Skocz do zawartości
yes

Huntkey BS 3000

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: Zenfist jak ten zasilacz trzyma napiecia po o/c ? sprzet jak w podpisie, proc bedzie krecony na 2GHz nie wiecej, grafa 290/290, jeden twardziel BVII 80GB styknie ta zasilka bo fundusze mam mocno ograniczone? jakie konfigi wam to ciagnie?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Zenfist jak ten zasilacz trzyma napiecia po o/c ? sprzet jak w podpisie, proc bedzie krecony na 2GHz nie wiecej, grafa 290/290,  jeden twardziel BVII 80GB styknie ta zasilka bo fundusze mam mocno ograniczone? jakie konfigi wam to ciagnie?

pozdro

Pozwolę sobie zacytować podpis Yes'a :)

 

Soltek SL-75FRN2-L nForce2 rev.E

Athlon 1700XP+ @10 x 200 fsb 1,7 V

512 DDR 400 MHz Hynix HY5DU56822BT-D43 2-3-3-8

Radeon 9100 128MB 128-bit 250/250@270/270 MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy fortron FSP300-GTP od huntkeya

dlaczego ?

wieksza moc na 3.3 V i 5 V -> 200 Watow Fortron , 180 Watow Huntkey

fotron posiada aktywne pfc ( drobne oszczednosci na rachunku za prad)

,fortron to sprawdzona marka i wieloktronie w testach te zasilacze 'daja' znacznie wiecej watow niz maja na etykiecie

Huntkey -> testow niema zadnych z prawdziwego zdazenia na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu tez mialem ten problem z kupnem zasilacza do serwera i jednak wybralem fortrona ;-)

a od kogo kupiles? martwi mnie troche ta 2tygodniowa gwara, bo jakby cos sie spiepshylo dajmy na to po miesiacu (czarny scenariusz aczkolwiek prawdopodobny) to bym sie zdrowo wqrwil, poza tym ludziska troche narzekali na tego PARADE... korci mnie zeby wziac tego huntkey'a, w koncu moj konfig nie jest az tak wymagajacy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ughhh znalazlem winowajce w koncu , rozlozylem kompa , wlaczylem go poza buda i zlokalizowalem sprawce - jeb... cooler na grafie mi tak halasowal , nie podejrzewalem go nawet ze moze byc taki glosny bo jest maly zaledwie 40x40x10 mm, jak go odlaczylem to sie okazalo ze coller na cpu i zasilacz sa bardzo ciche, zasilacz lezal obok mnie i nie slyszalem go, zasilacz jest bardzo cichy, ale mi ulzylo,

 

@TecKilla

zasilacz ciagnie mi konfig jak w podpisie + zrobilem maly test , podlaczylem 2hdd + cd-rom + cd-rw, zaczalem wypalac plytke , z cdka kopiowac na hdd + z jednego dysku kopiowalem na drugi i zmierzylem napiecie miernikiem na linii 12V , napiecie z jakies 11,88V bez obciazenia spadlo do 11,82V stabilne podczas testu, jesli te urzadzenia korzystaja z 12V to wynik jest dobry

tylko powyzej 200 fsb komp jest niestabilny (wysypuje sie z gier i 3DMarka), z tego co wyczytalem na forum to moze byc wlasnie wina zasilacza, jesli nie zalezy Tobie na duzej mocy to szczerze moge go polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TecKilla

zasilacz ciagnie mi konfig jak w podpisie + zrobilem maly test , podlaczylem 2hdd + cd-rom + cd-rw, zaczalem wypalac plytke , z cdka kopiowac na hdd + z jednego dysku kopiowalem na drugi i zmierzylem napiecie miernikiem na linii 12V , napiecie z jakies 11,88V bez obciazenia spadlo do 11,82V stabilne podczas testu, jesli te urzadzenia korzystaja z 12V to wynik jest dobry

tylko powyzej 200 fsb komp jest niestabilny (wysypuje sie z gier i 3DMarka),  z tego co wyczytalem na forum to moze byc wlasnie wina zasilacza, jesli nie zalezy Tobie na duzej mocy to szczerze moge go polecic

ok. dzieki yes za info:) szczerze mowiac juz sam nie wiem co qpic :? mysle, ze ta zasilka na moj obecny konfig spokojnie wystarczy (nie bede katowal kompa wysokim fsb ze wzgledu na moje mobo), ale po wakacjach szykuje sie modernizacja mojego komiuta wiec przydaloby sie cos mocniejszego. jesli uda mi sie na dniach sprzedac komoreczke to biore szefa 360 :P a jesli nie to chyba wejde w tego hunta... ew. FSP300-GTP... pozyjemy zobaczymy :wink:

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie se testuje tego bs3000...

Jesli chodzi o cisze...to jest ona ale przy starcie kompa :)

Przy dosc mocno obciazonym kompie wiatraczek w zasilaczu sie rokreca i po jakims czasie slychac juz wyrazny szum powietrza, jak dla mnie za glosny.

A napiecia?

Oto one:

3.25-3.28

4.955-4.977

12.352-12.416

 

Jak dla mnie zasilacz przecietny i dosc lekki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...