Skocz do zawartości
Sir_emak

Statystyki UD - zawsze aktualne :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do konca jest to niesprawiedliwe. Te punkty sa przyznawane glownie za czas przez jaki komputer liczy UD, a nie za sprzet jaki sie posiada. Ma to na celu wyrownac szanse miedzy ludzmi ze slabym sprzetem a posiadaczami "potworow".

 

BZDURA - zaloz sobie 3GB ramu do celerona 333 - dostaniesz 800 za ram i bedziesz mi cial punktami na godzine mojego bartona.

 

Generalnie tylko ram jest bzdura - bo za dysk kazdy liczacy ma 200 - obojetnie czy ma 10GB wolnego czy nie - ustawisz w profilu 10GB i tyle - zreszta nie wiem po co 10GB skoro UD zajmuje gdzies z 10MB. Za siec tez kazdy dostje 40-50 - na modemie jeszcze mozna bylo robic zwanzig zeby dostac 100 ale kto by sie bawil. Wysylalem z laptopa mojego misia - ma tam gigabit'a - i tez dostalem 45 punktow - wiec nie wiem od czego to zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiedliwie czy niesprawiedliwie musimy liczyć !!!!!!

Staram się na ile mogę, pewnie jak wszyscy, tyle że z tego 120 miejsca strasznie ciężko jest wspiąć się wyżej :(

O rywalizacji między Tweakowcami nie wspomnę, bo każdego duma rozpiera jak podskoczy kilka pozycji w rankingu.

Faktem jest, że sporo osób odeszło z Tweaka i tą lukę musimy jakoś załatać.

 

Co sądzicie o tym aby zrobić reaktywację działu UD na stronie Tweaka?

Bo informacje tam zawarte są nieaktualne, wystarczy że wspomnę o nieprawidłowym linku do drużyny Tweaka.

raz na tydzień wrzucało by się podsumowanie:

- najlepszych liczących

- listę świeżo zapisanych

- różnice do poprzedzającej drużyny itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec - tak na beszczela zainstalowałeś?

Przecież widać ikonkę. No właśnie: może zna ktoś sposób jak ukryć ikonkę UD w pasku pod win98/Me, pod XP to wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec - tak na beszczela zainstalowałeś?

Przecież widać ikonkę. No właśnie: może zna ktoś sposób jak ukryć ikonkę UD w pasku pod win98/Me, pod XP to wiem...

tak na bezczelnego zainstalowalem :) patrzac na te kompy doszedlem do wniosku, ze jakas lamka nimi administruje i ze kolejna ikonka w trayu mu nie zrobi roznicy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym uaktualnieniu bede w top100 tweaka. obecnie robie 600-800ptk na dobe wiec nie jest zle jak na moja maszyne i kilka zdechlakow, ktore chodza po kilka godzin na dobe.

 

a w seti, ktore miejsce na swiecei maja?? moznaby zrobic reklame, ze jestesmy wyzej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłe strasznie rozczarowany kiedy wstąpiłem w szeregi Tweaka. Nie zgłębiłem tematu i okazalo sie ze po zmianie teamu wyzerowaly mi sie punkty w teamie do którego dołączyłem. Liczyłem na skok w pierwszą 50 a tu zgrzeje po miesiącu miejsce w pierwszej 100. Tak czy siak powolutku pne sie w góre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby pewien koleś nie przeszedł do brawkompu

moze dostal od nich rabat na komputer :P

juz sie przestancie tak niezdrowo podniecac ta rywalizacja jak widac liczacy UD robia to w ciszy i spokoju raczej nie dla rywalizacji ale z powodu szczytnej idei o ktorej co poniektorzy zapominaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy mam 152796 punktów i 851 wysłanych wyników.

 

Niestety padł mi Celeron 900@1350 (na Abit SA6R padły kondensatory)

Abit SA6R wrócił z serwisu, mogę teraz nadrobić zaległości :wink:

 

Teraz mam tylko 777 punktów na dzień, co daje około 5300 punktów na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby pewien koleś nie przeszedł do brawkompu

moze dostal od nich rabat na komputer :P

juz sie przestancie tak niezdrowo podniecac ta rywalizacja jak widac liczacy UD robia to w ciszy i spokoju raczej nie dla rywalizacji ale z powodu szczytnej idei o ktorej co poniektorzy zapominaja

Popieram, tu chodzi o coś więcej niż rywalizację. rywalizacja ma na celu przyciągnąć jak najwięcej osób, które "ścigając się" pomagają w badaniach naukowych

Wystarczy mi miejsce w pierwszej 30. Obecnie jestem na 25 pozycji pod względem wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimlock => na ilu maszynach liczysz??

