Skocz do zawartości
Mevius

geFORCE2 Ti - nie działa, ale czemu?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, a mianowicie - dostałem od kolegi za darmo kartę geFORCE2 Ti, ale jest padnięta, koleś jest lama więc jej chyba mocno nie rozwalił, ale po włożeniu jej do kompa bios się nie odzywa (piii z głośnika, ani nic). Nie znam nawet producenta. ALe karta wydaje mi isę dość zbajerowana np. na zdięciu poniżej zworka na samym dole służy do przłączania trybów z geFORCE2 na QUADRO (przynajmniej tak mi isę wydaje bo na karcie jest opis tego)

 

Nie wiecie co może być przyczyną padnięcia tej karty? Może się uda ja jakoś zmusić do pracy?

 

foto:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A czy na chipsecie nie powinno byc zadnego chlodzenia ?? 8O

No właśnie...... tak jakoś dziwnie to wygląda - ani radiatora..... 8O 8O 8O

Mam taką samą karte - z tym że u mnie na chipsecie pisze Ti, a tu wyraźnie widać GTS.... tak czy inaczej CHŁODZENIE MUSI BYĆ :!: :!: :!:

No chyba że specjalnie ściągnąłeś chłodzenie..... do zdjęcia :lol: :lol:

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno prolink. karta jest walnięta, mogło spalić sięzasilanie, chipset, pamięć, po prostu nie sprawdzisz tego, karta na ścianę albo na śmietnik. są na allegro lole co to kupują, za kilkanaście zeta może sprzedasz. może oni umieją naprawić ?? albo liczą na to, że to wina czegoś innego w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno prolink. karta jest walnięta, mogło spalić sięzasilanie, chipset, pamięć, po prostu nie sprawdzisz tego, karta na ścianę albo na śmietnik. są na allegro lole co to kupują, za kilkanaście zeta może sprzedasz. może oni umieją naprawić ?? albo liczą na to, że to wina czegoś innego w kompie.

Czyz nie mówiłem :D Jednat te 12 godzin dziennie spędzonuch na allegro przynosi skutki :twisted:

 

 

 

Pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

najelpsze sa na allegro procki nietestowane !! pewnie dziala , ale nie mam jak sprawdzic :):):):) czego to ludzie nie wymyslaja , kafejki , upadle firmy , od ksiedza w prezencie , z afganistanu po osamie itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najelpsze sa na allegro procki nietestowane !! pewnie dziala , ale nie mam jak sprawdzic :):):):)  czego to ludzie nie wymyslaja , kafejki , upadle firmy , od ksiedza w prezencie , z afganistanu po osamie itp

 

Zgadzam sie z tobą w 100%. Ja spzedaje uszkodzone ale mówie ze nie działają :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem GF3 winchwasta za 2 setki bo kolo opisał że tak chodzi ok ale w 3d marku komp się wykłada :) oczywiście zasilaczyk nawalał, u mnie miodzio chodziła. co ciekawe, ja ksprzedałem to przyłazi do mnie kolo i mówi "są problemy z kartą, komp sie restartuje" :lol: spowolnił procka i przeszło :) :)

 

czasem można cośupolować ale większość to oszuści, właśnie te nietestowane, albo dostał Athlona od dziadka a ma celerona itp. ech ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem GF3 winchwasta za 2 setki bo kolo opisał że tak chodzi ok ale w 3d marku komp się wykłada :) oczywiście zasilaczyk nawalał, u mnie miodzio chodziła. co ciekawe, ja ksprzedałem to przyłazi do mnie kolo i mówi "są problemy z kartą, komp sie restartuje" :lol: spowolnił procka i przeszło :) :)

 

czasem można cośupolować ale większość to oszuści, właśnie te nietestowane, albo dostał Athlona od dziadka a ma celerona itp. ech ....

 

Masz racje ja nie kupuje bez gwarancjii. Teraz kupiłem 3 mieśięcznego GF'a 3 Gainwarda za 240zł+GTS. I czekam moze padnie jakiś rekordzik :twisted:

 

 

 

Pozdrawiam Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to jednak nie Ti tylko GTS, ponieważ mam właśnie geforce2Ti i na chipsecie w miejscu gdzie na tej focie powyżej widniej GTS u mnie wyraźnie jest Ti, zresztą co za różnica jak i tak pójdzie na drzewo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to jednak nie Ti tylko GTS, ponieważ mam właśnie geforce2Ti i na chipsecie w miejscu gdzie na tej focie powyżej widniej GTS u mnie wyraźnie jest Ti, zresztą co za różnica jak i tak pójdzie na drzewo  :wink:

:D masz racje i to nie małą:D

 

 

POZDRAWIAM BARTEK :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyśłał ktos ze być moze koles chciał bios przeflashowac i mu sie nie udalo ja bym ja potestowal i postaral sie wgrac bios napewno pewny a nuz ruszy i tak jak pisza koledzy jest to nie ti (mialem taka) ale napewno 2gts z tego co pamietam glowna roznica byla w taktowaniu pamieci 333Gts i 400 ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...