Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanka:

1. Co zrobic gdy jakis odcinek pojdzie "fatalnie"?Jak go restartowac,zeby nie zapisalo ze dalem pupy?

2. To samo co wyzej tylko ze zdobywaniem ulepszen.Do tej pory jak mi nie szlo to ALT+TAB, swieta trojca, zamkniecie C04 i uruchomienie od nowa. Czy jesli zpupie obydwie proby to nie bede juz mial mozliwosci zdobycia tych ulepszen?

 

Sorka za zawracanie glowy, perfekcjonizm - moje male zboczenie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanka:

1. Co zrobic gdy jakis odcinek pojdzie "fatalnie"?Jak go restartowac,zeby nie zapisalo ze dalem pupy?

2. To samo co wyzej tylko ze zdobywaniem ulepszen.Do tej pory jak mi nie szlo to ALT+TAB, swieta trojca, zamkniecie C04 i uruchomienie od nowa. Czy jesli zpupie obydwie proby to nie bede juz mial mozliwosci zdobycia tych ulepszen?

 

Sorka za zawracanie glowy, perfekcjonizm - moje male zboczenie... :)

trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc ;]

 

jak po odcinku lub po tecie przed strefa serwisowa dasz "exit" to gra zapyta czy napewno, bo rozpoczniesz rozgrywke od poprzedniej strefy serwisowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc ;]

yes master yoda :wink:

jak po odcinku lub po tecie przed strefa serwisowa dasz "exit" to gra zapyta czy napewno, bo rozpoczniesz rozgrywke od poprzedniej strefy serwisowej

kucze takie proste to bylo a ja tu go swieta trojca traktuje :)

podziekowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały acz denerwujący problem z dzwiękim. Jak zjadę z drogi (np. przy ścinaniu albo jak tył auta zabardzo zarzuci przy ślizgu, ect.) to dzwięk tego (taki jak na poboczu czyli szuter udeżający w nadkola itp.) tak jak by zawieszał się i jest odtważany w pętli do końca odcinka :o niezależnie wyszystkie inne odgłosy są poprawne. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Dodam, że zwłaszcza jest to odczuwalne na szutrach (np. Finlandia) a prawie nie występuje na asfaltach (tylko jak otrę się o bandę). Uzywam kodeka AC97 z mobo, w demach nie było z tym problemu.

 

PS. tip ze strony codemastersów nie działa (dodanie komendy noeax, nohardwaresound).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały acz denerwujący problem z dzwiękim. Jak zjadę z drogi (np. przy ścinaniu albo jak tył auta zabardzo zarzuci przy ślizgu, ect.) to dzwięk tego (taki jak na poboczu czyli szuter udeżający w nadkola itp.) tak jak by zawieszał się i jest odtważany w pętli do końca odcinka :o niezależnie wyszystkie inne odgłosy są poprawne. Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Dodam, że zwłaszcza jest to odczuwalne na szutrach (np. Finlandia) a prawie nie występuje na asfaltach (tylko jak otrę się o bandę). Uzywam kodeka AC97 z mobo, w demach nie było z tym problemu. 

 

PS. tip ze strony codemastersów nie działa (dodanie komendy noeax, nohardwaresound).

mozesz cos wiecej o tym tipie ... u mnie na sb live nie da sie grac czasem jest tak jak u Ciebie ale najczesciej dzwiek sie sypie i sa same trzaski i szumy ... zmiana sterow do dwiekowki nic nie daje rece opadaja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi sie podoba tryb expert :). I uszkodzenia EXTREME. Jedno mocniejsze uderzenie w drzewo i kola nie ma. A tak wogole zostal mi do przejscia tryb expert i group B. I wlasnie mam juz wszystko odblokowane oprocz AUDI Quatro ktory pojawia sie po przejsciu trybu Group B. A co daje przescie trybu EXPERT ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na FAQ na stronie codemastersów, wystarczy dopisać komendę NOEAX lub NOHARDWARESOUND w skrócie do exe'ka np. "X:CMR04Cmr4.exe" noeax

nadal trzeszczy moze bedzie jakas łata ktora to zalatwi narazie musze sobie odpuscic granie w tą gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz cos wiecej o tym tipie ... u mnie na sb live nie da sie grac czasem jest tak jak u Ciebie ale najczesciej dzwiek sie sypie i sa same trzaski i szumy ... zmiana sterow do dwiekowki nic nie daje rece opadaja

U mnie tez Live!(sb0100) siedzi i nie mam takich problemow...