 

obecnie jestem na 90 miejscu i pne sie teraz bardzo powoli, bo ktos mi wylaczyl 4 kompy z kafejki w gdansku. bede tez sie musial przejsc i zobaczyc co sie stalo, ze celek 800 nie liczy. liczyl wolon ale raz na klika dni dawal punkty. ja sam wyrabiam ok 500ptk na dobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. W tej chwili przeliczam UD ale w innej drużynie i jeśli się przeniosę do was, to czy stracę wszystkie punkty i będę musiał zacząć w waszym Teamie od zera?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje punkty zostana w tamtej druzynie i u nas bedziesz liczyl od zera choc punkty usera beda sie sumowac, czyli po kilknieciu na Twoj profil bedzie pokazana suma punktow, ktore wyliczyles dla wszystkich drozyn w ktorych byles.

 

ja mam przeliczone 70k z czego 35k jest dla Tweaka.

 

Przenies sie do nas, kazdy jest potrzebny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSCY LICZA TYLKO GLUPIE SETI

ładny z ciebie ignorant Yoshi .. sam liczyles "głupie SETI" zanim wszyscy nie zaczeli cie mijac ... masz albo za dzue ambicje albo za słabe nerwy .. mi tam seti niczego nie zwalnia ... no chyba ze twoj wypas barton nie jest w stanie sprostac takiemu małemu sofcikowi jak seti ..

 

są gusta i gusciki ... a o nich sie i tak nie dyskutuje

i texty typu "wole robic cos pozytecznego i szuakc leku na raka niz głupich ufoków" są też bez sera .. bo chodzi o rywalizacje czy generalna ide jednoczenia sie pod jednym teamem a nie o szykanie sciemniarskich "wyższych celów" ... nawet nie wspomne jzu o cudach z pkt w UD o których sami tu dyskutujecie ze sa bez sera .. w SETI jeden WU = 1pkt i tak byc powinno

.. prawda jest taka ze to ze widzisz proteiny i inne rzeczy na ekrnanie wcale nie znaczy ze to liczysz .. równie dobrze mozesz wspomagac tworzenie nowej broni biologicznej dla amerykańskiego rzadu .. blah blah

 

chcesz liczyc UD licz .. ale Seti zostaw w spokoju jeśli ci sie nie podoba.. jak zpotykasz nowa laske to tez obrabiasz dupe poprzedniej? :twisted: ;p 8) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimlock => na ilu maszynach liczysz??

 

obecnie jestem na 90 miejscu i pne sie teraz bardzo powoli, bo ktos mi wylaczyl 4 kompy z kafejki w gdansku. bede tez sie musial przejsc i zobaczyc co sie stalo, ze celek 800 nie liczy. liczyl wolon ale raz na klika dni dawal punkty. ja sam wyrabiam ok 500ptk na dobe.

Na trzech:

 

:arrow: Celeron 900@1200 (@1350)

:arrow: Duron 600 @ różnie

:arrow: Pentium III 550 czasami, teraz nie mam go jak podłączyć

 

Teraz mam 5800 punktów na tydzień (7 ostatnich dni) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos twoje dosadne porownania sa rozbrajajace (czyzby dlatego ze pisales o 4 rano :?: ) :D

staram sie :> generalnie ja jestem znany z cietego jezyka i dziwnych porównań :>

no cóż ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja licze od jakiegoś czasu to jest od 2001z małą przerwa ostanio i mam tych punkcików 123 380 a w teame 100268

liczyłen na początku na celeronie 1200@1500, potem był p4 1,8@2,15 a teraz jet P4 2,8@3,0ht i o ile dobrze policzyłem tzn 19,08(Avg. Points Per Hour of CPU Time) to na tydzien mam 3208pkt. Narazie zajmuje 39 pozycje na liscie ale to sie zmieni powinenem podskoczyc o 2 miejsca w ciagu 2 dni a potem marsz ku górze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...