Skocz do zawartości
Kaeres

Colin McRae Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podał serwis Gamershell, Codemasters zdecydowało się wydać grywalne demo CMR04. Nastąpi to 24 lutego (o godzinie 15.00CET). W demku dane nam bedze przetestować Citroena Xsarę na trzech (z 48 ) trasach (USA, Japonia oraz Finlandia). Także zapowada się ciekawie, będziemy mogli sprawdzić jaki bedzie ten nowy CMR :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podał serwis Gamershell, Codemasters zdecydowało się wydać grywalne demo CMR04. Nastąpi to 24 lutego (o godzinie 15.00CET). W demku dane nam bedze przetestować Citroena Xsarę na trzech (z 48 ) trasach (USA, Japonia oraz Finlandia). Także zapowada się ciekawie, będziemy mogli sprawdzić jaki bedzie ten nowy CMR  :).

Było o tym...

Widać, że nie każdy czyta wątki :twisted:

:arrow:

Grywalne demo Colin McRae Rally 04 PC już za 4 dni!

 

Firma Codemasters zapowiedziała, że już 24 lutego, w godzinach popołudniowych, zostanie opublikowane demo długo oczekiwanej pecetowej wersji Colin McRae Rally 04!!! Demo będzie zawierało 3 z 48 etapów (USA, Japonię i Finlandię) i jeden samochód (Citroen Xsara). Plik z wersją demonstracyjną ColinMc Rae Rally 04 będzie można pobrać m.in. ze strony www.cdprojekt.info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten colin 4 ma pełna licencje czy tylko cytryny ? i jakieś wrx ? dobrze by było jeden dzwon dobry koniec rajdu , bokiem wchodzisz na jakąś skale urywasz koło , przez jakieś chaszcze auto powinno normalnie przejechać a nie z 180km/h zwalnia do 20 km/h (możliwość uszkodzenia chłodnicy) , małe drzewko uszkodzenie chłodnicy ( koniec rajdu ) większa wrażliwość na uszkodzenia , oryginalne trasy takie jak w rajdach , lepsze zachowanie auta , więcej aut wrc , dłuższe docinki specjalne po ok 20 minut , odcinki nocne ( uszkodzenia lamp ) i jeszcze dużo tego , a na koniec dobry silnik bo z tym mistrzowie kodu maja problemy

 

update: i dobry multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t(...) dobrze by było jeden dzwon dobry koniec rajdu , bokiem wchodzisz na jakąś skale urywasz koło , przez jakieś chaszcze auto powinno normalnie przejechać a nie z 180km/h zwalnia do 20 km/h (możliwość uszkodzenia  chłodnicy) , małe drzewko uszkodzenie chłodnicy ( koniec rajdu ) większa wrażliwość na uszkodzenia , oryginalne trasy takie jak w rajdach , lepsze zachowanie auta , więcej aut wrc , dłuższe docinki specjalne po ok 20 minut , odcinki nocne ( uszkodzenia lamp ) i jeszcze dużo tego , a na koniec dobry silnik bo z tym mistrzowie  kodu  maja problemy

 

update: i dobry multi

Tak i jeszcze powinni dodawać prawdziwe auto WRC do każdego pudełka z grą, to co napisałeś byłoby zbyt piekne aby byc prawdziwe :wink:

 

:arrow: Zgodnie z obecnymi przepisami FIA nie rozgrywa się już odcinków nocnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tylko ,ze wlasnie sciagam demo :twisted: wyszlo godzinke przed czasem. Trzeba tylko troszke poszukac na gamershell albo codemasters :P

Sciągam z codemasters... ale jest straszny transfer... szukam czegos szybszego :-)

 

PISZCIE JAK WRAŻENIA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam 8) Zagralem pierwszy stage w USA Xara WRC.

 

Pierwsze wrazenia:

- grafika b. podobna do CMR3

- na sprzecie w podpisie smiga w 1280x960 - nie ma 1280x1024 :(

- fizyka jazdy znaczenie poprawiona (takie odnioslem pierwsze wrazenia)

- gra wspiera EAX 4.0 - ale jakos nie potrafie wlaczyc :(

- menu identyczne jak w CMR3 :lol:

 

Caloksztalt wyjdzie w praniu :wink:

Kilka screenow:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za przypadłość, ale ja z tego serwera co nie zassam to nic rozpakowac nie mogę (w tym tyg juz 2razy), wiec sobie podarowałem 3Dgamers

z innych no'problemo

Ja biore linki z tamtąd ale tylko do sieci torrent, i wszystko miodek, painkiller, ut2k4 itp

No i jak na moje neo szybciusio się ściąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...