayera wysylel to moze odrazu walnac do mnie :} (elburro@wp.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie nikt mi nie przysłał pliku :( Musiałem podmienić plik na jakiś fanowski mod ( nadal czekam na oryginał od was :)). Ale imho ze wszystkich wozików 4x4 to Citroen jest najfajnieszy- reszta strasznie pierdzi i ciężko się jeździ ( Peugota nie sprawdzałem jeszcze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnisnie problemów z dzwiekiem.

Czytalem (ale nie jestem pewnien - jak nie mialem grieki to ten topik od czasu do czasu tylko przegladalem), ze nie tylko u mnie takie wystpuja.

 

Otoz:

Wszystko ladnie dopuki pewnien dzwiek (odglac tarcia auta u coś) sie nie wlaczy - loopuje sie wtedy i idzie na okragło (nawet na wcisne pauze to on se dalej gra), wylacza sie ylko podczas loadingów.

 

Ktoś też tak ma i czy da sie to w jakiś sposób usunac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Wszystko ladnie dopuki pewnien dzwiek (odglac tarcia auta u coś) sie nie wlaczy - loopuje sie wtedy i idzie na okragło (nawet na wcisne pauze to on se dalej gra), wylacza sie ylko podczas loadingów.

 

Ktoś też tak ma i czy da sie to w jakiś sposób usunac ??

Mam to SAMO! a już myślałem, że to wina mojej "wersji". Jaką masz kartę dzwiękową? Moja to AC97 z mobo :P najnowsze sterowniki od VIA nie naprawiją tego problemu, niestety cały czas z tym jeżdzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...