Skocz do zawartości
Sir_emak

Statystyki UD - zawsze aktualne :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio uzytkownicy forum bardzo rozpromowali SETI. Nie wiem czemu praktycznie nic nie ma o UD, w koncu jestesmy w czolowce swiatowej(niedaleko 100 miejsca). A przeciez Tweak.pl ma duze tradycje w szukaniu lekarstwa na raka.

 

Oto troche statystyk z oficjalnej strony(aktualizacja dzienna):

http://www.grid.org/services/teams/img/team_stats_history_cpu_time.png.asp?id=0060CE82-A986-43D1-9CBB-E5AEB0967090

http://www.grid.org/services/teams/img/team_stats_history_points.png.asp?id=0060CE82-A986-43D1-9CBB-E5AEB0967090

http://www.grid.org/services/teams/img/team_stats_history_results.png.asp?id=0060CE82-A986-43D1-9CBB-E5AEB0967090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seti zabrało nam trochę użytkowników :P

 

Na dzień dzisiejszy mam 152796 punktów.

 

Jak na razie liczę tylko na Duronie 600 - RAM 512MB i PIII 550 - RAM 256MB. Niestety padł mi Celeron 900@1350 (na Abit SA6R padły kondensatory) i PIII 500 na którym też padły kondenstory - to jakaś plaga, czy co :?:

Na moim kompie z podpisu nie liczę, bo w domu mam internet przez modem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyliscie, ale w ciagu kilku ostatnich dni strasznie podskoczylo nam przeliczanie jednostek o 50-80% :wow:

 

liczba generowanych punktow tez podskoczyla ale nie tak znacznie.

 

ciekawe kto jest sprawca takiego boosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauwazyliscie, ale w ciagu kilku ostatnich dni strasznie podskoczylo nam przeliczanie jednostek o 50-80% :wow: 

 

liczba generowanych punktow tez podskoczyla ale nie tak znacznie. 

 

ciekawe kto jest sprawca takiego boosta

IMHO po prostu chłopcy poszli po rozum do głowy i zmienieli trochę zasady gry. Jak dotychczas przeliczałeś cancer'a na słabym sprzęcie, do tego restartując go, mogło być tak, że liczyłeś po kilka godzin dziennie i nie dostawałeś punktów za to ... po prostu próbki zapisywały się co pewien czas, który był na tyle długi, że nie nie zdążyłeś zapisać przed restartem i cały misterny plan wpizdu ...

Teraz przynajmniej w wypadku SMALLPOX jest do przeliczenia ok. 400 ligandów i to w czasie krótszym, niż wcześniej 100 ligandów. A stan przeliczania zapisywany jest po każdym ligandzie ... wnioski wysnuj sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos pozmieniali z jednostkami. Ostatnio moj komp przeliczyl jednostke w niecale 40min. Niestety nie pamietam nazwy projektu.

cos znienili z jednoistakim bo teraz licze ponad 8godzin. moze dali jakies bardziej zlozone :/

 

dobre jest to, ze zapisuje po kazdej ligandzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znow spadamy w rankingu, ilosc przeliczonych jednostek tez spadla. Przez ostatni tydzien bylo przeliczanych srednio 160-180 WU/dzien a teraz spadlo do 100-120. tracimy, caly czas tracimy.

 

werbujcie ludzie kumpli, kumpli kumpli, kompy w pracy i w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki bierzcie się do robboty !

 

Ja liczę SETI dla drużyne Tweak, ale UD trzaskam dla konkurencji, mamy drużynę założoną z 10 miesięcy temu a mamy już ponad 11 milionów punktów, przyrosty dzienne ok. 50K.

 

Sam dzisiaj miałem oddać z 50.000 punktów (miałem kompa w serwisie kawał czasu i się u znajomyhc uzbierało) ale mi się próbki przeterminowały, tzn. wyniki i wpizdu poszło ponad 1500 godzin liczenia :!: Uważajcie na te nowe białka, czy próbki po 400 ligandów, bo one mają chyba krótkie terminy przydatności. Wqrwiłem się co nie miara... echhh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam 3000 punktow na dzien i niedlugo z moja ekpia bedziemy pierwsi - ja caly czas zachecalem do liczenia UD a wszyscy wzieli sie za glupie seti - kit ze znajda kosmitow - a lek na raka to sprawa bardzo wazna i nawet jakby sie mialo nie udac to proby sa bardzo dobra rzecza - a co nawet gdyby znalezli jakis przekaz - co to zmieni - oglosimy ten dzien swietem narodowym czy co? na raka umiera wuchta wiary wiec tak w sumie sie zastanawiam czemu seti jest takie popularne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak szybko chyba nie przegoniosz MKa11 i 123paolos123 i tych paru innych. brakuje Ci do nich drobne 260k :)

 

ja sie wspinam i wspinam i sam robie ~0.5k/dzien i nie dlugo bede w pierwszej 100 tweaka a licze dopiero 2 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory overall?? ten co dostaje za dana jednostke?? czy z tych smiesznych ptk zaleznych od mocy kompa??

 

jezeli z tych od mocy to teraz mam ~19.

 

nie wiem czemu licza ptk za szybkosc mojego neta. za to mam tylko 40ptk. pzoa tym na tych nowych ligandach moc procka wynosci 170-180 a wczesniej bylo 210-220.

co ma ta zala reszta smieci do mocy obliczeniowej mojego kompa?? przeciez tylko ona bierze udzial w liczeniu a nie hdd czy karta lan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO JEST WLASNIE NAJWIEKSZA BIEDA W UD - ALE NIESTETY TAK JEST - OVERALL JEST WYLICZNANE Z PROCKA RAMU HDD I NETU - NIC Z TYM NIE ZROBISZ - NA TEJ PODSTAWIE WYLICZANA JEST ILOSC PUNKTOW ZA PAKIET - ILOSC GODZIN LICZENIA PAKIETU * (OVERALL/5-1.1) - CZYLI JAK JA MAM NP PAKIET KTORY LICZYL SIE 5 GODZIN TO MAM 5 (170/5-1.1)=5*(34-1.1)=~165 PUNKTOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie sprawiedliwe ;[

Nie do konca jest to niesprawiedliwe. Te punkty sa przyznawane glownie za czas przez jaki komputer liczy UD, a nie za sprzet jaki sie posiada. Ma to na celu wyrownac szanse miedzy ludzmi ze slabym sprzetem a posiadaczami "potworow".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...