Skocz do zawartości
maku2

Dialog i DIALNET DSL 2 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osob, ktore maja mozliwosci podlaczenia sie do Dialogu to naprawde polecam, sami looknijcie na ceny i lacza!!!!! 8O 8O

 

http://www.dialog.pl/dialog/internet/inter...ernet.php?id=57

 

Za DSL 2MB/512Kbps za 266,43 zł brutto misiecznie i za DSL 1MB/256Kbps 159,43 zł to naprawde warto!!!

 

Usluge mozna dzielic, jest staly IP!! Jedyan wada nie wszyscy moga miec. Ale cieszy to, ze juz mozna za wmiare rozsadne pieniadze dostac dobre lacze, i nie trzeba pakowac 150zl za neo+ ktore ciage ma jazdy ni predkosc tylko 512/128Kbps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, sam sie zastanawiam. ciekawia mnie opinie uzytkownikow. slyszalem jednak (baaardzo niepewne zrodlo) ze maja jakies kiepskie centrale i nie warto sie w to pakowac. walcie w ten watek wszystko co dotyczy tych uslug. dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dzielić nie można.

nic podobnego. w granicach lokalu oczywiscie mozna :D

 

UPDATE:

 

dzownilem do niech wczoraj: rekonfiguracja bazy danych. dzwonie dzisiaj: rekonfiguracja bazy dancyh... :lol:

 

po godzinie zadzonilem jeszcze raz. w mojej okolicy brak portow. uzuplelnienie dopiero w lipcu :evil:

 

narazie musze meczyc sie z moim isp (media 4), ktory ma mnie głęboko :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia promocja tylko mały problem - ta oferta Dialogu jest aktualna w niewielu miejscach a właściwie tak poprawdzie to praktycznie nigdzie

 

Moja rozmowa z ich (zresztą bardzo fajnym) partyline wyglądała tak

 

Ja: Czy pod moim numerem fonu mozna zinstalować Dialnet 1Mbit?

Laska: Prosze podać adres

Ja: Lubin ulica ****

Laska: numer klatki

Ja: ** (i se mysle w duchu, że co? pod 23 mogą a u mnie nie?)

Laska: Niestety nie ma mozliwości

Ja: A tak w ogóle to w Lubinie można mieć tą usługę?

Laska: Ależ oczywiście

Ja: To proszę podać jakąś ulicę to zamienie mieszkanie

Laska: (Po 5 minutach milczenia, po burczeniu faksu i drukarki) Niestety proszę pana w Lubinie możliwość świadczenia tej usługi będzie dopiero jesienią.

 

I tyle

 

Abonenci Dialogu piszcie czy u was już można - podawajcie miasto, dzielnice itp. Może zmienie miasto na inne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyan wada nie wszyscy moga miec. Ale cieszy to, ze juz mozna za wmiare rozsadne pieniadze dostac dobre lacze, i nie trzeba pakowac 150zl za neo+ ktore ciage ma jazdy ni predkosc tylko 512/128Kbps.

No jedyna wada i to chyba glowna wada, bo co z czegos czego nie ma, a o jazdach porozmawiajmy jak dialog bedzie mial wiecej klientow bo na razie to raczkuje tu nie bylbym taki optymistycznie nastawiony, pozyjemy zobaczymy, moze sie okazac ze za rok, dwa dialog sie sypnie bardziej niz tpsa, nie przepadam za tpsa i jestem jak najbardziej za konkurencja bo ta moze przyniesc tylko korzysci dla nas wszystkich w postaci nizszych cen wiekszego wyboru i szybszych transferow, wiec swietnie ze dialog robi to co robi, z tym ze wstrzymalbym sie z pochopnymi dzialaniami i opiniami. Dla osob bez wyboru jest to mimo wszystko poki co swietna oferta.

 

Na ile podpisuje sie umowe, na czas nieokreslony czy okreslony? Jesli okreslony to jakie sa warunki jej zerwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja: To proszę podać jakąś ulicę to zamienie mieszkanie

Laska: (Po 5 minutach milczenia, po burczeniu faksu i drukarki) Niestety proszę pana w Lubinie możliwość świadczenia tej usługi będzie dopiero jesienią.

bzdur ci laska nagadala, ja mam adsl od grudnia, a o ile mi wiadomo mieszkam w lubinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Dialogu piszcie czy u was już można - podawajcie miasto, dzielnice itp. Może zmienie miasto na inne ;)

Łódź ma już Dialog DSL nie cała ale ma.

U mnie na Retkini za 2 m-ce będzie.

 

PS. Można zamówić w BOK że jak już dojdzie oferta DSL to żeby zadzwonili i powiadomili o tym.

Bo po co dzwonić codziennie i pytać się:

- JUŻ JEST DIALOG DSL ??

-NIE ? :(

-TO ZADZWONIE JUTRO.

 

Sam tak kilka dni dzwoniłem :)

 

Narazie muszę się cieszyć moim CDI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziemy teraz na NEO+ , serw na Slackware

 

Neostrada to jest .......... ; byłaby okej gdyby IP nie zmianiało się co określony czas , a mam zrobiony podział łącza i sypie sie czasami grrrrrr

 

 

Podpisałem umowę na DSL 2Mbit hehe , bede zdawał relacje.

tak na marginesie mój koleś ma w Legnicy 1Mbit i ciągnie z eMule v4 BlackHand po 100kilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziemy teraz na NEO+ , serw na Slackware 

 

Neostrada to jest .......... ; byłaby okej gdyby IP nie zmianiało się co określony czas , a mam zrobiony podział łącza i sypie sie czasami grrrrrr

 

 

Podpisałem umowę na DSL 2Mbit hehe , bede zdawał relacje.

tak na marginesie mój koleś ma w Legnicy 1Mbit i ciągnie z eMule v4 BlackHand po 100kilo

to jest juz dsl 2 mbits?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez juz podpisalem umowe DSL 2MB (Zielona Góra oś. Przyjaźni), zalapalem sie na promocje (100), abonament 249 zl miesiecznie, podziele to na Slackware 9,1 z HTB na 5 people, jak podlacza, zdam relacje jak sie sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zamontowali po 2 tygodniach, chodzi to dosc ladnie, efektywne 1700kbit/350kbit, coprawda idzie na wieksze wartosci, ale juz sa opuznienia, ping ladny w granicach 30-50 ms do wp, transfery niezle jakies 230-240 kB/s

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zamontowali po 2 tygodniach, chodzi to dosc ladnie, efektywne 1700kbit/350kbit, coprawda idzie na wieksze wartosci, ale juz sa opuznienia, ping ladny w granicach 30-50 ms do wp, transfery niezle jakies 230-240 kB/s

 

pozdro

 

JA TEŻ TAK CHCE !!!

Nie mogę się doczekać kiedy w Łlodzi będzie Dialog DSL :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...