A stery od creative'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich użytkowników i pozdrawiam

Mam pytanie czy ktoś sie spotkał z tym, ze w trybie 4WD tryb normal, subarka, nie można odblokować skrzyni biegów?

Jak tylko sie test rozpocznie to sie kończy czas mi pokazuje 00:00:00. Wydawało mi sie ze na 2 WD, był jakiś czas przydzielony, w którym trzeba było określone biegi trzymać na określonych obrotach ,a tu od razu na starcie nie mam zapasu czasu?

A może w 4 WD chodzi o cos innego, wszystko pięknie same 1 pozycje, ale nie pójdę dalej do póki nie łyknę nowej skrzyni biegów. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast jest taki dziwny efekt jakby sluchawki na pol gwizdka dzialaly.

Wszystkie dzwieki poprawnie slychac ale co jakis czas tak jakby w jednym to w drugim uchu nagle przez sekunde pojawia sie glosniejszy sygnal. Po chwili znow jest tak samo. Tak jakby sie volume zmienialo na ten ulamek czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich użytkowników i pozdrawiam

Mam pytanie czy ktoś sie spotkał z tym, ze w trybie 4WD tryb normal, subarka, nie można odblokować skrzyni biegów?

Jak tylko sie test rozpocznie to sie kończy czas mi pokazuje 00:00:00. Wydawało mi sie ze na 2 WD, był jakiś czas przydzielony, w którym trzeba było określone biegi trzymać na określonych obrotach ,a tu od razu na starcie nie mam zapasu czasu?

A może w 4 WD chodzi o cos innego, wszystko pięknie same 1 pozycje, ale nie pójdę dalej do póki nie łyknę nowej skrzyni biegów. Proszę o pomoc.

jakbys czytal wczesniej to bys wiedzial, ze tez tak mialem :D

poprostu odpuscilem sobie girboxa :x

(na szczescie endżin chodzi normalnie)

 

odnosnie dzwieku to tez mam oryginalne stery creativa i noproblemo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuurcze!! tak sie napaliłem. czytalem o wymaganiach i wydawalo mi sie że pojdzie na moim sprzęcie (w podpisie) a tu sie tnie :((

na minimalej rozdzielczości, minimmum detali, gra pojdzie ale zacina momentami, wydaje mi sie ze powinno działać plynnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na FAQ na stronie codemastersów, wystarczy dopisać komendę NOEAX lub NOHARDWARESOUND w skrócie do exe'ka np. "X:CMR04Cmr4.exe" noeax

nadal trzeszczy moze bedzie jakas łata ktora to zalatwi narazie musze sobie odpuscic granie w tą gre

Na moim SB Live tez trzeszczy. Jak wylacze przyspieszenie sprzetowe, nie mam trzaskow, ale za to nie gra mi centralny glosnik :( Na patch czekamy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na FAQ na stronie codemastersów, wystarczy dopisać komendę NOEAX lub NOHARDWARESOUND w skrócie do exe'ka np. "X:CMR04Cmr4.exe" noeax

nadal trzeszczy moze bedzie jakas łata ktora to zalatwi narazie musze sobie odpuscic granie w tą gre

Na moim SB Live tez trzeszczy. Jak wylacze przyspieszenie sprzetowe, nie mam trzaskow, ale za to nie gra mi centralny glosnik :( Na patch czekamy!!

i jakosc dzwieku jest gorsza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze na starcie gry, że dźwięk najlepszy na 24 bitówkach  :lol: z tego co widze to nie chodzi o to że najlepszy, tylko że bezproblemowy.

a moze chodzi, ze na 24bitowkach on wogole jest :lol:

 

troche ciezko sie gra bez dziweku, bo nie mam pliota ani nie slysze jak szybko jade :/

 

choc USA w 4WD champ wygralem z 2 minutowa przewaga ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisze na starcie gry, że dźwięk najlepszy na 24 bitówkach  :lol: z tego co widze to nie chodzi o to że najlepszy, tylko że bezproblemowy.

a moze chodzi, ze na 24bitowkach on wogole jest :lol:

troche ciezko sie gra bez dziweku, bo nie mam pliota ani nie slysze jak szybko jade :/

 

choc USA w 4WD champ wygralem z 2 minutowa przewaga ;]

Wlasnie, ze nie ma :lol: Mam to samo - muza w menu jest, pilot jest, ale nie slysze ryku silnika i efektow :(

Jednak sam engine graficzny jest spoko - 1280x960, wszystko max i FSAAx6 i smiga jak szalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...