Skocz do zawartości
krawcu

Błąd 0x0000007F - dlaczego !!??

Rekomendowane odpowiedzi

Na począteke zaznacze iż przeczytalem FAQ i wiem, że bład ten wiąże się ze sprzętem, lecz chyba nie w tym przypadku. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem win xp pro + sp1 i już wiele walk z tym systemem za mną. Wcześniej powodem był rzeczywiście sprzęt i po wymianie procka wszystko działało - do dzisiaj. Wczoraj komp hulał aż miło, ale dzisiaj próbowałem włączyć kompa a tu ZONK. Wyskoczył blue screen z błędem 0x0000007F. Nie zmianiałem nic w kompie, przywracanie systemu też nic nie dało - ale tryb awaryjny chodzi normalnie. Czy ktoś mi pomoże ?? Czy tylko reinstalka mi pozostała... kopm taki jak w stopce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzuce swoja refleksje na ten temat.

U mnie pojawil sie ten problem po zainstalowaniu w kompie nowego Tunera TV o czym pisze w dziale "Inne komponenty" - nastepowal restart kompa z bledem 0x0000007F. Dokonalem malego research'u w sieci dotyczacego tego bledu. Znalazlem m.in. to:http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;EN-US;137539

Warto zebys wiedzial jaki jest adres tego bledu - ostatnia cyfra w 2 parametzre czyli pierwszym w nawiasie - bo to tez uzaleznia ew.rozwiazanie.

 

Ale co ciekawsze, googlujac znalazlem rozne wpisy na zgranicznych forach o tym bledzie. Co ciekawe wiekszosc pochodzi wlasnie z przelomu 2003/2004 i poczatku 2004. Wydaje mi sie to co najmniej dziwne :roll: ale to moze tylko mania pzresladowcza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo

Ja mam ten sam problem tylko ze:

mam zainstalowanego XP1=SP i chcialem dzisiaj zainstalowac Longhorna 4051 Jednak po skopiowaniu plikow (z poziomu windowsXP) i ponownym uruchomieniu kompa gdy wlacza sie instalator Longhorna pokazuje mnie sie ten sam Blue scren

Probowalem juz kilka razy kopiowanie plikow ale za kazdym razem wyskakuje mi ten blad

 

Raz mialem tak jak KRAWCU -pomogł format

 

PS. WinXp uruchamia sie bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po problemie - za n-tym razem udało mi się powrócić do systemu z przed paru dni i okazało się iż błąd spowodował najnowszy update microsoft'u. Po raz kolejny pogratulujmy panom !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalujecie wszystkie łatki czy jakieś wybrane? Bo ja mam zawsze wszystkie, aktualnie nawet zrobiłem sobie płyte instalacyjną instalującą wszystkie istniejace poprawki automatycznie i zadnych problemów nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia Microsoft nie wypuscil poprawki, ktora wszyskim wywala blad 0x0000007F. Sadze, ze wina jest posiadane oprogramowanie/element sprzetu/sterownik. Panowie, wstrzymajcie sie z tymi gratulacjami...

Jak cos zle dziala, to od razu zrzucamy wine na Microsoft :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...