Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież pisze na starcie gry, że dźwięk najlepszy na 24 bitówkach  :lol: z tego co widze to nie chodzi o to że najlepszy, tylko że bezproblemowy.

a moze chodzi, ze na 24bitowkach on wogole jest :lol:

troche ciezko sie gra bez dziweku, bo nie mam pliota ani nie slysze jak szybko jade :/

 

choc USA w 4WD champ wygralem z 2 minutowa przewaga ;]

Wlasnie, ze nie ma :lol: Mam to samo - muza w menu jest, pilot jest, ale nie slysze ryku silnika i efektow :(

Jednak sam engine graficzny jest spoko - 1280x960, wszystko max i FSAAx6 i smiga jak szalona

Turzol, ty chyba masz kx'y wiec zapisz dotychczasowe ustawienia, wejdz do dsp, kliknij prawym klawiszem i daj reinicjuj

 

teraz musi byc dzwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja se dzisjaj chwile pograłem :) i takiego buga fajnego wyłapałem  :P  Jade sobie nie trafiłem w wjazd na most i wpadłem do wody, samochód się cały zanurzył a kolesie siedzą sobie jakby nigdy nic  :lol:  haha

To był pewnie szok termiczny :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis latwy sposob na sprawdzenie czy jest EAX4?

W opciach dźwięku jak jest On to jest :) A jak chcesz go wyraźnie usłyszeć to wjedź np do tunelu w USA.

Dla tych co mają audigy2 - patch bez niego też jest ok w colinie, ale ogulnie pare żeczy nie dziala w konsoli EAX bez niego (na samych sterach do EAX4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja  przeszedłem przed chwilą 2WD i teraz 4Wd nie umiem se poradzic  :oops:  trzeba się troche przyzwyczaic  :lol:

na jakim stopniu trudnosci przejechales?? ja mam zaliczone oba i teraz 4wd normal koncze.

fajnie sie jezdzi lancia 037, nie jest to juz latwa zabaweczka, a co to bedzie z audi quattro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja  przeszedłem przed chwilą 2WD i teraz 4Wd nie umiem se poradzic  :oops:  trzeba się troche przyzwyczaic  :lol:

na jakim stopniu trudnosci przejechales?? ja mam zaliczone oba i teraz 4wd normal koncze.

fajnie sie jezdzi lancia 037, nie jest to juz latwa zabaweczka, a co to bedzie z audi quattro ;]

Przejechałem na tym co się odrazu gra odpala :lol: ale może mi tak cieńko idzie bo to pierwsza samochod ówka od czasów colin2 :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wywala przy wgrywaniu fatal error i koniec :( Mowa o wersji full. Czy dla komukolwiek z forum udało się ten problem obejść?

mi sie tak dzialo strone wczesniej ;)

 

tzn u mnie byl black screen of dead po odpaleniu ... pomoglo uruchamianie z parametrem NOVIDEO

 

thx Tomas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały topik. Niestety to jest inny problem niż twój. Kilka osób ma podobnie i według tego, co znalazłem, problemem mógł być Norton 2003, Pover DVD no i NOVIDEOS, ale niestety....nic nie pomogło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jednego zonka :P w trybie champ. jeśli wybierzemy Xsarę jako pilota mamy tylko D. Ringera, mimo tego, że ustawimy innego (np. N. Grist'a). Dla innych aut całe szczęście to się nie stosuje. Zastanawia mnie jeszcze jedno nie mogę wybrać innego pilata poza angielskim nawet jak przestawię język i pilata na np. hiszpański mam tylko odlicznie po hiszpańsku a dalej już po aniegielsku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawial juz ktos z was serwerek moze bysmy sobie pojezdzili razem :?: :?:

Ja juz gralem fajnie sie gra latwo postawic bezproblemowo sie laczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze jednego zonka :P w trybie champ. jeśli wybierzemy Xsarę jako pilota mamy tylko D. Ringera, mimo tego, że ustawimy innego (np. N. Grist'a). Dla innych aut całe szczęście to się nie stosuje. Zastanawia mnie jeszcze jedno nie mogę wybrać innego pilata poza angielskim nawet jak przestawię język i pilata na np. hiszpański mam tylko odlicznie po hiszpańsku a dalej już po aniegielsku  :roll:

a to dlatego ze jak jedziesz Xsara to wtedy zaliczasz mistrzostwa jako Colin McRae

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja woze sie xara, bo najprzyjemniej mi sie nia jezdzi  i jest normalnie Colin jako moj przeciwnik ;]

hmmmm a mialo byc tak jak mowilem, przynajmniej tak twierdzilo CODEMASTERS jeszcze przed premiera
zmiennosc decyzji swaiadczy o ciaglosci dowodzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...