Skocz do zawartości
maku2

Dialog i DIALNET DSL 2 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dialog dsl1 od wczoraj i mam co do niego kilka istotnych pytan na ktore oczekuje odpowiedzi :lol:

Moj problem dotyczy sciagania plikow za pomoca programow typu p2p, np. Emule sciaga mi tylko z prdekoscia max. 2-3kb/s,torrent wogole.Jezeli chodzi o sciaganie rzeczy ze stron www to idzie w miare dobrze okolo 70-80 kb/s, ale mi najbardziej zalezy na p2p.

Jak te programy ewentulanie skonfigurowac??Co moze byc przyczyna takich niskich transferow w p2p??

PLIZ HELP!

Z gory B I G T H X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja choć nie mam DSL tylko Dialog-CDI to też miałem ten problem z Emulem. Znaczy się mi Emul wogóle nie ciągnoł bo jak można powiedzieć iż ciągnie jeżeli przez 3 tyg. ściągnoł zaledwie 2,5 MB :) ( Chyba telegrafem albo morsen było by szybciej) Dodam że ode mnie to po kilka-kilkanaście GIGA ściągneli i miałem HI ID. Próbowałem coś z tym zrobić ale po 4 tyg. się poddałem i przeszedłem na DC++ i nie mam z tym żadnych problemów. A transfer mam tyle co modem mi uciągnie czyli 15Kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie wiec jak wyglada sytuacja z p2p ?

Nastepne pytanie jest do osob ktore pykaja online w RCTW / ET jakie macie pingi ? straty pakietow itd.

Po roku czekania i dzwonienia do dialogu okazalo sie, ze wreszcie moge miec DSL, niestety po tym co przeczytalem mam mieszane uczucia. Nie wiem czy pakowac sie w DSL czy Neo od telekomuny.

 

Pozdroofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiecej zalezy od szczescia:]

zalezy fo jakiej szafy cie podlacza .

jak bedzie tam juz pare osob to moze byc lipa

ja np. nie mam zadncyh problemow.

zwlaszcza w P2p - to tylko kwestia dobrego skonmfigurowania klienta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

jestem z Wrocka, kilka dni temu zalozyli mi Dialnet DSL 1 - wczesniej mialem neostrade 640. Pierwszy dzien - BOMBA wszystko szlo tak jak powinno isc, pingi niskie (30-40) transfer jak sie nalezy okolo megabita. Jednak na drugi dzien COS sie stalo. Upload pozostal bez zmian - 256 kbps, natomiast download poczal oscylowac w granicach 100-400 kbps. Pingi w grach takze skoczyly mocno w gore. Ja tam paranoi nie mam, ale jako ze kiedys administrowalem siecia lokalna ze slabym laczem internetowym dzielonym na 18 komputerow to od razu przyszla mi do glowy jedna mysl: w pierwszy dzionek podjarany jak dziecko meczylem lacze maksymalnie, szedl emule, pliki ze stron, przegladanie WWW, radio oraz gry online - wszystko naraz - i zapewne pan administrator z dialogu zobaczyl na statystykach co i jak i nalozyl mi limit. Sam tak robilem w swojej sieci osiedlowej jak uzytkownicy zapychali lacze - nakladalem limit tak aby reszta sieci mogla pracowac swobodnie. Jednek w tej sytuacji takie uzasadnienie nie usprawiedliwia dzialan Dialogu.

 

Jak narazie moje reklamacje nie odniosly skutku - takze przestrzegam przed pochopna decyzja. Jak by sie cos zmienilo to napisze ale stracilem juz nadzieje. A za lacze 256/256 99PLN to jak dla mnie troche drogawo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis moj kolega odpalil 1 raz dialog 1mb i nie jest wniebowziety... najperw zaczal sciagac 80-100kb /s, ogolnie o 20 % szybciej niz neo, a taniej - wiec byl zadowolony. Gorzej sprawa sie miala przy wspolnym wieczorze w cs:source. Pingi na poczatku (serwery glownie niemieckie) - ok 60-90, czyli w normie ( na neo 40-70, ale niewazne neo). Natomiast po godzinei grania dostal ping 300, ktory to sukcesywnie sie zmniejszal do 101, po czym wylaczyl kompa i poszedl spac...to tyle, wnioski dla Was samych

dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam Dialnet DSL od ponad miesiąca, łącze dzielimy na 3 osoby. Odrazu postawiłem serwer www (3 domeny) + ftp. Serwer i modem chodzą non stop 24h na dobe od chwili podłączenia netu. Transfery wyciągam max przez www, aczkolwiek tylko i wyłącznie przy WŁĄCZONYM proxy. Z wyłączonym transfer www leci do ok 70 - 80 KB max. Osiołek ciągnie ok 30 - 50 KB, ściągnąłem już ok 1,5GB przez emule. Generalnie nie jest źle :D . Mam nadzieje że nie wprowadzą limitów. Od czasu do czasu przytrafi się jakaś awaria proxy, ale net od początku jak działał tak działa. Największą bolączką jest to że download bez proxy jest trochę za niski :/.

 

pozdrawiam

 

Sebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam dialog dsl1 od kilku mieiscy i jestem z niego bardzo zadowolny pingi w grze super 60-80 chyba ze sciagam z p2p to ograniczam do 90kb/s i wtedy ping mam 100. Scaiganie to bajka wszedze full łaczem idze 100-110. Łacze jest dzelone na 5 osob i i oglonie hula superr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam pod lodzia, dsl 1 mega mam od 1 czerwca i do tej pory nie mialem prawie zadnych problemow (prawie bo raz nie dzialal przez okolo godzinke, widocznie instalatorzy cos kombinowali, nie wiem)

pingi na polske - 30-40; do niemczech itp - 50-70

transfery z www jak i z wszystkich popularnych p2p (torrent, soulseek, dc++ etc) ~ 125 kilo

 

 

ogolnie jestem ZADOWOLONY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam pod lodzia, dsl 1 mega mam od 1 czerwca i do tej pory nie mialem prawie zadnych problemow (prawie bo raz nie dzialal przez okolo godzinke, widocznie instalatorzy cos kombinowali, nie wiem)

pingi na polske - 30-40; do niemczech itp - 50-70

transfery z www jak i z wszystkich popularnych p2p (torrent, soulseek, dc++ etc)  ~ 125 kilo

ogolnie jestem ZADOWOLONY :)

1698588[/snapback]

a ja w Lodzi i mam podobnie (bezproblemowo)

DSL 1mb mam od maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...